Page 30 of 182 FirstFirst ... 2028293031324080130 ... LastLast
Results 291 to 300 of 1818
    Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Sonunda JR Girmeyi Başardım bugün

kazanamadık malesef exp gitmeyi göremedim ve usko gibi malesef çöp cıkıyor gene
    çıksada almıyorlardır sanırım bizdeki gibi olmadığına eminim

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    çıksada almıyorlardır sanırım bizdeki gibi olmadığına eminim
    evet çöp alan olmadı partyde 8 kişi vardi 3 ezik itemsizdi aama alan olmadı hiç çöp

bu özelliklerin tümünü oyuna bi anda getirmek yıkıma sebep olur.Oyun yönetiminin bu kriterleri ince eleyıp sık dokuması lazım.Grafiklerin iyileştirilmiş olması güzel.Yeni bifrost 'unda gelmemesi için bi sebep yok.İtem kiralama gelirse pazar sistemi çöker zaten onu hıc görmemiş sayıyorum.daha sonra ayrıntılı olarak incelemek lazım bir kaç özelliğin eklenmesi güzel olur

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cryptocool View Post
    bu özelliklerin tümünü oyuna bi anda getirmek yıkıma sebep olur.Oyun yönetiminin bu kriterleri ince eleyıp sık dokuması lazım.Grafiklerin iyileştirilmiş olması güzel.Yeni bifrost 'unda gelmemesi için bi sebep yok.İtem kiralama gelirse pazar sistemi çöker zaten onu hıc görmemiş sayıyorum.daha sonra ayrıntılı olarak incelemek lazım bir kaç özelliğin eklenmesi güzel olur
    Pazar sistemi neden çöksünki ?

Npc kiralamıyor itemi oyuncu kiralıyor.

Atıyorum ben bir ton eşya yakıp +8 HB bastım, ve 3 gün oyuna giremeyeceğim, tatile seyahata çıakcağım. Bunu o süre müddetince kiralık olarak versem, her günde süresi bitip item bana geldiğinde bir şekilde tekrar kiralasam, bu iştende csw sahibi klan vergi-pay alsa kasasına, gayette güzel hoş olur. 3 gün ben oyunla ilgilenemezken 4. gün geldiğimde pot param yahut wolf sc param çıkmış olur gibi.

Bir itemi almak isteyen denemek isteyen kişide acaba şunu taksam atağım ne olur, acaba şunu alsam pk nasıl oluru pvp serverda denemek yerine bu şekilde hevesini gidermiş olur.

Oyuncuya hiçbir zararı yok, 5 pc pazar yapan, her yeni servera 1000+tl yatırımla pazar işine giren, pazar tutan, mezarcılara zararı olabilir tabiki.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Pazar sistemi neden çöksünki ?

Npc kiralamıyor itemi oyuncu kiralıyor.

Atıyorum ben bir ton eşya yakıp +8 HB bastım, ve 3 gün oyuna giremeyeceğim, tatile seyahata çıakcağım. Bunu o süre müddetince kiralık olarak versem, her günde süresi bitip item bana geldiğinde bir şekilde tekrar kiralasam, bu iştende csw sahibi klan vergi-pay alsa kasasına, gayette güzel hoş olur. 3 gün ben oyunla ilgilenemezken 4. gün geldiğimde pot param yahut wolf sc param çıkmış olur gibi.

Bir itemi almak isteyen denemek isteyen kişide acaba şunu taksam atağım ne olur, acaba şunu alsam pk nasıl oluru pvp serverda denemek yerine bu şekilde hevesini gidermiş olur.

Oyuncuya hiçbir zararı yok, 5 pc pazar yapan, her yeni servera 1000+tl yatırımla pazar işine giren, pazar tutan, mezarcılara zararı olabilir tabiki.
    Bende aynı fikirdeyim oyuna canlılık getirecektir. Adam bir heves 83 yapıyor sanıyor pk çıkarım cz ye bir çıkıyor pert, sonra sell 83 lvl herneyse bu adam farm vs yapacak kiralıcak itemini atacak pk sını. Sonucta oyuna extra item girmeyecek, zorlada kiralama olmayacak gelmesi güzel olur. Ayrıca item alacaklarda itemi test etmiş olur. Arese neden çok az user başlamakta,çünkü biliyorki item farkı çok ondan tercih edilmiyor
    Last edited by MrRob0t; 11-28-2016 at 06:30 AM.

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Bende aynı fikirdeyim oyuna canlılık getirecektir. Adam bir heves 83 yapıyor sanıyor pk çıkarım cz ye bir çıkıyor pert, sonra sell 83 lvl herneyse bu adam farm vs yapacak kiralıcak itemini atacak pk sını. Sonucta oyuna extra item girmeyecek, zorlada kiralama olmayacak gelmesi güzel olur. Ayrıca item alacaklarda itemi test etmiş olur. Arese neden çok az user başlamakta,çünkü biliyorki item farkı çok ondan tercih edilmiyor
    katılıyorum misal 6 saatlikte max 5-10m limit olmalı - 12 saatlikte 15m- 24 saate 20m max sınır olursa ozaman bazılarına ekmek kapısı olmaz cünkü korede 1gb 'miş sınır o cok fazla en azından kiralama ücretleri 20m geçmiyecek seklilde olursa herkes faydalanır örn bende aresde +10 chaos wirinom var günde sadece 1-2 saat pk atıyorum zaman olursa onu 10-15m boşta durcagına kiralamak isterim.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    güncel olsun

Senior Member choseyou's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ßadßoyz
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    çöp konular yuzunden kaybolmuş gtmiş. rise up now.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Manner KOreko da bir etkisi varmı tespit edebildin mi acaba

Banned Brunof's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Selamlar, konu 30 sayfa olmuş ancak %80'i serzenişlerle dolu. Haksız sayılmazsınız ancak biraz da bu yeniliklerin USKO'ya dahil edildiğinde oluşturacağı etkileri tartışalım istiyorum. Tartışalım ki GM ekibi fikir sahibi olsun.

Yeniliklerin USKO için hayal olacağını düşünen arkadaşlara söylemek isterim, bu konu NTTGame & Mgame arasında en üst düzeyde görüşülmekte.