Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Senior Member choseyou's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ßadßoyz
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    benden sana çile bülbulum şarkisi gelsin..

Junior Member
    aynı şekilde hiçbir sebeb yokken hapise düştüm bu konuda birşeyler yapın artık premıum bahamutlar kanatlar herseyin süresi geçıyor exp kasmam lazım pk ya çıkmam lazım bu konuda yardımcı olun lütfen artık

Junior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Ticket ID'nizi not ettim. Mesai saatleri içerisinde, incelenmesi için departmana ileteceğim.

Teşekkürler.
    GVG-399-56144 Aynı şekilde benimle legal bir durumda ama hapiste bir ilgilenin

Senior Member
    Quote Originally Posted by choseyou View Post
    benden sana çile bülbulum şarkisi gelsin..
    Dalgamı geçiyosun kardeş ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Hesabınız üzerindeki incelemelerin detaylandırılabilmesi için işlemleriniz ticket üzerinden sürdürülecek. Müşteri Hizmetleri Departmanına ticket gönderip, ticket ID'nizi benimle paylaşın lütfen.
    GVG-399-56144 Aynı şekilde benimle legal bir durumda ama hapiste bir ilgilirminiz veya illegal olduğunu bize bir gösterirminiz

Senior Member
    Azim ve sabırla bekleyişim sürmektedir. Bu yanlışlığın telafisi için Gm arkadaşlar konuyu görünce eminimki ilgilenecektir.

Senior Member
    Şu ana kadar bir gelişme olmadı O3'te sabit bekliyorum dün aksam 5'den beri
    Umarım Perastisin'de söylediği gibi gün içinde aktarıcam dedi umarım bugun bu sorunum çözülür.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ver_eCK7LHxk View Post
    Şu ana kadar bir gelişme olmadı O3'te sabit bekliyorum dün aksam 5'den beri
    Umarım Perastisin'de söylediği gibi gün içinde aktarıcam dedi umarım bugun bu sorunum çözülür.
    OTP kodunu almak için confirm dediğindemi XCODE hatası almıştın ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ajannnnn View Post
    OTP kodunu almak için confirm dediğindemi XCODE hatası almıştın ?
    Hayır ıd şifre yazıyordum giriş yapıyorumdur karaktere start derken XINCODE Alıyordum ve dosyayı PATHEOZA attım 4-5gün oldu o konu geçeli başımdan zaten
    sonra hapisten cıkardım karakteri 2gün sonrayasamaya basladım bana format atman gerekiyor dediler. Formatımı atıp bilgilendirme konumu açtım başka hata alanlar içinde. Sonrasında sorunsuz oynadım. Dün 1150 kişi arasında sadece 5 gün içerisinde tekrar hapise atılıyorum. Bilgisayar tertemiz. Geçen 4-5 gün önceki konumu GM' ekipleri bilir zaten ticketimi attım bekliyorum halağa.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ver_eCK7LHxk View Post
    Hayır ıd şifre yazıyordum giriş yapıyorumdur karaktere start derken XINCODE Alıyordum ve dosyayı PATHEOZA attım 4-5gün oldu o konu geçeli başımdan zaten
    sonra hapisten cıkardım karakteri 2gün sonrayasamaya basladım bana format atman gerekiyor dediler. Formatımı atıp bilgilendirme konumu açtım başka hata alanlar içinde. Sonrasında sorunsuz oynadım. Dün 1150 kişi arasında sadece 5 gün içerisinde tekrar hapise atılıyorum. Bilgisayar tertemiz. Geçen 4-5 gün önceki konumu GM' ekipleri bilir zaten ticketimi attım bekliyorum halağa.
    Pcde macrolu mouse yada klavyenin ayarlarını yaptığın programıda tespit etmiş olabilir. Makrodan hapise düştüğün için aklıma gelen o. 7x farenin programı yüklümüydü.