Results 1 to 7 of 7

Thread: JR Hk.

JR Hk.

Su jr yi random atma olayını tekrar getirin arkadas adamlar clanca girip 7 dk da bitiriyorlar zeroda

Senior Member
    Quote Originally Posted by AbsolutePowerrrrrr View Post
    Su jr yi random atma olayını tekrar getirin arkadas adamlar clanca girip 7 dk da bitiriyorlar zeroda
    Bu sıralı sistem bi yandan hoşuma gitmiyor diğer yandan da diyorumki ben mp recli priestle, görev stafflı balkonda bekleyen mageyle jrye girmek zorunda mıyım?

20 yıllık oyunun etkinlerde eşleştirme yapamaması... Ben jr bdw girmeyi bıraktım devam eden arkadaşlara sabır diliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Pogba_RED View Post
    ben mp recli priestle, görev stafflı balkonda bekleyen mageyle jrye girmek zorunda mıyım?
    İşte bu yüzden random giriş çok saçma bir uygulama. Bunlar ve bir kaç charla girdikleri için %70 afk takılan kişileri çekmek ve utanmazca laflarıyla uğraşmak zorunda olmasa insanlar random girişi neden sorun etsin ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Maschenny View Post
    İşte bu yüzden random giriş çok saçma bir uygulama. Bunlar ve bir kaç charla girdikleri için %70 afk takılan kişileri çekmek ve utanmazca laflarıyla uğraşmak zorunda olmasa insanlar random girişi neden sorun etsin ?
    Random giren oyuncu karşısında clan party görünce çaresizce kaybetmeyi bekliyor. Kendi açımızdan bakınca mantıklı ama solo oynayan ekibi olmayan birileri için kötü bir durum.

Senior Member
    Oyunda solo olarak yapılabilecek ne kaldı ki ? Eskiden olsa evet solo asaslar solo kurianlar solo mageler vardı fakat artık bunların hiçbirisi için alan bırakılmadı oyunda. Solo oyuna izin vermeyen bir oyunda solo oynayanlar için iyi düşüncesi şu dönemde saçma geliyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Maschenny View Post
    Oyunda solo olarak yapılabilecek ne kaldı ki ? Eskiden olsa evet solo asaslar solo kurianlar solo mageler vardı fakat artık bunların hiçbirisi için alan bırakılmadı oyunda. Solo oyuna izin vermeyen bir oyunda solo oynayanlar için iyi düşüncesi şu dönemde saçma geliyor.
    Katılıyorum . Kazı yapmaktan başka çare kalmadı solo oyuncuya