Page 146 of 182 FirstFirst ... 4696136144145146147148156 ... LastLast
Results 1,451 to 1,460 of 1818
    Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Konu güncellenmiştir. Darısı diğer tüm güncellemeler umarım en kısa sürede aradaki fark kapanır

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Korekoda genie olmaması şaşırttı beni. Hiç mi gelmedi yoksa sonradan mı kaldırdılar merak ettim ve exp kasanlar nasıl exp kasıyor?

Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Korekoda genie olmaması şaşırttı beni. Hiç mi gelmedi yoksa sonradan mı kaldırdılar merak ettim ve exp kasanlar nasıl exp kasıyor?
    Korede son 6 aydır genie vardı geçen hafta tekrar kaldırıldı, Ara ara etkinlik gibi geliyor npc'de 50m 10'lu paket olarak satılmaktadır ancak korede exp oranları uskoya göre 10 kat fazla olduğu için exp kasmak çok basittir, Örnek vermek gerekirse paramundan 500k exp gelmektedir. Eslant town önünde solo kasabileceğiniz slotlar mevcut itemsiz karakterimle 4-5 defa vurarak kesiyorum ve 70k exp geliyor, Ayrıca exp seal sistemi olduğu için pazarda 1 milyar exp tüpü 60m fiyattan alınabilmekte ve 1 günde Rebirth 10 bile olabilirsiniz.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Korede son 6 aydır genie vardı geçen hafta tekrar kaldırıldı, Ara ara etkinlik gibi geliyor npc'de 50m 10'lu paket olarak satılmaktadır ancak korede exp oranları uskoya göre 10 kat fazla olduğu için exp kasmak çok basittir, Örnek vermek gerekirse paramundan 500k exp gelmektedir. Eslant town önünde solo kasabileceğiniz slotlar mevcut itemsiz karakterimle 4-5 defa vurarak kesiyorum ve 70k exp geliyor, Ayrıca exp seal sistemi olduğu için pazarda 1 milyar exp tüpü 60m fiyattan alınabilmekte ve 1 günde Rebirth 10 bile olabilirsiniz.

Anladım. İşin kolayına kaçmış onlarda biraz çakma pvp serverlar gibi ne o öyle

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Konu güncellenmiştir. Darısı diğer tüm güncellemeler umarım en kısa sürede aradaki fark kapanır
    Koreko'dan Gelecek ve Kalan Güncellemeleri Madde Olarak Son Mesaja Ekleyebilirsen Kaç Adet Ve Neler Kaldığını Rahat Anlarız Tek Tek Bakmak Gerekiyor

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Koredeki Günlük görevler ile ilgili tam detayları paylaşayım oyuncuları heyecanlandıracak özellikler barındırmaktadır

Eslant NPC Lilly'de tüm görevler bulunuyor.

-Eski Görevler aynı şekilde durmaktadır (Boro, Balog, DS, Titan)
    -Dark Mitril Fragment görevi ilave olarak 10m exp vermektedir
    -Silver Mitril Fragment görevi var 10 adet Paramun, 10 Adet Giant Golem, 10 Adet Trol Warrior kesiyorsunuz
    -Silver Mitril Fragment + 10m Exp kazanmaktasınız.

Eşyalar
    3 Adet Dark Mitril Fragment ile +1 Quest Weapon eşyası alınıyor
    2 Adet Dark Mitril Fragment ile 7th zırhlarını +1, +3, +5 ve +7 seviyelerde rastgele şansınıza bağlı olarak vermektedir.

ilk denememde +7 olarak aldım zırhımı

2 Adet Silver Mitril Fragment ile aşağıdaki takıları alabiliyorsunuz ve bu takılar maximum +1 olmaktadır ancak +1 basma oranı çok düşüktür baya uğraşmanız gerekiyor.

Warrior's Earring
    Elf Metal Earring
    Secret Silver Earring
    Light's Belt
    Elf Belt
    Skeleton Belt
    Warrior Pendant
    Priest Pendant
    Elemental Pendant
    Ring of Courage
    Ring of Life
    Flame Ring
    Shio Tears
    Imir Ring

Not: Bu görevler ve özellikler tamamen kore sunucularına özeldir uskoya aynı şekilde gelmeyebilir.
    Herkes 7 set ve old takı dizse en kötü karakterler arası uçurum biraz azalmış olur JR'lerde kanser olmaktan kurtuluruz belki.

Quote Originally Posted by Comancheros View Post
    Koreko'dan Gelecek ve Kalan Güncellemeleri Madde Olarak Son Mesaja Ekleyebilirsen Kaç Adet Ve Neler Kaldığını Rahat Anlarız Tek Tek Bakmak Gerekiyor
    Yakında bir düzenleme yaparım gelenler silerim.

Yakında bir düzenleme yaparım gelenler silerim.
    knight royalde ortak hareket eden kişiler ceza alıyor mu

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    Çok güzel özellikler var, şimdi belki bazı kişiler kızacaktır ama şahsen uskoya spell stone powder ile skill açtırma gelmesi taraftarı değilim. Oyuna para yatıran biri değilim yanlış anlaşılmasın, yüksek miktarda para yatıranlar önce açacaklardır ama bence skill açtırmanın zorluğu olması güzel.

Quote Originally Posted by 34alcn59 View Post
    knight royalde ortak hareket eden kişiler ceza alıyor mu
    ortak oynadığını net olarak gösterip kanıtlayabiliyorsanız ceza alabilir.