Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
    Junior Member
    Benim charım (BlaBlaBla123) bugün akşamüstü 16:30 civarlarında ban yemiştir. Nedenini bilmiyorum. Ne bir k0xp kullandım ne de npt yaptım. Sebebini çok merak ediyorum. ShutItDown clanından önce banlanacak ne yaptım acaba?

Senior Member DamacanaPompasi's Avatar
    Nickname
    SONefeS
    Class
    Rogue
    Server
    US->Diez
    Race
    Karus
    Bazı şeyleri söyleme ihtiyacı duydum.
    Diezde zamanında o kadar çok npt olduki clanca toplanım towna girince townadaki heryeri dümdüz oluyordu. Npt charlar bilerek bir kaç dakika kalkmıyordu. Baktıki towndan çıkmıyolar 10-15 saniye hızlı hızlı kalkıyolardı. O sırada da Alıcakları KSC leri alıyolar. Aslında olay bu. Banlamak Yerine Np sıfırlayın.
    Tam diyoruz oyun düzeliyor. Güzel adımlar atılıyor sonra böyle olaylar patlak verince Aman neyse...
    Umarım yapılan hatanın farkına varırsınız. Banlananların hepsi benim arkadaşım ve npt yapmacayacak kadarda erdemli insanlar.
    Birini adam etmek istiyorsan, önce kendinden başla!

Junior Member
    Adamlar K0XP & NPT kullanarak bayrak sıralamasına girmiş , bunun herkes farkında fakat hala banlanmıyolarlar. Bütün gün andreamda ShutItDown clanı npt yapıyor bunu herkes biliyor. Bu gibi kullanıcılar banlanmazken k0xp kullanmayan npt yapmayan temiz userleri banlıyorsunuz. Bunun bir açıklaması yapılmalı. BlaBlaBla123'ün legal olmadığına dair hiç bir kanıt görmüyorum. 10 yıldır bu oyunu oynuyorum ve hiç k0xp kullanmadım npt yapmadım. Çok saçma işler yapıyorsunuz. Lütfen bunları düzeltin. Oyun iyice kötüye gidiyor....

Junior Member
    Ben bu serverda 2 aya yakın süredir oynuyorum. Andreama ise son 1 aydır gelmeye başladım. DelianPortee ve TAK0ZZZ'u sık sık görüyorum. İkisinden de en ufak bir şüphem yok. K0xp kullandıklarına ve npt yaptıklarına şahit olmadım böyle birşeyin mümkün olduğunu düşünmüyorum. Hepsi temiz userler. Bugün yapılan saçmalıkların sona erdirilmesi gerekli. BlaBlaBla123 , DelianPortee , TAK0ZZZ gibi userler legaldir. Lütfen bu yanlışlarınızdan dönün ve banlamak için doğru kullanıcılar seçin.

Junior Member
    En basta oyunu adam etmek için koxpu kaldıracaktınız kaldırmadınız. Npt yapanları kaldırmadınız. Onlar varken legal oyuncular ne iş ?

Junior Member
    Nickname
    ChampionSTeXaS
    Class
    Warrior
    Clan
    ChampionS
    Server
    US->Diez
    Race
    Karus
    Delianporte ve takozzu bilirim az çok deliaporte ardreamdır sağlam birisidir takos ise insaneassassin mehmetindir 2side oynadığı yerlerde başarılı kişilerdir townu basıpp nptcileri kestikleri için ve bunu koxperlerın ksc alıp buraya atması sonucu banlanmışlardır ama ne yazıkki hala czdeki tuvorluismail ve tayfası banlanmamıştır czde cirit atıyorlar humanlarda 1. olan clan babaturan olan nptcinin başı olan banlanmamıştır göz yumuyorsunuz ama bir koxperın kscsi ile temiz adamları banlıyorsunuz su an bayraktakı 2 clandan birisi npt car barındırıyor onlara bir el atmıyor kimse her yerde npt var el atan yok ama ne yazıkki böyle adamalr banlanıyor bir sms doğrulaması dediğiniz herkese cash aldırdınız buy açaıyorum item atıyorlar trade bozuluyor git cash çek böyle sorunlara bakmayın hala siz...ChampionsTeXaS-Faruk

Senior Member DamacanaPompasi's Avatar
    Nickname
    SONefeS
    Class
    Rogue
    Server
    US->Diez
    Race
    Karus
    Bu resimleri bulduysan git bizzat KSC yi çekenle konuş. JokerofLiving at pm. Orda kaos çıkışından arkadaşlar towna girmiş.KSC tarafsız olarak çekilmedi.Sadece tek bi char değil birden çok char kesildi.Farkındaysanız Jokeroflivingin sağ tarafdaki kafasının 1 tanesi kırmızı.Ayrıca kordinatlara bakarsanız hepsinin Human townda olduğunu göreceksiniz.
    xDem0N Benim andream charım. Biz ne zaman towna girsek npt charlar bilerek kalkıp ksc almakta. 10-15 sn townda kalıroz hemen ksc alıp böyle banlatmaya çalışıyolar. Zaten 3. foto ya bak orda adam 49 lvl partiden yeni çıkmış kafasında K işareti var ve en son 31 np almış durumda. Şahsiyetsiz npt'cinin, npt sini engelledik diye adam hırs yapmış ksc almış.
    1. ve 2. fotoda da lchileqliabsolut da ShutItDown clan başkanıdır.Human bayraklarda 2. sırada ki clanın başkanı.Adamlar sırf ban attırtmak için bilerek kalkıyor.Bizde Z skil yapıyoruz üst üste bu kadar kesiliyor ben zaten hemen town attırıyorum.Oyunu np için değil, zevk için oynuyoruz.İlla ceza vericekseniz np leri silin. Hem np kassak ne olur.Npt charlar 5-10 milyon np yapmış.Sanki np nin değeri kaldıda.Biraz inceleme ile haklı olduğumuzu Umuyorum anlayacaksınız.
    Bu Oyunu gerçekden oynamak isteyen oyuncuları banladığınızın farkına varın lütfen.
    Bu arada lCHooLyl isimli charın üstünde toplam 7000 np var hatta 7 k bile yok
    Birini adam etmek istiyorsan, önce kendinden başla!

Member coshqunum11's Avatar
    Nickname
    SpiritOfTheVengeance
    Class
    Priest
    Clan
    NatusVincere
    Server
    US->Diez
    Race
    Karus
    gariban choly len işin kötü yanı bide npt diye banlanıyor cocuk
    4CaptainAmerica

SpiritOfTheVengeance
    ####################

mesaji kaldirdim ben sadece neden ban yediginizi gostermek istedim acamim kotu bise diil
    Herkes Kahraman Olabilir ama Herkes Kahraman Olamaz!

Senior Member
    Nickname
    IamArtvinLeee
    Class
    Mage
    Clan
    Exorcosuim
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Öncelikle Geçmiş Olsun Böyle Bir Çok Kişi Bann Yedi Hepsi İçin Artık Bu Saçmalığa Bir Son Verin Legal Oyuncuları Bitirmeyin...........

IamArtvinLeee-Diez Server