Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 76 of 76
    Member
    Infractions
    0/1 (10)
    evet cevap verecek varsa buyurun piste sanmıyorum ama belki vardır aralarında cesaretli birileri

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Konu hakkında yaptırımlar ve çalışmalar gerçekleşmemesi sebebiyle tekrar güncel kalması fikrindeyim.

updullah.

Banned
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Konu hakkında yaptırımlar ve çalışmalar gerçekleşmemesi sebebiyle tekrar güncel kalması fikrindeyim.

updullah.
    Büyük ticari olay var hiç bir şey olmaz

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ___Aegnor___ View Post
    Büyük ticari olay var hiç bir şey olmaz
    Son dönemde atılan adımlar bir umut ışığı oldu diyelim.

Junior Member
    bana şunu söylermiisn + 9 bujuyu millet nasıl alacak gb ilemi ? gb + item karşılığındamı ?

parayı verdikten sonra adam alır o itemi bundan ne uygunsuzluk var çalmıyorya

yani tl ile item almaya mecbursun sağlam olmak istiyorsan elit itemleri sen veya bi başkası giidpte gb ile satın alamaz alamassın.

bunu yöneticilerde biliyor areste +10 krowaz var bu adam itemleri gb ilemi aldı nerden baksan mınumum 15 mılyar seti alan adam buna mecbur başka alternatif yok .

ayrıca TL ile item almak neden suç olsunki ? alan memnun satan memnun çalmıyo çırpmıyo alan kişi hemen hemen elit item sahiplerinin hepsi TL ile item alıyor site üzerinden bu böyledir

geçen biri 9 krowaz setli asasın ssini paylaşmıs siteden TL ile item alışverişıyapıyo diye kıskanç yemin ediyorum kıskanç bunu yapan arkadaş

kıskanıyormusunuz nedir anlam veremedim sizi neden rahatsız eder bu durum parayı veren düdüğü çalar arkadaş...
    Last edited by maiko54; 10-13-2017 at 06:00 PM.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by maiko54 View Post
    bana şunu söylermiisn + 9 bujuyu millet nasıl alacak gb ilemi ? gb + item karşılığındamı ?

parayı verdikten sonra adam alır o itemi bundan ne uygunsuzluk var çalmıyorya

yani tl ile item almaya mecbursun sağlam olmak istiyorsan elit itemleri sen veya bi başkası giidpte gb ile satın alamaz alamassın.

bunu yöneticilerde biliyor areste +10 krowaz var bu adam itemleri gb ilemi aldı nerden baksan mınumum 15 mılyar seti alan adam buna mecbur başka alternatif yok .

ayrıca TL ile item almak neden suç olsunki ? alan memnun satan memnun çalmıyo çırpmıyo alan kişi hemen hemen elit item sahiplerinin hepsi TL ile item alıyor site üzerinden bu böyledir

geçen biri 9 krowaz setli asasın ssini paylaşmıs siteden TL ile item alışverişıyapıyo diye kıskanç yemin ediyorum kıskanç bunu yapan arkadaş

kıskanıyormusunuz nedir anlam veremedim sizi neden rahatsız eder bu durum parayı veren düdüğü çalar arkadaş...
    konuları karıştırdınız sanırım ?

bahsettiğimiz mevzu; hile satışı yapılan bir sitede, el altından ulaştırılmış ESN kodlarının satılmasının engellenmesi.

Tags for this Thread