Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 91

Angry Droplar neden bu kadar düşük?

Uruk Blade de charımı düzmek için farm yapan birisi olarak gerçekten droplar çok çok düşük. 7/24 genie ile slottayım.
    Dc Premium + Genie + Genie hammer + 2x Magic bag + 1x Vip Key vs... Ki Şöyle bir konu da var Bronz premiumum varken neredeyse daha çok drop alıyordum, bu da ayrı bir ironi tabi ki..
    Zaten shelleri kırdırınca 100 shellden deco alamadığım bile oluyor.
    Ms lerin çok az düşmesini geçtim droplar neredeyse sıfır... 30 ms ye giriyorum bazen 10 bazen 5 drop alıyorum. Düşenlerin çoğu da ezik takı.
    Yani kısacası geniemi bile karşılamıyor.
    Yaptığım masrafı düşünürsem vakit kaybından başka birşey değil. Bence bir nebze de olsun dropların düzeltimesi gerektiğini düşünüyorum.
    Sizlerin de fikirlerini merak ediyorum arkadaşlar. İyi Oyunlar.

Senior Member iVibe's Avatar
    afk farm bitti arkadaşım

Quote Originally Posted by iVibe View Post
    afk farm bitti arkadaşım
    İşte bende onu diyorum. Bitmemesi gerekiyor.

aynı durumdan bende muzdaribim 3 gündür kırdıgım shell in hadii var hesabı yok 1 adet deco bile alamadım msler desen ayrı bi çöp bunun acilen iyileştirilmesi gerekmektedir

Quote Originally Posted by mcjaste39 View Post
    aynı durumdan bende muzdaribim 3 gündür kırdıgım shell in hadii var hesabı yok 1 adet deco bile alamadım msler desen ayrı bi çöp bunun acilen iyileştirilmesi gerekmektedir
    Kesinlikle. Artık gerçekten can sıkmaya başladı.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    gerçekten aşırı düşük 3 gündür verdiğimiz parayla rezil oluyoruz

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    gerçekten aşırı düşük 3 gündür verdiğimiz parayla rezil oluyoruz
    Gerçekten öyle.

Gerçekten anlamıyorum zarar ediyorsan neden planlayıp o slota geçtin ms ve shel diyorsun bunlar şans işi atar veya atmaz bazı arkadaşlar kar ediyor ve urukthron çöp itemleri çok değerli ne kadar çok bakarsan o kadar kazanırsın böyle slotlarda 10 saat pcye bakmadan farm olayı zor uruk slotlarında farm yapacak kişi en az 3 4 saat arada mutlaka bakması lazım ( nasıl uyucaz diyenler olucak o zamanda ms ve bus almayı ayarlıcan peti )

Full afq kalarak para kasmanın tek yolu Pazar bence genie bırakıp GB kasayım dönemi kalmadı artık bence

Quote Originally Posted by din_YLjDfhUz View Post
    Gerçekten anlamıyorum zarar ediyorsan neden planlayıp o slota geçtin ms ve shel diyorsun bunlar şans işi atar veya atmaz bazı arkadaşlar kar ediyor ve urukthron çöp itemleri çok değerli ne kadar çok bakarsan o kadar kazanırsın böyle slotlarda 10 saat pcye bakmadan farm olayı zor uruk slotlarında farm yapacak kişi en az 3 4 saat arada mutlaka bakması lazım ( nasıl uyucaz diyenler olucak o zamanda ms ve bus almayı ayarlıcan peti )

Full afq kalarak para kasmanın tek yolu Pazar bence genie bırakıp GB kasayım dönemi kalmadı artık bence
    Bakmadığımı nereden biliyorsunuz hocam. Neredeyse günün 15 saati pc başındayım. İlk defa yaptığım bir farm değil. Dropların çok çok düştüğü ortada.

Quote Originally Posted by AsheAsheAsheAshe View Post
    Bakmadığımı nereden biliyorsunuz hocam. Neredeyse günün 15 saati pc başındayım. İlk defa yaptığım bir farm değil. Dropların çok çok düştüğü ortada.
    O zaman çok aşırı ks olayı var yada char slotu zor dönüyor char 2 mi atıyor bilmiyoruz