Results 1 to 8 of 8
    Member GlenGlenn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Bu gece saat 1:30 - 2:30 arasında yapılan Banlamalar için teşekkürler :)

Merhaba, kim banladıysa elleri dert görmesin, Olympia serverında bu gece 1 dakika içerisinde sanırım bi 40 - 50 kişi banlandı, bi an sistem kendisi tespit edip otomatik ban atıyor zannettik ) Elinize sağlık çok sevindirici ve ümit verici oldu Olympia serverı için

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    GM'ler normal koşullarda sürekli oyunda oluyorlar ve sesli, sessiz ban atıyorlar. Sessiz tercih ettiklerinde muhtemelen işlem yapılmıyor sanıyor olabilirsiniz ama GM bu gece aşka gelmiş anlaşılan
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member GlenGlenn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    GM'ler normal koşullarda sürekli oyunda oluyorlar ve sesli, sessiz ban atıyorlar. Sessiz tercih ettiklerinde muhtemelen işlem yapılmıyor sanıyor olabilirsiniz ama GM bu gece aşka gelmiş anlaşılan
    Bence daha çok sesli ban atmaları legal, emektar tayfayı sevindiriyor... Tüm banlar sesli olsun

Senior Member
    Bu bana neden olan sorunun fixlenmesi lazım. Haluk abi bunda hem fikiriz sanırım
    Last edited by Ajannnnn; 11-27-2016 at 05:50 AM.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ajannnnn View Post
    Bu bana neden olan sorunun fixlenmesi lazım ama haluk abi bunda hem fikiriz sanırım
    Sorun nedir hocam, otomatik chitin kasan charlarmı ? ^^

o saat dilimleri arasında olympia 2 de 2 slotta illegal oyuncu vardi bekledim isimlerinin çıkmasınıda ama hiç olympia 2 ye ugramadı sanırım GM
    tam tarama yapmıyor dün biri trade ile karekterimi öldürtmeye çalıştı cry gönderdim sonra farkettim ki adam slotta bot açmış bi şekilde kasiyor ve halen kasmakta ama gm dün teyet geçmiş görmemiş demekki
    Last edited by MarcusAkinaa; 11-27-2016 at 08:21 AM. Reason: düzenleme

Senior Member Parentalx's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Dostum gözünü seveyim bir çoğunun karını yaptıktan sonra banlandığını sende biliyorsun.Hangi koxperden duyduysam biz bu işte kar yapmasak sürekli açarmıyız böyle uğraşırmıyız diyor.Zaten hiç bitmediğine görede insanların aklına başka birşey gelmez herhalde değil mi ? Tabiki kar yapıyorlar ki gmler böyle geç ban atıyor adamlar kazanacağını kazanıyor.Sonra banlanana kadar bidaha ne kazanırsam kar diyor.Neyse çok uzatmayayım birbirimizi kandırmayalım lütfen.Biz böyle, bunların içinde oynamaya karar verdik sonuçta

Junior Member
    Şuan destan ardreamde sessiz banı tercih ediyorlar galiba 5 gündür cr ye rağmen koxper hala kasıyor ve kasmaya devam etmekte anlaşılan sessiz banı iyi atamamışlar adam kırmış kodunuzu