Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 59

Thread: Hata Listesi

Human erkek karakterin sol elinde itemler hatalı durmakta ve bu görselliği bozmaktadır.

Denemeler şu şekilde ;

1. Tek vampiric atıyorum. 10 kere 300 vuruyor.
    2. Çift vampiric atıyorum. Yine 10 kere 300 vuruyor.
    3. Önce arkadaşım vampiric atıyor sonra ben yine 10 kere 300 vuruyor.
    4. Önce ben vampiric atıyorum 2 kere vurduktan sonra arkadaşım vampiric atıp onun ki aktif olunca damage kesiliyor.
    5. Dragon çıkarıyoruz arkadaşımın ve benim dragon hiç bir atak yapmıyor ve ikisi de bize Z ye geliyor. CZ-JR-BİF her yerde rakibe atak yapıyor.

NOT : Kuklalarda ve moblarda vampiric çiftleme çalışıyor.

Junior Member
    Mage Master 23'de açılan dragon JRde devaya son vuruş yapıp black gem almamıza neden olabiliyor, czde quest keserken kullanamıyoruz çok sık ks atıyor drakideki görevlerde de son vuruş yapıp çalıyor görevi, bu uzun süredir bilenen hatayı düzeltebilirseniz çok memnun olurum dragon mageye ait olmasına rağmen dışarıdan biriymiş gibi alıyor.

Senior Member
    - CZ'de 200 ladder görevi bowldaki soul alındıktan sonra görev iptal edilip town atarak tekrar görevi al-ver yapıp kolay şekilde tamamlanıyor. Eşya silinmediği için bu şekilde yapılabiliyor ve town atamamanın bir anlamı kalmıyor.

- Priest Heal-75 skilli açıklamasına göre tek kişiye işlemesi gerekirken tüm partiye etki ediyor(2500 heal + restore). Bu restore buffu varken tekrar aynı skillden heal almak için sürekli buff silmek gerekiyor. Bu şekliyle skill sadece 5 puan önceki 70 heal skilini tamamen işlevsiz hale getiriyor.

- Bu hata sayılır mı bilmem ama Priest Heal skill ağacında 70 ve 80 skilleri birebir aynı ikona sahip ve karıştırmama sebep oluyor.
    Last edited by HeroicRaptor; 05-27-2021 at 07:43 AM.

Kaul petini npc'den alınan Image Change (L) ile dönüştüremiyoruz
    SC işliyor ama kaul görüntüsü hiç değişmiyor ve ayrıca SC çantada gözüküyor, relog atınca ya da pus açınca kayboluyor.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Eski KO sitelerinden ve bazı oyunculardan öğrendiğim üzere Elf Belt, Skeleton Belt gibi itemlerde bulunan "Increased Attack Power" özelliği aslında bir çeviri hatası. Aslı "Increases Hit Rate by xx%" olmalı ve item bu şekilde çalışıyormuş. MGame'e danışarak tekrar kontrol edilmeli ve akabinde bu 20 senelik bug fixlenmeli.

İyi günler, Warrior Passion(Fervor) Sekmesinde 15 skill puanıyla açılan "Pain Killer" Skilli çalışmıyor. Normalde 200 manaya 100 hp vermesi gerekirken, 60 mana harcayıp normal vuruş yapıyor. Bu skillin normalinde, direk manayla hp takaslanabiliyordu.

Skillin yerinde scream simgesine benzer simgeli değişik bir skill gözüküyor.
    Last edited by CaptainFantastic; 06-15-2021 at 05:14 PM.

Junior Member
    Selamlar.

https://www.youtube.com/watch?v=3Ae1Ob_OAQU

Aylardır dile getirilen ama bir türlü çözüme ulaşmayan asasın minor problemiyle ilgili videoyu hazırladım. (Video çekmeyi, yüklemeyi bilmeyen adama da bunları öğrettiniz ya, pes )
    FPS gösterilmesi istenmiş. Normalde 100 ün altına düşmeyen FPS değerim video programını açınca 60 a sabitliyor ama önemi yok, 60 fps her oyunu oynamak için yeterli bir FPS değeridir.

Sözüm ona bazı forum, discord moderatörleri artık her ne ise görevleri, makro kullananlarda böyle bir hata ile karşılaşılıyormuş gibi söylemlere denk geldim, bu video ile de bu söylemlerin önüne geçmiş bulunuyoruz.
    Benim adım hıdır, elimden gelen budur derler ya Şimdi bu sorun ile ilgili tek sen video attın, senin bilgisayarın bozuk, internetin leş gibi vb. söylemler ile karşı karşıya da kalabilirim. Ben bir oyuncu olarak bu sorun çözülene kadar oyuna girmeyi düşünmüyorum, çünkü zevk alamıyorum. Çoğu insan pk nın yoğunluğu ve sıcaklığıyla böyle bir problemin farkına varamamış olabilir ama size bir şey söyleyeyim mi ? Böyle bir problem var

En kısa zamanda çözülmesini istiyor ve herkese iyi çalışmalar diliyorum.

(Resetler 2 haftada 1 atılmaya başlandığı günden beri 2. haftada seken skiller ile ilgili de bir video yapmayı düşünüyordum ama, senin beceriksizliğin, çok hızlı vuruyorsun ondan sekiyor gibi şeylerle karşılaşacağımı bildiğimden uğraşmadım )

Edit : Videonun 2. dakika 41. saniyesinde ve 3. dakika 46. saniyesinde basılanpotların karşılığının gelmediğini sonradan izlerken farkettim.
    Last edited by SH0WST0PPER; 06-16-2021 at 02:23 PM.

Junior Member
    SORUN: Priestlerin Genie Açıkken Mob'a Koşması.
    Sorun Açıklaması: Db priestim, genie açtığım zaman karakter db attığı yaratığa R vurmaya gidiyor. Bu sorunu çözmek için bazı arkadaşlar f9'a basmayı önerse de f9 a bastığımız zamanda karakter tek yöne odaklanıyor, arkamızda çıkan yaratığa dönmemiz zorlaşıyor.
    Söz konusu bug'a ait video aşağıdadır. ivedilikle çözülmesini rica ederim. iyi çalışmalar.
    Last edited by origoraa; 06-17-2021 at 04:56 PM.

Junior Member
    #QIE-466-57833 numaralı bileti açtım GM'lere bilgi verildiğini ve bu konu altına da aynı şeyleri yazmam gerektiğini belirttiler. Bilgilerinize.

Merhaba,

Aşağıda kanıtları ile belirteceğim hususun tarafınızdan fixlenmesi konusunda acil desteklerinizi beklemekteyiz.

Juraid Mountain etkinliğinde bazen (Bu benim başıma ikinci kez geliyor) içeri aldığında parti kurulu gelmiyor ve biz kendimiz parti kurmak zorunda kalıyoruz. 16.06.2021 tarihli JR etkinliğinde de bu sorun oldu.

Karakterler geç yüklendiği için ben parti kurdum ama diğer arkadaşta parti kurmuş. Böyle bir durumda partileri birleştiremedik. 3 kişi vs 5 kişi ile devaya kadar gittik, devada pk'ya kalınca partiler komut veremediği için kaybettik.

Kanıt1 : https://i.hizliresim.com/s3f34gw.jpg (Etkinlik bizi içeri aldığında parti kurulu gelip bir anda bozuluyor ama biz partinin kurulu olduğunu dahil görmedik. Sağ tarafta skill bilgi ekranında görebilirsiniz.)

Kanıt2 : https://i.hizliresim.com/439y1s5.jpg

Lütfen, bu sorunu düzeltmek için desteklerinizi bekliyoruz.

İyi çalışmalar.