Results 1 to 9 of 9

Lightbulb Genie Altı Koxp-Macro Söylentisi.. Tüm Player'ların yorumlarını bekliyoruz..

Arkadaşlar merhaba ;

Olympia M2'de diğer kullanıcılara da duyarlı bir şekilde farm yapıyorum, slotta olmayıp ta daha saatler sonra gelip babasının tapulu malı gibi " Slot dolu burda ben varım " deyip slottan göndermek istedi. İlkten saygı gösterdim,town attım.Fakat daha sonra " İstersen gel pişman olursun, yok 5 tane pc var " vs. gibi tehditkar şekilde yazınca, dayanamadım geri geldim,kaldığım yerden kasmaya devam ettim.Ayriyetten de arkadaş " kimse gelip ks oturtmadım diyor,kimse kısmını alamamışım ) Fakat sabahtan beri kastığım slotta,öğlen gelip sorgusuz sualsiz,genie açıyor,ks atıyor.Burda sorun yok tabii ki atabilir.Beni ilgilendirmiyor böyle saygısızlık. Ve daha sonra bana Koxpersın, macrocusun diye iddaa da bulunacak.Bunun kaynağı da ondan çok az daha önce ok atmammış Benim çektiğim videoda herşeyi göreceksiniz, yine ondan erken atacak, bende bu sırada masaüstünü,açık programları vb. herşeyi gösteriyor olacağım.Benim çektiğmi video ekranı yarım,aynı anda Knight online ve townu gösteremedim,bunun için de özür dilerim şimdiden.

Tehditkar diye bahsettiğim KSC şöyle;

Ve daha sonra ****** nickli bir oyuncu çıkageliyor,ne hikmetse saatlerce ks atıp kutu alamadıktan sonra, TW çekiyor slota İşin en önemli pik noktası işte burda. Ne hikmetse , konuşma biçimleri ve şekilleri aynı ) Bu ne yazık ki bir varsayımdan öteye geçemez. Ama bence güçlü bir iddaadır.Fakat bunu isterse GM arkadaşlarımız ip vb. kontrol yöntemleriyle farkedip bulabilir.Eğer böyle bi hakkım varsa,nasıl yol izleyeceğim hakkında yardımcı olursanız sevinirim..

****** dediğim oyununcunun Tw çekerken aldığım KSC'si ; ( Daha sonra bu arkadaşı luring & yasak nickten işlem yapıldığı söylendi CR bölümünde,Bunun için de teşekkür ederim. )

Akıllı arkadaşımız belli olmasın diye damage yemeyi de unutmuyor )

Ve konuşmalar ne kadar da çok benzer şekilde değil mi ?

Burdan sonra yine Ks atmalar devam etti günlerce,arkadaşını alıp geldi ks attı,bende öteki bilgisayarımı açıp getirdim.

Bir bilgisayardan multi açıyorsun diyen arkadaşlara kanıtım ;

[B]Ve arkadaşlar , onun macro-koxp diye bildirdiği video ;

Benim macro-koxp iddaasına yanıt olarak çektiğim video ;

Arkadaş ona kanıt için çekip attığım videoyu izledikten sonraki yorumu )

Vakit ayırıp kanıtları,fotoğrafları,video'yu izleyip değerlendiren,yorum bırakan,inceleyen herkese şimdiden çok teşekkür ederim..

Saygılarımla ;
    Last edited by Daeso; 11-17-2016 at 09:58 PM.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

Senior Member
    Karakterinizin durumu ile ilgili itirazlarınızı destek sistemi üzerinden bilet göndererek yapabilirsiniz. Şikayetlerinizi de CR bölümü üzerinden kanıtlarınızla iletebilirsiniz.
    Last edited by Daeso; 11-17-2016 at 10:00 PM.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Koxpa karsiyiz dogru ama
    Genie de bence artik guncellenmesi lazim onunde mob olunce arkadaki moba vuramiyor 10 saniye boaa gidiyor. En azindan geni acinca arkadaki moba vurma aktif olsa.

Yani genide yaratik dibimizde olunce okcuda bi 10 saniye car oku olu moba atiyor

Olen yaratiklarin animasyonlari vardir yaratik olse bile oklar olen yaratiga isabet edince arkadaki moba vurmaz .

Cozum olarak yaratiklarin olum animasyonlari sirasinda ok isabet almamalari lazim

@Daeso karakterim banlanmadı.Ya da bu durumdan hapis almadım.Sözü geçen arkadaş koxp olduğumu iddaa ediyor.Bunun üzerine bu konuyu açtım.

Quote Originally Posted by Ranger View Post
    Koxpa karsiyiz dogru ama
    Genie de bence artik guncellenmesi lazim onunde mob olunce arkadaki moba vuramiyor 10 saniye boaa gidiyor. En azindan geni acinca arkadaki moba vurma aktif olsa.

Yani genide yaratik dibimizde olunce okcuda bi 10 saniye car oku olu moba atiyor

Olen yaratiklarin animasyonlari vardir yaratik olse bile oklar olen yaratiga isabet edince arkadaki moba vurmaz .

Cozum olarak yaratiklarin olum animasyonlari sirasinda ok isabet almamalari lazim

Bir arkadaşımdan steam'de böyle bi sorun olmadığını öğrendim.Doğruysa bence USKO'da da olması lazım.. Süper bi şey bence. Ve olması gerekir

Senior Member
    Genie açıkken oyuna müdahale kapatılmalı bu kadar basit.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Konudaki ilk mesaj editlendiği için görsellere bakamadım,

Bahsettğiniz kişi O2-Karus-Cardinal slotundamı

Zira bazı slotlar cafeciler, oyundan geçinen evinden çıkmayan kişiler için ekmek kapısı olmuş durumda. Tam maganda olmuşlar, diğer oyuncuların oyuniçi birşeyler elde etme, farm yapma imkanlarını kısıtlıyorlar. Slotları ellerinden gidince sen makrosun demeler, 2 charla slotuna girince tüm slotlardaki karakterlerini (5 adet) tek slota toplamalar, 35 level karakter ile lure yapmalar neler neler.
    Last edited by Thapseus; 11-18-2016 at 01:38 PM.

Tags for this Thread