Results 1 to 7 of 7

Hybrid View

Junior Member saligec3si's Avatar

Olmypia Halkına saygılarla :)

10/10/2016 12:00 İtibari ile Olympia Suncusundaki Founders-Fa-CoupChery Nickli çarlarımız banlanmıştır
    Banlanma sebebimizi yaklaşık 36 saattir aralıksız uğraşmalarımıza rağmen öğrenemediğimiz için Cocuklugumuzun oyunu olan Knight online serüvenine son verme kararı aldık.

Yaklaşık 5 aylık Olmypia serüveninde kazandıgımız dostlarımızdan Tartıştıgımız arkadaslardan Basta Rememberme clan ailesinden
    Özrümüzü dile getirmek istedik Hakkınızı bize helal edin bizden yana varsa helaldir

Unutulmaması gereken oyunlar geçici Dostluklar bakidir

[IMG][/IMG]

Knight online ekibi bunu hep yapıyor berbat bir düzeni var tecrübesizmi yoksa oyuncuları sallamayan bir yapı içerisindelermi bilinmez.
    Şu anda en çok useri olan olmypia serverinde bile böyle bir rezaletle karşılaşıyoruz en değerli server sizin için burası burayıda sallamayacaksanız neden bilet butonunu koydunuz bunu açıklayın bari
    Profesyonel bir oyun olan knight online amatörler tarafından yönetiliyor!

Junior Member saligec3si's Avatar
    NTTGame Çalışan

Tarihinde Gönderildi: 12-10-2016 / 16:23
    Merhaba,

Forumlarımızdan gelen şikayetler sonucu hesabınız üzerinde yapılan incelemelerde illegal program kullandığınız tespit edilmiş ve hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Saygılarımızla,

Evet öğrendik niye ban yediğimizi CTRL+C CTRL+V ile çözüm bu kadar basit Kimsenin emeği ugrası parası bunlar için gram değerli değilmiş.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Dostum iyi günler geçerken gözüme takıldı hiç bir yöneticide forumdaki başlığa gelmemiş sizin adınıza üzüldüm rezalet bi durum başlık açılmış gelen giden yok boşunamı var bu forum gerçekten rezalet ntt game çöpsün kardeşim

Şimdi iki durum var . birincisi forumdan bız bırısının ıncelenmesını ıstedıgımızde ınceleme gıbı işlemler forum da yapılmamaktadır dıyor fakat senın banlanma sebebını forumdan gelen şikayetler olarak göstermıs ikincisi ise yanı ne ben nede cevremde suçsuz yere banlananını görmedım. yanı ben hıc banlanmadım demıyorum gecen hafta banlandım ama ne yaptıgını ınsan bılıyor bende zaten sonucunu göze almıstım . atladıgın bı ayrıntı vardır bı düşün

Quote Originally Posted by TemeLReus View Post
    Şimdi iki durum var . birincisi forumdan bız bırısının ıncelenmesını ıstedıgımızde ınceleme gıbı işlemler forum da yapılmamaktadır dıyor fakat senın banlanma sebebını forumdan gelen şikayetler olarak göstermıs ikincisi ise yanı ne ben nede cevremde suçsuz yere banlananını görmedım. yanı ben hıc banlanmadım demıyorum gecen hafta banlandım ama ne yaptıgını ınsan bılıyor bende zaten sonucunu göze almıstım . atladıgın bı ayrıntı vardır bı düşün
    illegal program diye copy paste cevap atıyorlar ulan illegal kullansam neden başlık açıyım kullanmadım ki başlık açıyorum saçma sapan bi iş bu kullanmadık kafadan ksclere ban atıyorlar biletleri cevaplamıyorlar

Junior Member
    Bilgisayarımda herhangi bir illegal program bulunmamaktadır. Fakat illegal program olarak neyi kast ediyorsunuz bilmiyorum belkide bilgisayarımda olan bir virüs sizin incelemenizde illegal bişey olarak görünüyor buna açıklık getirilmesini istyoruz

Tags for this Thread