Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IKolleGER View Post
    Buyrun PC özelliklerine ait bir Resim.
    Yardimci Olurmusun ScORp_LiON ?
    Lisans sorunun yoksa Win 10 kurarak test etmeni isteyebilirim. Win 10'un eski işletim sistemine göre daha stabil olduğunu düşünüyorum. Tabii bunları yazarken sorununun aslında lag olmadığını düşünüyorum. Elbette böyle bir değişime girmeden önce yaşadığınız durumu iyi analiz etmen gerekiyor, eğer sunucu saatlerinin yoğun olduğu saatlerde yeni sunucuda problem yaşıyorsanız bu şu an için bildirilmiş bir sorundur. Sürekli olarak bu sorunu yaşıyorsanız ve kullandığınız ISS müşteri temsilcisi size bağlantınızda bir problem olmadığını söylediyse tavsiyemi deneyebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member IKolleGER's Avatar
    Nickname
    IKollege
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NoBadDays
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Tesekkür ederim abi Win 10 Kuracagim,FPS dususu tekrar yasamaz isem geri donus bildirimi yapicam ve bu sikintiyi yasiyan arkadaslara senin tavsiyeni soliyecegim simdiden tesekkürler..

Tags for this Thread