Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 71

Thread: Hata Listesi

Senior Member FFferik16's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Rosetta
    Savaşta commander olan kurianların heal ve uzaktan zehir gibi elini kaldırmalı skillerinde çok çok fazla yavaşlık var ve bu yılların sorunu.

Moderator NightOwl's Avatar
    Emektar Unvan Etkinliği'nde aşağıdaki unvanların verileceği görülüyor.

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Emektar Unvan Etkinliği

Yaşın kadar ünvan! Ünvanları aktif etmek için [VIP Manager] Julianne NPC'sine gidip "Title Period" Seçeneğini seçmeniz yeterli. Hesabınızın yaratılış tarihi baz alınarak aşağıdaki ünvanlara sahip olabilirsiniz.
    - 1 Yıllık Hesap : Newbie (3 HP ve 20 DEF)
    - 5 Yıllık Hesap : Apprentice (4 HP ve 30 DEF)
    - 10 Yıllık Hesap : Master (90 DEF)
    - 15 Yıllık Hesap : Grand Master (3 ATK ve 90 DEF)

Ancak Apprentice unvanı yerine Expert unvanı vermektedir. Buna ek olarak bir metin hatası mevcut olup, 4 HP ve 30 DEF olarak yazılan özellikler yerine 4 HP ve 40 DEF özelliklerini vermektedir.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Doda camp da bulunan görev npcsine yaptıığım görevleri vermek için tıkladığımda disconnect oluyorum. Ticket açılmış olup 1. ticketta skill bar sıfırlanması sonucunda 3. deneyişte düzelmiştir. Reb bastıktan sonra tekrar denediğimde sorun tekrarlanmıştır ve bu seferde aynı işlemi denediğimde çözülmemiştir. 2. ticket cevabında GM lerin bilgilendirildiği ve konunun buraya girilmesi söylenmiştir.

Sorunun ilk yaşandığı andan önceki değişiklik canlı yayın etkinliğinden pathos kazanmıştım ve envanterime eklenmişti. Bu işlemden sonra doda 'daki görevcide oyun dc vermeye başladı ve ilk dc den sonra başka npclerde de (örneğin cz deki spy görevi alınan npc) dc vermektedir.

Ticket a verilen cevap :
    Merhaba;

Yapmış olduğunuz geri bildirim için öncelikle sizlere teşekkür ederiz. Oyun içi hata bildirimlerinizi aşağıda belirttiğimiz forum konusu üzerinden yaparak gelişmeleri takip edebilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgi GM lerimiz ile paylaşılmış olup forum üzerinden bildirdiğiniz takdirde daha hızıi cevap alabilirsiniz.

Saygilarımızla;

İlgili hata bildirimi için;

http://forum.nttgame.com/forum/showt...0-Hata-Listesi

Senior Member _EFSER_'s Avatar
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulesMyHearts
    Race
    El-Morad
    2. fark ettiğim bug

JR de , minitour denilen koca canavar var , bir okçu tam ayaklarının arasına girdiği zaman
    vurduğu 3 ve 5 li ok hiç bir şekilde isabet etmiyor
    Bir kaç adım uzak olmak gerekiyor.

Soruyorum size nasıl 0 cm den ıskalaya bilirsiniz ?
    Buda büyük bir bug , jr de 1 saniyenin bile önemi varken böyle ufak hataları gidermeniz gerek

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by durankontreal View Post
    yurt disinda yasamaktayim.yaklasik 1 aydir surekli dc sorunu yasiyorum..baska ulkede yasanyan arkadaslariminda ayni sorunu var ve asil ilginc olan dc olmamiz ayni saniyede oluyor surekli farkli ulkelerde olmamiza ragmen. Raslanti sonucu olmuyor herzaman ayni anda dc oluyoruz..galiba avrupadan katilanlarin serverinde veya baglantinizda bir sorun var. bircok kez exp yattip yaklasik 2 paket % 100 sc bitirdim ve pus esyalarimizin heba olmasi cabasi.. umarim en kisa zamanda ilgilenirsiniz
    Merhaba,

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhaba, bu konu üzerinden oyun içerisinde yaşadığınız görev, beceri, eşya, karakter ve etkinlik hatalarını bizlere bildirebilirsiniz!

Bahsettiğiniz durum için açılmış bir konu var. Mevcut konudan devam edebilirsiniz.

Mevcut konu

İyi forumlar.

yıl dönemi etkinliğinden gelen master unvanı 90 defans arttırması gerekirken 85 arttırıyor rogue karakterini oynuyorum

Exceptional silahlardaki yazım hatası düzeltilmişti fakat Hepa's Exceptional silahları için düzeltilmemiş onlarında düzeltilmesi gerekiyor.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kankart View Post
    Merhaba,
    Dün konu açmıştım fakat silinmiş yanlış yere açtıysam nereye bu sorunumu yazacağımı söylerseniz sevinirim.

Sorunum kurian karakterimin skıllerinin açılmaması (1st jop change ibaresi Kaishan npc sinde çıkmamaktadır. )

Server : Gordion
    Karakter ismi : kankart
    Selam,

Yaşadığınız hatayla ilgili müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsiniz. http://support.nttgame.com/ Knight Online/ Bug

Quote Originally Posted by lam_EdGpM6Hn View Post
    Her oyuna girdigimde 5162 damage yiyorum
    Server:Ares
    Nick:SeeecraysMoss
    ticket attim buraya yonlendirdiler

Aldığınız hatayı görmek için ekran görüntüsü ekleyebilir misiniz?

Member HeartIesMode's Avatar
    Nickname
    Alucard
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Valiance
    Race
    El-Morad
    Karus kız mage Kafalık bugu devam etmekte
    1-Oyuna yeni girdiginizde walkrylerin gözükmesini saglayan TİK ler işaretli oldugu halde karakterin saçı gözükmekte.
    2-Karakterin sadece walkry kafalıgındaki TİKi kaldırınca karakterin saçı gözüküyor ve böyle kalması gerekirken gatelerden geçişte veya etkinliklere girince walkry kafalık TİK li olmadıgı halde karakterin gene walkry kafalıgı gözükmekte.

Last edited by HeartIesMode; 10-20-2020 at 09:39 AM. Reason: imla

Junior Member
    -Portu/kuryan ların bi kısıtlama daha geldi sanırım ve bununla beraber devilde sorun var en ufak damagede devil bozuluyor ve işlem yapılmıyor.
    (Devil bozulması özellikle lütfen düzeltisin teşekkürler.)
    Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

-Portu/Kuryan Commander sorunu var vidyolarıda eklenmiş bununlada ilgili çalışma yapılırsa sevinirim teşekkürler.-

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast