Page 11 of 182 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast
Results 101 to 110 of 1818
    Senior Member BravoDude's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Slm, guzel özellikler var gerçekten
    Bütün postları okumadım ama ;
    Buradaki buyuk özveriyle, enerjiyle çalışan GM arkadasları tenzih ederim, ama koreli mgame i bilen bilir. Şaşırmadım.
    Dünya şampiyonaları olurdu o zaman en az 4-5 resmi KO vardı, ve hepte nedense onların oyuncularının on oldukları saatlerde, bize göre sabahım 3ü 5i filan, olurdu. Tabi çokluk KOKO kazanırdı Daha birsürü avantaj saglarladı KOKO ya hatırlamıyorum, pes yani derdik. Sanki matah bişeydi de bu kadar kayırma olurdu.

Yalnız birşey var değişmediyse KOKO da hesap açmak için kore vatandaşlık ID si istiyor, böyle olunca kimse hile yapmaya cesaret edemiyor çünkü adamlar seni mahkemeye verip ceza aldırtabiliyor. Kanunları Çin gibiyse zor, çinde hırsızlıgın cezası idammış, cüzdan düşermiş yola, 1milyon çinli de geçse kimse almazmış
    Çini gözünde büyütme. Organ ticaretine de idam cezası uygulanmakta ama ülke olarak organ ticaretinde number one durumundalar.

Senior Member _Metaroth_'s Avatar
    Nickname
    __metaroth__
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Nyarlathotep
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    Konu amacı dışına çıkmasın.Oyun sadece senin gibi para verip oynayanlar için değil, bütün kesime hitap ediyor.Oyuniçi 'FARM' diye nitelendirdiğimiz yöntemle insanlar karakterlerine item dizebiliyorlar.

Senin dediğin ticari olarak görmek şu.Oyun içi itemleri gbyi gerçek paraya dönüştürürsen ticari olur.Senin anlayışınla devam edersek ; bütün itemleri npclere koysunlar rental sistemi gelsin millet pk atsın.Oyun sadece pkdan ibaret değil, oyun sadece farmdan da ibaret değil.Yani bu oyunda herkes istediğini yapabilir.(Diğer oyuncuların hakkını gasp etmediği sürece)
    Para vererek oynadığımı nereden çıkarttın.Sadece life crystalin pazarda 2.5m den satılması saçma anlıyormusun FIRSATÇILAR dan alıcağıma bununda npc de satılmasını desteklerim.Ticari olarak değil diyorsun neden serverlerde çoğunluk pazarda 1 adam 7-8 hesap açıyor pazar yapıyor artık ticarete dökmüşler işi

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by R3HABB View Post
    Konuyu Açan Arkadaşa Teşekkürler.
    Battle Cry Basınca Kaç Dk Sürüyor.Bunu Öğrenme Sansın Varmi.
    Şuan ögrenemem ama gördügüm kadarıyla aynı gene 1dk

Senior Member
    Nickname
    Vadaaaa
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    WANTEDS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Şu sell pazarında olan tüm itemlerin buyda olması çok zor bir şey olmasa gerek hiç mi bir şey yaptıramıyorsunuz siz bu yapımcıya

EXP Seal calısıyor pazarda 1gb ye 1milyar exp aldım 36lvl'den 64 oldum direk

+ hesapta serverda 3 charınmı var 3ünü silersen karus isen human olabiliyorsun

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    EXP Seal calısıyor pazarda 1gb ye 1milyar exp aldım 36lvl'den 64 oldum direk

+ hesapta serverda 3 charınmı var 3ünü silersen karus isen human olabiliyorsun
    Yok artık demeden edemeyeceğim.. Adamlara helal olsun 1 günlüğüne usko ile koreko yer değişse neler olur çok merak ediyorum

Senior Member White_Troll's Avatar
    Nickname
    DragonEye
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    dehşet bişeymiş ya

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Misal EXP Seal özelliğinin ve karakter seçme özelliğini aktif olmaması gibi durumlar, direkt olarak USKO'ya özel durumlardır. Yani bu özellikler ve benzeri özellikler ilerleyen zamanlarda aktif hale gelmeyebilir.

Ama dediğim gibi bu tarz yenilikler yani mesela bifrost güncellemesi, dark knight armorlar v.b ilerleyen zamanlarda, gerekli testler bittikten sonra USKO tarafına gelmesi için hazırlanıyor.
    Konuya bir yetkilinin cevap yazması güzel.

Konu sahibinin bahsettiği özelliklerin bir kısmı uzun süredir koreako da bulunmakta. Bazıları 2 yıldır diyebilirim. 2 yıldırmı test ediliyor

Birde şu konuya açıklı getirmeniz mümkünmü zira internet ortamın fan forumlarında çok geyiği dönüyor;

"NttGame her patch için, güncelleme için mgame firmasına ödeme yapıyor bu yüzden oyunun geliştirmeleri uskoya gelmiyor."

Bu konuyu detaylandırırmısınız. Mgame ile nasıl bir anlaşmanız var, güncelleme, patch işleri nasıl yürüyor. Yıllardır bu oyunu oynayan insanları aydınlatmanız bence gayet güzel olur.

Daha nce başka konudada söylemiştim, oyunun geliştirme ekibiyle ilgili bir roportaj, ne bileyim koreden twitch yayını yapsanız herkes mutlu olur eminim. Çok potansiyeli ve geliştirme imkanı olan bir oyunun bu halde olması açıkcası üzücü bir durum.
    Last edited by Thapseus; 10-27-2016 at 05:35 PM.

Beyler Korede kendime ait bir hesabım var
    Last edited by Death_Stroke; 10-27-2016 at 05:44 PM.

Senior Member Alcuin's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Kore sunucusuna yapılan bakım ve yenilikler eş zamanlı usko ya eklenebilirse belkide daha etkili şekilde hatalar bulunabilir. böylesi bir geriden gelen güncelleme ve yenilikler ancak oyuncu kaybına neden olabilir
    oyunu şu an aktif oynamıyorum ama konuyu görünce fikrimi yazmak istedim.

emeğine sağlık iyi araştırma yapmışsınız