Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    beyler hani diyosunuz ya trade atın hemen red gelıyosa pazar tutuyodur dıye falan . ben denemedım ama soyle olamazmı . ben mesela senın pazarını tutacam . tutmadan once kendı trademı blocklayıp senın pazarına gırıyorum ve pazarı tutuyorum . sen bana trade atsanda trade blocked yazacak orda o adamın tuttugu anlaşılacakmı o durumda ? deneyen olursa bılgılendırsın

Senior Member
    Quote Originally Posted by TemeLReus View Post
    beyler hani diyosunuz ya trade atın hemen red gelıyosa pazar tutuyodur dıye falan . ben denemedım ama soyle olamazmı . ben mesela senın pazarını tutacam . tutmadan once kendı trademı blocklayıp senın pazarına gırıyorum ve pazarı tutuyorum . sen bana trade atsanda trade blocked yazacak orda o adamın tuttugu anlaşılacakmı o durumda ? deneyen olursa bılgılendırsın

Pazar tutan kişi tradesi blocklu olsun olmasın trade geri çevirir sağ altta "Trading witch nick has beed canceled'' yazar.

Pazarı bozup trade attığında kişi trade blocklu değilse cancel bekler, trade blocklu ise "The user has declined the request for a trade'' yazar. Her 2 durumda da kişi pazarı tuttuğunu kanıtlarsın.

Video çekerken pazarınızın tutulduğunu gösteren 1-2dk video ile başlayın normal bi kullanıcıda pazarınıza bakıyor olabilir yoksa kanıt niteliği taşımaz.

Bu video yardımcı olur sanırım kişiye gerekli işlem gm tarafından yapılmıştır.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 11-09-2016 at 09:56 PM.

hala sorun devam etmekte ne bi acıklama yapan var nede ilgilenen crlerede bakan yok video çekip ksc alıp atıyoruz bakan yok artık bi çözüm bulunsun lütfen sabredicek zaman kalmadı
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 11-09-2016 at 09:56 PM.

Junior Member
    gönderdiğim bilete lütfen cr bölümüne yapınız diye cevap aldım dalga geçer gibiler. inş yenii güncellemede gelir çözüm

Member nickneym355's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KimBilirKralKim
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kmlguven View Post
    birden fazla kişi bakarken pazara, item aynı anda çekilince hangisine gidecek ? eğer öyle birşey olur ise bug'un önüne geçemezler. biliyorsunuz ki oyunda bir sürü bug var ve çıkıyor bir kişi bir pazara 10 saniye baktıktan sonra tekrar açabilmek için 45 sn kadar beklerse eğer böyle daha güvenilir bir çözüm olabilir.
    En iyi çözümü şey olabilir. Pazar sahibi pazarına bakan kişilerin isimlerini bir kenarda görebilmeli. O kişiyi engelleyebilmeli veya uzunca bir video alarak CR ye atmalı ve suçu işleyen IP ban yemeli

Yeni patch geldi hala aynı sorun devam etmekte. Benim anlamadığım olay şu illegal program suç demi sonucu ban. Pazar tutmakta suç neden video çektiğimiz halde gereken yapılmıyor. Benim attığım video da hepsi ap açık ortada 7 video attım şuana kadar. Emin olmak için her an gibi bir kanıta da gerek yok. Ortada 6 7 tane buy ve sell pazar var ve aynı itemli pazar tutuluyor , tesadüf mü bu ? Yetkililer neden engel olmuyor ? ksc atıyoruz , video atıyoruz bu kadar duyarsız kalmadınız neden bişeyler yapmıyorsunuz ?