Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

CRUSH Clanı Kral Adayı NefariaaN.

Bu ayki seçimlerde kral adayı olmaya karar verdim. aresle birlikte başlayan ve 12 yıldır devam eden knightonline tutkumuzda sayısız krallık yapmış olmakla birlikte daha güzel ve daha temiz bir oyun için tüm illegalliklerin üzerine giderek daha iyi bir oyun ve herkesin sorunlarını problemlerini 7/24 aktif bir oyuncu olarak her an ilgi ve alaka ile çözmeye ve gidermeye çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Şimdiden destekleyen ve desteklemeyen herkese teşekkür ederim. seçime katılacak olan arkadaşlarada başarılar dilerim. kazananın krallığının düşürülmediği senatosuz adil hakedenin kazandığı bir seçim olması dileklerimle saygılar. ( NefariaaN )

oylar sende kardeşim .

Junior Member
    Şimdi şu kral olan arkadaşlar. Bus Fiyatları için sadece kendi çevresine kıyak yapmakta.Satmak için deil İtem basmak için uygun fiyata Bus alamayacakmiyiz.Zaten Kral herşeyden para kazanmakta.Bir kıralda çıksın desinki. Maradonda - Delosta Buss lar şu kadar diye. Ayarı veriyorlar. 40 50 sn ye içinde vergiler iniyor çıkıyor.Hep bana Hep bana değil. Bari item basilsın. Bunun için de birşeyler düşünürseniz güzel olur. Krallık seçimi Tüm oyuncular için hayırlı olur inş. Başarılar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by 74dikasa View Post
    Şimdi şu kral olan arkadaşlar. Bus Fiyatları için sadece kendi çevresine kıyak yapmakta.Satmak için deil İtem basmak için uygun fiyata Bus alamayacakmiyiz.Zaten Kral herşeyden para kazanmakta.Bir kıralda çıksın desinki. Maradonda - Delosta Buss lar şu kadar diye. Ayarı veriyorlar. 40 50 sn ye içinde vergiler iniyor çıkıyor.Hep bana Hep bana değil. Bari item basilsın. Bunun için de birşeyler düşünürseniz güzel olur. Krallık seçimi Tüm oyuncular için hayırlı olur inş. Başarılar.
    Kardeşim Maradondaki bus fiyatlarını csw kalesi sahibi olan clan başkanı vergisini düşürebilir. kralın yetkileri dahilinde değil bu bahsettiğin.

Junior Member
    birşey daha öğrendik o zaman. O zaman lafim Krala olmasin O kişiye olsun. Hayirlisi ile o zaman . iyi oyunlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by yasinyasar23123154 View Post
    oylar sende kardeşim .
    Eksik olma kardeşim.

Junior Member
    ya bırakın bu illegalliklerle ugrasma falan filan.. Kral olanlar hep oyunda hep realde ceplerini parayla doldurmaktan başka ne yapıyor ki ?? Olympianın son kralına baksanıza ne yapmış ki ? ondan önce gelenler ne yaptı ki ?? Şu oyunda en cok istediğim şey Krallıgın kalkması.. Haksız kazançtan başka bişey değil .

Junior Member
    Quote Originally Posted by Dold View Post
    ya bırakın bu illegalliklerle ugrasma falan filan.. Kral olanlar hep oyunda hep realde ceplerini parayla doldurmaktan başka ne yapıyor ki ?? Olympianın son kralına baksanıza ne yapmış ki ? ondan önce gelenler ne yaptı ki ?? Şu oyunda en cok istediğim şey Krallıgın kalkması.. Haksız kazançtan başka bişey değil .
    Farmcıları kral yaparsanız böyle ağlarsınız.