Page 34 of 34 FirstFirst ... 24323334
Results 331 to 336 of 336
    Senior Member
    Quote Originally Posted by whyamk31 View Post
    server titan
    online süresi her gün 14 saat civarları ( büyük bir mazeretim olmazsa HER GÜN onlineyim sadece gece ve sabah erken saatleri online değilim)
    oyunu 2004 senesinden beri oynuyorum her türlü sorunu ve çözümü oyunda gördüm onun için gerekli olanın en iyisini tespit edebilirim ilk sherifflik geldiğinde oyuna şuanki en iyi sheriffler sıralamasına girecek bir sheriffe sheriffliği öğrenmesinde büyük bir rol oynadım ve başardımda tek başına bir servera yetiyordu sheriff ken
    böle bir oyunda böle riskli bir karar alarak yeni yönetime gidilmesi ve bu yönetimin knight online yi bilmemesi büyük ön yargılara sebeb oluyor ama herşeyin şansa ihtiyacı var burası ayrı konu önümüzde çok güzel çözüm yolları açabiliriz,oyuna ne gerekli şuan,neler çözülmeli,ne yapılmalı, gibi sorunları en eskiden beri bu oyunu oynıyanlara sunmanız şart.

14 saat bilgisayar başında duran insan hiçbirşeyde verimli olamaz bu iş senin işin değil senin en kısa zamanda piskolojik desteğe ihtiyacın var ilerde çok ciddi problemlerle karşılaşırsın

Senior Member whyamk31's Avatar
    Nickname
    SüperPikachu
    Class
    Rogue
    Server
    US->Titan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Gumushane0290 View Post
    14 saat bilgisayar başında duran insan hiçbirşeyde verimli olamaz bu iş senin işin değil senin en kısa zamanda piskolojik desteğe ihtiyacın var ilerde çok ciddi problemlerle karşılaşırsın
    inş 14 saat bir rakam ile full time online olmaya mecbur kalmazsın sana başka bir şey diyemem.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Gumushane0290 View Post
    Yok be bende günde 8 saaat pc başındayım
    hem ben ünv sosyoloji ve psikoloji derslerinide alıyorum hocamızda prof
    psikolojik destek almamıza gerek yok sanırsam.
    Bide şu konuya gelirsek yardımcı oyuncu yada mod olmak zor iş ben kimseye evet efendim tmm efendim demem.Aklıma eseni yaparım.
    Hee bide kimseye sırtımız dönmeyiz hele garibanlara ...
    Geçenlerde bir arkadaşımız çöpten topladığı kağıtlarla char dizmişti ve charı soyulmuştu kimse yardım etmedi kendimden utandım.Bu işimi yapacağım

Junior Member
    Nickname
    BioFeedBack
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheKings
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Server : Athena