Results 1 to 3 of 3
    Junior Member
    Nickname
    serhat85
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Yeni Knight Online 2017?

Herkese Selamlar...

Ey "Game Master"lar! Ey Knight Online oyuncuları! Ey vaktini oyunun başında aman şu itemlerim daha güzel olsun diyen kardeşlerim!

Evet! Yeni oluşturduğum bu konu herkesi ilgilendirmekte. En azından bana göre.

12 yıl oldu yeni karakter, yeni kıyafetler, yeni silahlar, sc'ler falan filan derken oyun gelişti gelişti ve gelişmesinin yanında seviye atlamak neredeyse çocuk oyuncağı haline geldi. Bundan rahatsız değilim aslında. Görev itemleri ile belli bir seviyeye kadar hiç zorlanmadan seviye atlayabiliyor herkes. Görevlerde verilen tecrübe puanları, sonsuz çukur taşları, yeni "event"ler (etkinlikler) derken rahatlıkla 75 olabiliyor herkes. Belki o seviyeden sonra biraz zorluk çekebilirsiniz.

Gelelim sadete! NPC'ler yani kıyafet silah aldığınız veya alabileceğiniz Silah ve Kıyafet satan adamlardan bahsedeceğim. Bilindiği üzere görev itemlerinden ötürü hiç kimsenin silahçıya gidip silah aldığını veya kıyafetçiye gidip son kıyafetleri aldığını alacağını düşünmüyorum. Artık bir değişikliğin zamanı geldi diye düşünüyorum. Flamberge +10, Sword Breaker +10, Half Plate Set +10 basan oldu mu hiç bilmiyorum. Ama +8 shell giymek varken neden gidip +10 half plate'le uğraşsınlarki?
    (Yazarken dilde zorluk çekiyorum. Çünkü ingilizce olarak orjinal haliyle oynayan biriyim. Böyle alıştım. Neyse...)
    Madem kimse böyle düşük itemleri basmakla uğraşmıyor bunlar neden hala var? Artık Full Plate'lere bile gerek yok hatta!
    Oyun öyle ilerlediki draki setler under the castle itemleri krowaz kıyafetleri zaten herkesin ideali / hedefi haline geldi.

Benim önerim bir düzenleme yapın! Upgrade yapmak için herkesin scrolla ihtiyacı var. Drop rate'lerinize (Düşme şanslarına) bir şey diyemem ama en azından silahçılara zırhçılara bir düzenleme getirin.
    Artık pot kullananlarda zor durumda! Ya dayanıklılık çok iyi olacak (ki ona bile 720 can potu yetmediği zamanlar oluyor) ya da 1440 can potları olacak herkes daha rahat etsin! PK atanlar her halde dediğimi anlamışlardır.

Yeni bir silah ortaya attınız. Jamadar! En azından silahı rogue'ler için koydunuz. Peki herkes belt of quickness veya pendant takınca ne oldu?
    Silahın pek özelliği kalmadı ya da oyuncular ekonomik nedenleri öne atıp vazgeçtiler.

Para kasmak zor tamam. Ama bos'lardan (antreas, hyde, skeleton bone gibi yaratıklardan) en azından 1 m'lik veya 10 m'lik barlar düşsün de bir işe yarasın! Yüksek levellere zaten para bile çıkmıyor. Hep çöp!

Buglu görevlere girecek olursak ya kaldırın ya da düzeltin. Örneğin kalugadaki polluted snake'ler.

Gelelim Draki Event'e! Bence herkes için güzel etkinlikler yapılıyor. Bu da o güzel etkinliklerden biri. Bu etkinlik ile kıyafet setinizi yapabilirsiniz. Gelen tecrübe puanları da yüksek! Ama 3 k'lık potların 40.000 olması nedir? Üstelik canı az olanlar o 3k lık potu ne yapsın? Hadi hp sc bastı ya da hp kıyafet taktı diyelim. 40.000 coins ne kadar fazla görüyorsam bari yaratıklardan yüksek para veya can yenileyici cake'ler çıksın!
    Tamam setimizi yaptık trade olmuyor! Kasaya atılmıyor! vesaire. Peki bunları blessed upgrade scrolllarla basmıyor muyuz? Bunları temin etmek de ayrı bir sorun.

Maradon haritası büyüdü ama tale village'e kaç kişi gitti? Ya anteras ya hyde arayanlar gitmiştir. Hiç kimse o kadar yolu death knight kesmek için yürümüyor? Ya monster (yaratık) ekleyin ya da başka bir etkinlik yapın!

Knight Online ekibine saygılar... Oyunculara da iyi eğlenceler.

(Hayat oyundan ibaret değildir. Sakın ola bağlanıp da kaybınız için intihar etmeye falan kalkmayın! Aman diyeyim çocuklar!)

Exp görevleri iptal edilirse oralar işe yarar, görev bow'u bıçağı olmayınca millet mecbur alacak, eskiden alıyorduk en azından işe de yarıyordu. Ama ekstra item konulacaksa, fp'ler ve cleaver tarzı silahlar konulabilir.

Senior Member lllpeacecitylll's Avatar
    Nickname
    peacecity
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HonorableFamily
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Dost; kendileri de içinden çıkamıyorlar oyunun. Bugların farkındalar, sistemsel açıkların farkındalar, oyunun bir kısmının çooook geride bir kısmının ise ileride olduğunu da biliyorlar, görev itemlerinin de çoğunun basılıyorken yandığını da biliyorlar, her itemin karşı itemini defansını yapmak zorundalar zaten ama işin suyunun çıktığını da farkediyorlar, eski serverlarda heyecan hareketlilik pek kalmadı bunu da görüyorlar, her serverda onlarca kişinin çarı açıp pazara koyduğunu ve para kasma derdinde olduğunu, oyunun ticari araç olduğunu da görüyorlar. Yahu görüyorlar farkındalar biliyorlar da iş icraate gelince bizimkilerin yapabileceği pek birşey yok. Pus indirimi diye yalvarır duruma gelinmişken buna müdahil dahi olamıyorlar. Yapımcı firma ile aralarındaki iletişim neticesinde ne denirse onu veriyorlar sadece. Buna mecburlar. Ancaaaakk yapımcı firmanın USKO ile bir bağı yok ilgisi alakası yok. Toplamda kaç kişi oynuyor usko yu bilmiyorum ama üvey evladız biz Ne desen boş. Sanki yıllar böyle saçma sapan, yalpalayarak geçecek birer ikişer eski oyuncular da bırakacak. USKO pazardan çekilecek KORE de oyuna devam edecekler.

KORE DİLİNİ ŞEKİLLERİ FALAN BİLEBİLSEM AZ ÇOK DÜŞÜNMEDEN KORE SUNUCUSUNA GEÇERİM AMA İŞTE .....

Tags for this Thread