Page 62 of 164 FirstFirst ... 1252606162636472112162 ... LastLast
Results 611 to 620 of 1636
    Senior Member
    Nickname
    TAYLAN_1
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TRanSmod3 View Post
    cumlelerını benı yadırgamaya devam ederek kuruyorsun . tartısabılcen sevıyeyı artırman lazım once . oyunu yıllardır oynadıgım ıcın analınızını yaptım yorumumu koydum . attıgım yorumları yadırgamak sahsıma degısık karekteıst vurgular yapmayı bırak . her neyse kolay gelsın ıyı forumlar . benı anlayan bır cok oyuncu vardır .
    Senin şahsına bir şey demedim demem de oyun anlayışını eleştiriyorum. Tabi senin seviyene çıkamam o ayrı bir konu.

Analizini yaptığın oyunda ki serverler neden boşalıyor bunun sebeplerini söyler misin? Oyunun daha kaliteli ve zevkli olması için ne gibi önerilerin var... Hadi biraz tartışmaya aktif olarak katıl sürekli aynı şeyleri söylemeyi bırak.

Herkes memnun beğenmiyorsanız gidin demekten başka çözüm önerin yok... Sen bizi anlamaya çalışıyor musun ? Sen zannediyorsun ki bu ezikler bu itemlere ulaşamadıkları için ortalığı ayağa kaldırıyorlar...

Ben sevdiğim bu oyunun zarar görmesinden rahatsızım başka bir derdim yok.
    Legal oyuncunun kalmadığı serverde en iyi itemin fiyatını sundries belirler.

TAYLAN_1

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yazmayin bosuna ben 2004 ten beri oynadigim oyunu dun bu +9+10 lari silmiyorlar diye biraktim simdi girip bakin resurrectiona pvp den daha beter bi hal almis ustune ustluk illegal adamlari savunuyorsunuz dedim diye dun aktif olarak oynadigim 4 hesbimda forumdan bir hafta banlandi yeni hesap actim burdan yazmak icin bunuda banlasinlar hesap acma beles nasilsa dun soyledim bugunde soyluyorum bu itemler silinmez yada seviyeleri dusurulmezse kendilerini yirtsalar bu oyundan bise cikmaz bide dun beni banlayan admin yada her kimse seni saygiyla aniyorum

Senior Member NAZIMxD's Avatar
    Nickname
    NAZIMxD
    Class
    Rogue
    Clan
    Cengizhan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RCurse View Post
    Artık bir yaptırım bekliyoruz, lütfen bu sözler havada kalmasın;

07-19-2013

07-26-2013

07-30-2013

Aşağıdaki İllegal item gruplarını ya tamamen silin yada hepsini +8'e sabitleyin.

mod arkadaşlarda +10 item kullanıyorlar. aldıklarını bile belirtiyorlar. güvenilir pazarcı arkadaştan aldık diye. silinmesi yada grade düşürülmesi söz konusu olsa herkes elinden çıkarmaya çalışır. legal şekilde upgrade yapılanlar var bunları biliyoruzda. zor bi ihtimal silerlerse legal basanlara yazık olacak. yada grade düşerse. bu konu zor sonuç bulur.

Senior Member RCurse's Avatar
    Quote Originally Posted by NAZIMxD View Post
    mod arkadaşlarda +10 item kullanıyorlar. aldıklarını bile belirtiyorlar. güvenilir pazarcı arkadaştan aldık diye. silinmesi yada grade düşürülmesi söz konusu olsa herkes elinden çıkarmaya çalışır. legal şekilde upgrade yapılanlar var bunları biliyoruzda. zor bi ihtimal silerlerse legal basanlara yazık olacak. yada grade düşerse. bu konu zor sonuç bulur.
    Moderatörler senin benim gibi normal birer oyuncu, gönüllü olarak bu işi yapıyorlar herhangi bir yetkileri yok. Ayrıca evet dediğin gibi kullandığı için çıkarları doğrultusunda bu itemleri savunan modlar mevcut fakat +10 itemi olup konuya objektif yaklaşabilen oyunun geleceğini düşünen moderatörlerde var örneğin TurkBlade saygı ile anıyorum kendisini.

Nickname
    NAZIMxD
    Class
    Rogue
    Clan
    Cengizhan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Moderatörler senin benim gibi normal birer oyuncu, gönüllü olarak bu işi yapıyorlar herhangi bir yetkileri yok. Ayrıca evet dediğin gibi kullandığı için çıkarları doğrultusunda bu itemleri savunan modlar mevcut fakat +10 itemi olup konuya objektif yaklaşabilen oyunun geleceğini düşünen moderatörlerde var örneğin TurkBlade saygı ile anıyorum kendisini.
    silinme grade düşürülmesi söz konusu olması saçma biraz. legal olarak basılan bir çok item var ssli mevcut. illegal şekilde çok item girdi oyuna onu herkes biliyor. +10 noreb takılanda çok kişi var. zor yani bu konu çözüm sağlanması. K2 oyunun içine etti gitti bu insanlar zor düzene sokacak gibi duruyor. illegallik devam ediyor güzel bi oyunda tur atılsa net bi şekilde ortada gözüküyor gerek npt olsun gerek tren karakter olsun exp slotları olsun. bakalım ne olacak.

Quote Originally Posted by NAZIMxD View Post
    silinme grade düşürülmesi söz konusu olması saçma biraz. legal olarak basılan bir çok item var ssli mevcut. illegal şekilde çok item girdi oyuna onu herkes biliyor. +10 noreb takılanda çok kişi var. zor yani bu konu çözüm sağlanması. K2 oyunun içine etti gitti bu insanlar zor düzene sokacak gibi duruyor. illegallik devam ediyor güzel bi oyunda tur atılsa net bi şekilde ortada gözüküyor gerek npt olsun gerek tren karakter olsun exp slotları olsun. bakalım ne olacak.
    Legal olanlarla derdimiz yok, onlar bir şekilde kanıtlar, şuan binlerce +10 var ama legal 10 tane bile yok.

Nickname
    NAZIMxD
    Class
    Rogue
    Clan
    Cengizhan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Legal olanlarla derdimiz yok, onlar bir şekilde kanıtlar, şuan binlerce +10 var ama legal 10 tane bile yok.
    aynen öyle. son 5 serverda olan +10 itemler 250 tl civarlarında. onu geçtim serverlarda +9 item oranı yok derecede az )

Quote Originally Posted by PanthinoL View Post
    Akara serverindeki item hiçbir serverde yok, bu yüzden birleşimde Akara serverini desteklemiyorum.
    Quote Originally Posted by PanthinoL View Post
    buda olabilir. benim fikrim olumlu ama Akara serveri ile birleşecek server biraz şanssız
    Neden desteklemiyorsunuz sayın mod? İllegal itemlere gayet güzel destek veriyorsunuz ama Sizleri kasaları +30 dolu bir serverla birleştirmek lazım üstelik bu +30'larda silinmeyecek en az bu +10'lar kadar legaller çünkü.

Bakın serverları bu hale getirenler ağlıyorlar bizi birleştirin diye halbuki bunu kendileri yaptı.

Quote Originally Posted by mottamotta View Post
    ben ShuJaira eski forum nickim..oyunun yabancısı değilim ..
    mottamotta eski ShuJaira, sıkı bir illegal item savunucusu çünkü gayri resmi forumlarda bu itemlerden 100'lerce sattı ve şimdi Server birleştirilsin diye ağlıyor

Quote Originally Posted by mottamotta View Post
    Quote Originally Posted by SuLTanSenc4R View Post
    Akara birleşmeye alınmalıydı.
    İbre sürekli yeşillerde.
    Lütfen bu birleşimi tekrardan gözden geçirin.PK,BDW,Chaos,Juraid,Exp slotları ve diğer bütün herşey ölü.
    '' Üvey evlat '' muamelesi görüyor server.Umarım göz ardı etmezsiniz.

Vesselam.
    biz 1 aydır bagrınıyoruz konumuz kitlendi en sonundada silindi gitti senınde sonun buolcak ama genede akarada oynayan birileri oalrak bizde kesinlikle bundan yanayız.
    Durum şu ki bu itemlere işlem uygulanmazsa bu birleşen serverlarda 1 yıl sonra oyuncu yokluğundan dert yanacak.

Nickname
    NAZIMxD
    Class
    Rogue
    Clan
    Cengizhan
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Neden desteklemiyorsunuz sayın mod? İllegal itemlere gayet güzel destek veriyorsunuz ama Sizleri kasaları +30 dolu bir serverla birleştirmek lazım üstelik bu +30'larda silinmeyecek en az bu +10'lar kadar legaller çünkü.

Bakın serverları bu hale getirenler ağlıyorlar bizi birleştirin diye halbuki bunu kendileri yaptı.

mottamotta eski ShuJaira, sıkı bir illegal item savunucusu çünkü gayri resmi forumlarda bu itemlerden 100'lerce sattı ve şimdi Server birleştirilsin diye ağlıyor

Durum şu ki bu itemlere işlem uygulanmazsa bu birleşen serverlarda 1 yıl sonra oyuncu yokluğundan dert yanacak.
    knight online ömrü zaten fazla değil gibi şuanda. yeni gelen nesil gerek teknoloji olsun gerekte bütce olsun ya gidiyor pvp serverlarda yada yeni ve daha iyi görüntü kalitesi olan oyunlara yöneliyor. ko oynuyanlar genelde evde işte kafe sahibi filan +20 yaş üstüne hitap ediyor. oyunun doluluk oranındaki sayının yarısı oyunu ticaret olarak kullanıyor diğer yarısı zaten illegal yada pk peşinde. pk saatleri bile belli şuan akşam 6-7den son canlılık başlıyor çoğu serverda insanlar işten filan gelince oynuyor. fazla değil bir iki sene önce ile kıyas edersek o zamanlar ben yoktum diyenler var isede youtubede videolar mevcut istediği serverı yazıp izleyebilirler.

Senior Member 1Purcu's Avatar
    Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    +10 item icin sizlere destek verebilirim ama +9 basilmasi imkansiz birsey degildir. Youtube'de bununla ilgili bir suru video bulunmaktadir, siz ya da yakin cevrenizde birisi mutlaka +9 basmistir. Bahsettiginiz itemler silinir mi silinmez mi su anda bilemiyorum ama mutlaka incelemeye alinip, gundeme gelecektir. Bu yuzden forumu takip ediniz.
    +10 itemlerinde basılması imkansız degildir lütfen yeterince şans lazım sadece...
    Legend Of _ErgenekoN_

* 1PURCU & aRoG0rn ©