Results 1 to 8 of 8
    Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Bedava ırk degişimi talebi

Bildiginiz gibi humanlarda cz char gorevi olan devil summon bugda milyarlarca exp gorevini humanlat yapamiyor.

Karus olup bu gkrevleri yapmak istiyorum.

Bedava irk degisimi talep ediyorum

Humanlar uyumayin Karuslar catir catir milyarlik cz devil summon gorevini yapjyor sizde exp kasicaz diye ugrasiyorsunuz.

Human irki olarak sesimizi duyurup bi an once bedava karus olalim

Milyarlarca exp veren chat gorevleri bizi bekliyor

Senior Member
    : DDDDDDDDDDDDDDD Gerçekten ilginç bir talep peki şöyle birşey var gerçekten o görevleri yapmaya ihtiyacın varmı. Ares gibi bir sunucusuda oynuyorsan halen reb 5 karakterin yoksa acilen bu oyunu bırakmalısın

Banned Brunof's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Ranger View Post
    Bildiginiz gibi humanlarda cz char gorevi olan devil summon bugda milyarlarca exp gorevini humanlat yapamiyor.

Humanlar uyumayin Karuslar catir catir milyarlik cz devil summon gorevini yapjyor sizde exp kasicaz diye ugrasiyorsunuz.

Böyle bir isteğin mümkün olmayacağını eminim siz de biliyorsunuzdur. Henüz teyit edemedik ancak paylaşayım, eğer Lunar War savaşını kazanıp Karus toplarına geçerseniz bir de orada Buerre adlı yaratığı çağırmaya çalışın. Ek olarak, bu sorun Hata Listesine dahil edildi. Umarız yakın zamanda gerekli bildirimler yapılır ve sorun çözülür.

Quote Originally Posted by Ajannnnn View Post
    : DDDDDDDDDDDDDDD Gerçekten ilginç bir talep peki şöyle birşey var gerçekten o görevleri yapmaya ihtiyacın varmı. Ares gibi bir sunucusuda oynuyorsan halen reb 5 karakterin yoksa acilen bu oyunu bırakmalısın

Senior Member White_Troll's Avatar
    Nickname
    DragonEye
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    yazık yazık bir de adamla dalga geçiyorsunuz ben katılıyorum arkadaşa ve şunu ekleyeyim lich görevi içinde bedava 2 ırk değişimi verilmeli karşı ırka geçip 3 tane lich itemi toplayıp tekrar kendi ırkımıza dönebilmeliyiz

Senior Member lllpeacecitylll's Avatar
    Nickname
    peacecity
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HonorableFamily
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ajannnnn View Post
    hhhoooppp bi dakika ne demek o ya. Ben 1,5 senedir oynuyorum nerdeyse hala 82 olmaya çalışıyorum. )))) Gerçi parasızlık gibi bir durumum olduğundan pre ve genie alamıyorum ama olsun yine de reb+5 karakterim yok. Bırakmıycam oyunu inat deeeel mi

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Görrv bugunun düzeltilmesi daha az masraflı olur bence onu düzeltin. İnce warrior sevenler derneği

Banned
    Nickname
    lErtugrulYILDIRIM
    Class
    Mage
    Clan
    TC
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Ranger View Post

Kardeşim hala anlayamadın mı, oyunun mantığı çok basit, parası olan gelsin, parası olmayanın burada zevk yapmaya ne hakkı var der gibi cevaplar vermişler sana. Ama oyunun mantığı bu, beleş olur mu hiç, tek sıkıntı şunu sorgulamak verdiğimiz paralar karşısında yeteri kadar hizmet alıyormuyuz. Nttgame vericen sadece, bir şey istemicen

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Evet haklisin