View Poll Results: Skill açtırma biraz daha kolaylaştırılmalı mı

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Evet

3 27.27%
  • Hayır

8 72.73%
Results 1 to 6 of 6
    Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad

Exclamation Skill açtırma çilesi

Evet arkadaşlar burda bu konuya değinmek istiyorum. Ben Olympia'da tek başına oynayan bir mageyim arkadaşım falan yok oyunda JR ile BDW ile geçinmeye çalışıyor. Genie ile xp partylere giriyorum. Ancak 70 skill ini açtırmam için benden ;

Feather of HQ
    Tail of lesath
    6 x opal, safir cristal
    Lupus Pendant
    Lycaon Pendant
    Silver Bar ve 7 m istiyor.

Bunları pazarda araştırdım 480m 490m civarı yapıyor.
    Oyunun yetkili bayisinde isim vermeyeyim, bu oyun parasının karşılığı yaklaşık 120 TL
    Bunun 72,75,80 Lvllerinide düşünür isek bizlerin 4 skill açması 450-480 TL arası bir meblağ çıkıyor.

Artık yetkililerden ricamız bu skillerin açılmasının biraz daha kolaylaştırılması

Senior Member burakbiler's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    O kolay bu kolay oyunun ne anlamı kalıcak sonra? Herkesi tektipleştirmekten başka hiçbir işe yaramaz. Katılmıyorum

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by zebrakafa View Post
    O kolay bu kolay oyunun ne anlamı kalıcak sonra? Herkesi tektipleştirmekten başka hiçbir işe yaramaz. Katılmıyorum
    kolay olsun demiyorum, biraz daha basitleştirilebilir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyundaki exp puanlar artırıldı, görevler basitleştirildi. Daha da kolay level kasabilmeniz için görevler neredeyse düzenli olarak sıfırlanıyor, skill açtırma görevleri de eskisine oranla kolaylaştırıldı. Bu görevler daha da basitleştirilir ya da kaldırılırsa ne kestiğiniz bossun anlamı kalır ne de pazarda bunların satılmasının bir anlamı kalmaz. Bu sefer de biz pazarda ne satacağız diye konu açarsınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    tavsiyem oyun eski zamanlara göre kolaylaştırılmış artı düzeltmeye çalışıldıkca kötüye gidiyor galiba yani sonu ne olur bilimez ama düşünüz civciv patlatıyoduk eskiden tonlarca görevler yapıyorduk aylarca exp kasıyorduk şimdi bakıyorumda bir tek eslantta 2 3 slot dolu tüm slotlar boş neden mi görevler sıfırlandı adamlar kolay exp kasıyor oyunu bu şekilde biraz da olsa kolaylaştırılması demek pvp olması anlamına gelir önemli olan bu oyuna emek verip o emeğin karşılığını almakdır nacizane tavsiyem aslında oyundaki görevler sabitlenicek sıfırlanmıcak level seviyesi 100 olcak ama tabi görevlerle bu seviyeye gelinmicek exp kasarak o zaman belki canlanır oyun

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Ekmek Yoksa Pasta Yiyelim Demişsinde. Hazır Olarak Satılan Skill Açtırma Alarak Daha Ucuza Açtırırsın.