Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry Rexsystem İtemleri mi silindi yoksa soyuldu mu?

MERHABA,

11.11.2016 tarihinde İTEM BASARKEN nttgame knight online xigncode oyunu yeniden başlatın hatası aldım VE RELOG ATTIĞIMDA İTEMLERİMİN +3 DUAL FR +5 REB ELİXİR +1 REB KROWAZ ROBE, GLOVES,BOOT'UN VE 2 PARÇA WALKRY SİLİNDİĞİNİ GÖRDÜM ÇÖPTE YOK VE İTEM TRADE ATABİLECEK BİR DURUMDA OLAMAZ KROWAZLARI KIRDIRMAK İÇİN MATERYAL GEREK AMA O BENDE OLMADIĞI İÇİN KROWAZLARI AÇAMAZLAR ÇÖPEDE ATILMAMIŞ BUNLAR NEREDE?

BANKADA HERHANGİ BİR İTEMİN GİTMESİ VEYA PARANIN GİTMEMESİ İLGİ ÇEKİCİ. sadece donluk kalması ?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Durumunuz ile ilgili destek ekibi ile iletişime geçerek hesabınız hakkında gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
    Forum üzerinden bu tür işlemler yapılmamaktadır.

Junior Member
    size 2 gündür destek ekibine ticket atıyorum fakat hala gerekli cevabı alamadım oyuna yeniden başlayalı 1 ay oldu soğutuyor arayı gene.!

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JrPitirr View Post
    size 2 gündür destek ekibine ticket atıyorum fakat hala gerekli cevabı alamadım oyuna yeniden başlayalı 1 ay oldu soğutuyor arayı gene.!
    Biletler sırası ile kontrol edilip mümkün olan en kısa zamanda cevaplanmaktadır.
    Gereksiz yere biletinizi güncellemeniz veya çoklu bilet göndermeniz durumunda tarafınıza gelecek olan cevap biraz gecikebilir. Bu konuda lütfen tarafınıza cevap gelene kadar sabırla bekleyiniz.

Tags for this Thread