Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 45

Thread: Hata Listesi

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Eslant günlük quest'ten aldığım Ron's +1 rebirth kıyafetlerde "Unconfirmed Nation" yazıyor. Karakterde ırk değişikliği yapılmadı. Eskiden bu yazı yoktu güncellemelerin bi tanesinden sonra geldi, düzeltilir diye düşünmüştüm ama bugüne kadar hiç kaybolmadı.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Moradon Tale'den [Researcher] Sharine isimli npcden Sharine's Letter isimli eşyayı alıp gönderdiği Luferson kalesindeki [Grand Elder] Morbor isimli npcye götürdüğümüzde görevi görüyor ama teslim almıyor.

Moderator NightOwl's Avatar
    Emektar Unvan Etkinliği'nde aşağıdaki unvanların verileceği görülüyor.

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Emektar Unvan Etkinliği

Yaşın kadar ünvan! Ünvanları aktif etmek için [VIP Manager] Julianne NPC'sine gidip "Title Period" Seçeneğini seçmeniz yeterli. Hesabınızın yaratılış tarihi baz alınarak aşağıdaki ünvanlara sahip olabilirsiniz.
    - 1 Yıllık Hesap : Newbie (3 HP ve 20 DEF)
    - 5 Yıllık Hesap : Apprentice (4 HP ve 30 DEF)
    - 10 Yıllık Hesap : Master (90 DEF)
    - 15 Yıllık Hesap : Grand Master (3 ATK ve 90 DEF)

Ancak Apprentice unvanı yerine Expert unvanı vermektedir. Buna ek olarak bir metin hatası mevcut olup, 4 HP ve 30 DEF olarak yazılan özellikler yerine 4 HP ve 40 DEF özelliklerini vermektedir.

Junior Member
    -Portu/kuryan ların bi kısıtlama daha geldi sanırım ve bununla beraber devilde sorun var en ufak damagede devil bozuluyor ve işlem yapılmıyor.
    (Devil bozulması özellikle lütfen düzeltisin teşekkürler.)
    Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

-Portu/Kuryan Commander sorunu var vidyolarıda eklenmiş bununlada ilgili çalışma yapılırsa sevinirim teşekkürler.-

Member DARPHANEEEEEEEE's Avatar
    Nickname
    DARPHANEEEEEEEE
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    05.11.2020 tarihindeki güncellemeden sonra:

1 Grees & Envy keserken Warriorun HP Booster skili bugta kalıyor. 0 saniye olarak sürekli yanıp sönüyor.

2 Buy pazar kurarken Asas/Okçu sınıfına ait küpe olan Cocatris’i kendi ismiyle koyamıyoruz. Onu buya koyacakken Howling Rooster yazarak koyabiliyoruz. Bilmeyen koyamaz, düzeltilirse tatlı olur. (Önceden de vardı bu, bu güncellemeden sonra gelmedi.)
    Last edited by DonJose; 11-06-2020 at 04:45 AM. Reason: oyun saati düzeltildi

Member LuthierzaMaeglin's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Human ve Karus Tarafında da Gördüğüm Bir Text Hatası Mevcut. (+3) Shell Görevlerinden Alınan Shellerin Durability'leri (0%) Olarak Görünmekte.

Yıllardır düzelmeyen bu görüntü buguna bir çözüm getirilecek mi acaba? Önden bakınca çok güzel bir görüntüsü olan Ron's Helmet, arkadan bakınca iğneleri olmayan dandik bir helmet'e dönüşüyor. Bu benim inanılmaz gözüme batıyor yahu güzelim ron'stan soğudum.

Video'da pmden yazdığım gibi olay. Potun cd'si ile efektteki cd birbiriyle uyuşmuyor. Bu yüzden potu bastığımı sanıyorum,fakat hatadan dolayı basmamış oluyorum.

Genie - Bug

Merhabalar,

Genie de fark ettiğim bir hatayı paylaşmak istiyorum.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Hata Hakkında : Priest job'unda genie'de Cure skilleri support kısmında kullanılamamaktadır. Cure Curse ve Cure disease skillini support kısmına koymaya çalıştığında hata vermektedir. Cure skillerini genie attack skilleri olarak görüyor sanırım ve sadece attack paneline koyulabiliyor. Fakat attack kısmına cure skillerini koyduğumda, genie karakter zehirlendiğin de değil de normal skill gibi sürekli olarak boş yere kullanıyor. Genie ile " Harpy " gibi sürekli zehir atan slotlarda kasarken çok zorlanıyoruz.

Bu Hatanın giderilmesini rica ederim.

Biriyle özel mesaj yoluyla konuşurken konuştuğumuz kişi özel mesaj özelliğini kapatırsa veya bağlantısı koparsa yazdığım mesajlar daha önce özel mesaj yoluyla konuştuğumuz kişiye iletiliyor.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast