Page 171 of 182 FirstFirst ... 71121161169170171172173181 ... LastLast
Results 1,701 to 1,710 of 1818
    Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by OnlyTRANCEE View Post
    Ben sürekli KoreKO'dan videolar izliyorum. Orada gözüme çarpanları paylaştım.

https://www.frmtr.com/knight-online/...ri-takibi.html ayrıca bu linkten de tüm yeni güncellemeleri görebiliyoruz.

YouTube'a "나이트 온라인" yazıp, son yüklenilen videolara ayarlayınca KoreKO'dan yüklenen en güncel videolar çıkıyor.
    Video'dan çok mevcut tüm güncellemeleri kontrol ettik zaman içerisinde ve zaten yenileri hep takip ediyorum listeye ekliyorum.

Bir de sana linkini üstte attığım "offline pazar sistemi" var. Onu test edecem demiştin. Bir o kaldı.
    Exp kasıyoruz şu aralar zaman olmuyor girmeye
    Last edited by Death_Stroke; 08-23-2019 at 08:41 PM.

Senior Member
    Sayın Death_Stroke;
    Korekoda g300s macro yazılımı ile giriş engeli bulunduğu söyleniyor bu konu hakkında bir incelemeniz var mı?

Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    Sayın Death_Stroke;
    Korekoda g300s macro yazılımı ile giriş engeli bulunduğu söyleniyor bu konu hakkında bir incelemeniz var mı?
    Bahsettiğiniz orginal logitech vb yazımları ise her hangi bir engel yok

Bir de sana linkini üstte attığım "offline pazar sistemi" var. Onu test edecem demiştin. Bir o kaldı.
    Bugün kontrol ettim offline pazar sistemi aktif değil sanırım daha sonra kaldırılmış, VIP Julian npc'sin de tüm seçenekleri kontrol ettim market bölümü orada yazdığı gibi artık yok.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bugün kontrol ettim offline pazar sistemi aktif değil sanırım daha sonra kaldırılmış, VIP Julian npc'sin de tüm seçenekleri kontrol ettim market bölümü orada yazdığı gibi artık yok.
    Sonuçta "VIP Julian"dan yapılıyorsa premium oyuncularına özel gibi duruyor ya da cashle yapılan bir özellik gibi. Onunla ilgisi olabilir mi?

Sonuçta "VIP Julian"dan yapılıyorsa premium oyuncularına özel gibi duruyor ya da cashle yapılan bir özellik gibi. Onunla ilgisi olabilir mi?
    VİP Julianda attığınız linkteki güncelleme notlarında yazdığı gibi " Market " bölümü yok. Premium olup olmaması önemli değil çünkü orada market bölümü olsa zaten kırıp kontrol ederim hesabımda rivers premium var oyunun hediye ettiği daha önce orada premium buff seçeneği var onları kırıp test etmiştim.

Oyunu korece açıp bakıyorum çevirileri ona göre kontrol ediyorum ki hatalı bilgi olmasın diye çeviri ile bakabilirsiniz.

Sanırım zaman içerisinde eklenip kaldırılmış olabilir.

VIP Julian Ana Ekran

Diğer Seçeneklerin bölümü
    Last edited by Death_Stroke; 08-25-2019 at 08:56 AM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Şu ırk dengesini sağlamak için belli sayıda savaş kaybedince ücretsiz ırk değiştirme olayı gelse çok güzel olurdu. Bu kadar ittifak olan serverlerde millet birbiriyle anlaşır bedava nts atar diye uskoya getirmezler bu özelliği. Umarım getirilir de eski serverlerde ırk dengesi sağlanır biraz.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Anladım teşekkürler @Death_Stroke .

- KoreKO'da 27 Ağustos 2019 güncellemesiyle birlikte artık aynı IP üzerinden iki veya daha fazla karakterle Forgetten Temple'a giriş yapılamıyor.

Kaynak: http://m.mgame.com/game/knight/commu...8536&nowPage=1

- KoreKO'da Bifrost 1 saat sürmektedir.

(Warrior tam Bifrost taşı kesildiği sırada Bowl'a TP oluyor.)

- KoreKO'da petin güncellenmiş can barı arayüzü;

- 1 yıl önce yüklenen bir videoda böyle bir set gördüm;
    (Seti kiralayarak aldığı için üstleri sarı renk.) Ne özellikler verdiğini ve nereden yapıldığını bilmiyorum.

Last edited by OnlyTRANCEE; 08-28-2019 at 01:25 PM.
    OnlyTRANCE - CZ Ice Mage PK Movie (Knight Online - Olympia)

https://www.youtube.com/watch?v=V_eqLoNmw1Q

Senior Member yivabeyi's Avatar
    bunların olması için TRde GB satışı yapan siteleri kapatmanız lazım. Korede sanırım böyle bir ticari site yok araştırmadım ama. bu kadar oyuncunun iyiliğine ve ihtiyacına göre sıralanmış şeyler varsa tek düşündükleri playerin mutluluğu. bizde tam tersi Ev alacam araba alacam char satacam zımbırtıları dolu bilmiyorum bu özellikler bize gelmez

Junior Member
    Adamlarda oyuncu yok yaptıkları güzelliklere ve oyunu geliştirmelerine bak , bizde çok fazla daha oyuncu olmasına rağmen oyunun gelişmemesi çok üzücü gerçekten. Umarım yayıncı da artık bir ses çıkarıp yapımcıya bir şeyler yaptırabilir.