Results 1 to 3 of 3

GM'lerden biri yardım edebilirmi Rıca etsem ?

Merhaba,

Uzun süredür Knight oynamamaktayım.Oynadığım zamanlar k2 network zamanıydı ozamanlar da hali ile ilgisiz bir oyun ve hf (3partiprogramı) olmadan partilere kimse kimseyi almıyordu bilen bilir o dönemleri.
    Bende yanlış olduğunu bildiğim halde ozaman ki şartların yüzünden üzülerek söylüyorum hf programını açtım bir süre kullandım banlandım bir dahada giriş yapmadım knight oyununa yaklaşık 5 6 sene oluyor belki daha fazla.
    Hesapta hatırladığım +0 takılar mevcut o karakter ile oyunda geri başlamak istiyorum ne yapmam gerekir ?
    Kullandığım programı desteklemiyorum ama ozamanlar ki şartlar yüzünden gaza gelip açtım.Eğer bi şans verilirse oyuna kaldığım yerden devam etmek istiyorum.

Nick : ELvedaBeramuS
    Sw : Gordion
    Level : 80
    Job : Mage

Yardımı olanlara şimdiden teşekkürler.
    Last edited by ELvedaBeramuS1453; 10-06-2016 at 11:32 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Ne yazık ki 2 kez yapılan oyuncu mahkemelerini kaçırmışsınız ve bu hesabı açtırma şansınız hiç bulunmamaktadır. 5-6 senedir hiç giriş yapılmadıysa muhtemelen de silinmiştir. Sizleri yeni bir hesapla legal olarak oyunda görmek istiyoruz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Ne yazık ki 2 kez yapılan oyuncu mahkemelerini kaçırmışsınız ve bu hesabı açtırma şansınız hiç bulunmamaktadır. 5-6 senedir hiç giriş yapılmadıysa muhtemelen de silinmiştir. Sizleri yeni bir hesapla legal olarak oyunda görmek istiyoruz.
    Anladım geri dönüşü yok yani napalım cs go ya devam edicez tşkler bilgin için