Page 166 of 182 FirstFirst ... 66116156164165166167168176 ... LastLast
Results 1,651 to 1,660 of 1818
    Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by dawt53 View Post
    Bunların olmamasının sebebi bence şu anki usko da bulunan yazılımcıların ne kadar vasat olduğunun kanıtı bize gelmemesinin başka bir açıklaması yok sorunlarla başa çıkamadıkları için yeni özelliklerden hep kaçıyorlar yıllardır doğru düzgün eklenen bir özellik yok oyuna en basit örnek item kiralama açıkken uskoda buglar yüzünden kapattılar acaba neden çünkü üstesinden gelemediler her zamanki gibi kapattılar.
    Uskonun yazılımcısı diye birşey yok ki.

Oyunun sahibi ve geliştireni noah system-mgame adlı merkezleri korede bulunan firma. Bu firma oyunla ilgili güncelleme, içerik, patch, güvenlik güncellemesi üretiyor. Kendi ülkelerinde korea ko, global ve türkiye pazarında usko, tayvanda da taiwanko var. Bu oyunların tüm yazılım ve gücenlik hizmetleri koredeki ofisten yapılıyor.

Her özelliğin gelmemesinin sebebi, türk oyuncularca suistimal edilebilecek olanların olması ve uskonun gelir düzeninin ve oyun ekonomisinin diğer sunuculardan hem farklı hemde çok daha büyük olması.

Senior Member
    ya şuna usko usko değip durmayın trko olarak ismini değiştirin.
    mantıksız her ülke için ayrı ko yapan mgame TR gelince usko diyor.ben Türkiyeden abd nin oyununa bağlana biliyorsam koreko yada twko da bağlanmam lazım.
    ya şu usko yu trko yapsınlar yada diyer sunuculara bağlantı versinler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Korede bulunan warrior echo skillerini test ettim birkaç video aldım

Skiller z1, z2, z3 ve z4 olarak normal z skil kombinasyonunda çalışıyor. Çok kolay şekilde uzak dahil vurdugu kişinin etrafında patlıyor ve şu an uskodaki skillere göre çok rahat oldugunu hissettim bir kaç video aldım bakabilirsiniz.

Şahsi düşüncem gelirse mageler biraz rahatlar. Çünkü uskoda şu an kullanılan" des at vur yere" mantığını bozar. Torment efektini gördükten sonra bu şekilde vursa rakibi düşürme şansı bana göre baya düşük. Uskoda çok daha seri hasar veriyor.

Senior Member NeedB's Avatar
    Korede bulunan warrior echo skillerini test ettim birkaç video aldım

Skiller z1, z2, z3 ve z4 olarak normal z skil kombinasyonunda çalışıyor. Çok kolay şekilde uzak dahil vurdugu kişinin etrafında patlıyor ve şu an uskodaki skillere göre çok rahat oldugunu hissettim bir kaç video aldım bakabilirsiniz.

Koreye giriş engeli oldugu için parça parça 30-40 sn sürmüyor oyundan atması bu şekilde çekebildim.

Mage'ler bile o kadar uzaktan alan atamıyor. Çapı da büyütülürse tadından yenmez

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Selam arkadaşlar,
    Konuya yeni bir özellik ekliyorum bugün kore tarafına eklenmiştir. Umarım yakında bize de gelir.

Korede yapılan bakım ile eklenenler

- Priest master " Minak's Thorn " Yeteneğinde bulunan yazım hatası düzeltildi
    Açıklamada %20 yazan bölüm %10 olarak text düzenlemesi yapılmış

- Chaos Haritasındaki objeler düzenlendi

-Karakter İsmi ve Klan yazı fontu büyütme
    3 farklı ve ayrı ayrı olarak klan ve nick yazı fontunu büyültmek ve kalınlaştırmak artık mümkün.
    1920x1080 artık düzenlenmesi lazım. Oyuna girerken oyundayken hepsi sıkıntılı. UI Scale 1.2'de. İlk pm all chatin altında kalıyor. Oyundan çıkınca party girdiğinde sağ tarafta olması gerekirken neredeyse ortaya yakın oluyor party bar her oyuna girdiğimde düzeltmek zorunda kalıyorum. Oyuna girerken noah system amblemi mgame amblemi piksel piksel. Oyuna giriyorsun skill bardaki skiller piksel piksel. Sol ve sağ alttaki simgeler piksel piksel. Bir de düşün işte 1.2'de yani 1.4 alınca ne hale geliyor Tüm her şey 720'ye ayarlı. Artık 720 monitör mü kaldı ya 1080'e göre düzenlenmesi lazım. Bu tür sorunlar ne durumda japko'da?

Çünki onlar oyuncularının iyiliğini oyunu daha zevkli bir hale gelmesi için çalışıyorlar bizdeki gibi bu oyuncu kitlesini nasıl sömürsek diye uğraşmıyorlar

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    şu konuyu ben açsam banlanırım ...

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Yeni gelen özellikler listeden silinmiştir.

Darısı diğer güncellemelere.

Bize yarısı gelse yeter

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bütün konuyu okumadım ama merak ettim, korekoda oynayan veya oynamış olan varsa cevaplarsa sevinirim. KOREKO'da USKO'daki kadar koxp var mı? Mesela az önceki chaos'ta ilk 3 sıradakilerin tamamı kxperdi. KOREKO'ya Çinliler koxp açıyor diyorlardı, uskodaki kadar kötü mü acaba koxp durumu orda?