Page 7 of 13 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 121

Thread: Hata Listesi

Merhaba Kurian karakterimle emc asga npcsinde sorun yaşamaktayım. Legendary Ring görevini tamamladıktan sonra hiçbir şekilde teslim edemiyorum. Farklı serverlarda denememe rağmen npc hiçbir şeykilde sağ tıklanılmıyor ve bir süre sonra DC sorunu vermekte. Diğer görrevleri de hiçbir şekilde göremiyorum yani o npc tamamiyle buglanmış durumda. Yardımınızı bekliyorum teşekkürler

Junior Member
    Merhabalar Altar serverinde oyuna yeni başladık. Gold Pickaxe ile maden yapıyoruz ama mysterius gold mine itemini miner'da kırdıramıyoruz. Bunun çözümü çok sürer mi?

Junior Member
    Sirius
    Chat shell görevlerinde {self-made Hero}Finding Clues
    Görevinde {Mercenary Captain} Cougar
    Gerekli itemi vermediği için görev yapılamıyor.

Yıllardan beri karus rogue shellin kafalığı buglı görünüyor. Bunu acaba düzeltmeyi düşünmüyor musunuz? Eski zırhtaki görünüş kusurunu düzeltmeyip oyuna yeni zırh eklemeniz çok saçma değil mi?

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FreeStyleAkar View Post
    Yıllardan beri karus rogue shellin kafalığı buglı görünüyor. Bunu acaba düzeltmeyi düşünmüyor musunuz? Eski zırhtaki görünüş kusurunu düzeltmeyip oyuna yeni zırh eklemeniz çok saçma değil mi?
    Vay arkadaş onu simdi fark ettim cidden sinir bozucu bişey

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Return Kağıdı Letterden çekilmiyor yeni server invalid item. hatası veriyor.

Junior Member
    28.01.2019 tarihinde saat 00:05 civarı Monster Stone'a girdim bir kaç yaratık öldürdüm fakat sona geldiğimde boss yoktu bu hatayı nasıl çözeceğiz boşa gitti bir ms

Senior Member DaddyIsHome's Avatar
    Nickname
    DaddyIsHome
    Class
    Rogue
    Clan
    Vengeance
    Server
    Attila
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by met_LaYVgsvu View Post
    28.01.2019 tarihinde saat 00:05 civarı Monster Stone'a girdim bir kaç yaratık öldürdüm fakat sona geldiğimde boss yoktu bu hatayı nasıl çözeceğiz boşa gitti bir ms

İlginçmiş, ben de VEGA sunucusunun ikinci günü 65 level'da girdiğim MS'de boss yoktu. Ancak boss'a gelene kadar 1 bach ve 2 javana kestim ve orada ne işleri olduğuna asla anlam veremedim. Garip bir şekilde 3 gold coin ve 2 bus ile terk ettim MS'yi.
    Tek yol DEVRİM

Yaratıklardan uzakta olmamıza rağmen uzaktan vurup öldürmesi... Özellikle Falcon-raven slotları vs. vs.

Diğeri de lure de dönerken yaratıkların sonlara doğru nova, 33, 45 skilleri vs. işlemiyor ve yaratıklar kaçıyor. Yaratıklara alan atmamıza rağmen kaçıyorlar..

Senior Member
    çok hata var

Page 7 of 13 FirstFirst ... 56789 ... LastLast