Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 42
    Head Hunter Ewilwave's Avatar
    Nickname
    AdeLphA
    Class
    Kingdom -> Wizard
    Clan
    xFoR3VeR
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Primer_DarkC00L View Post
    6) Ping Sınırlaması
    -Bunun oyuna daha önce eklenmesi isterdim aşırı derecede oyuncu kaybına yol açtı.Şuanki tablodaki ping göstergesinin sayısal değeri yazılır umarım.
    7) Macro'nun Oyuna Etkisi
    -Makronun kalkmasını isterim çünkü sniper larda aşırı derecede eşitsizlik oluyor.Taaruz silahlarında da ilk mermiden sonra mermi sesi gelmiyor rakip oyuncu ateş etmiyor sanıyorsunuz ona göre hareket ederken bir anda ölüyorsunuz.
    9) OverClock Sorunu
    -Buna ek olarak şunu söylemek istiyorum tekrardan.Bilgisayar özellikleri iyi olan oyuncular aşırı derecede avantaj sağlıyorlar ateş ederken özellikle.Fps sınırlama seçenekleri sunulması gerekmektedir.60-75-125-150-200 gibi seçenekler getirilirse oyundaki üstünlükler dengelenmiş olucaktır.
    10) Zıplarken Mermi Sekmesi
    -Yeni düzenlenecek özelliklerden en çok beğendiğim bu sanırım zıplama bugundan dolayı aşırı derecede oyundan soğumuştum en son kim zıplayıp çıkarsa o vuruyor gibi bir olay vardı oyunda.Zıplayanın mermi içinden geçmesine rağmen bug olup hasar vurmuyordu.
    11) Zoom Kapalı veya Açıkken Silah Sekmesi
    -Özelliklen ak47 de bu sorun fazlasıylan var.Belli süreden sonra silah sapıtıyor ve durdurulamıyor mermi atışları.
    12) Penetration Özelliği
    -Bu olay özelliklen taaruz silahlarının sniper silahlarına göre dengesiz bir hasarının olduğunu daha öncede belirtmiştim düzeltilmesi oyundaki avantajları dengeleyecektir.

Bul ve Yok Et modunda takımlardan birinin tüm oyuncuları öldüğü takdirde, bu oyuncuların takip kamerası direkt bombanın kurulduğu bölgeye sabitlenecek ve bombanın çözülme işlemi rahatça takip edilebilecek.

-Bununla ilgili olarak dereceli lig sistemi ve klan maçlarında takımdan ölen kişilerin öldükten sonra olduğu yerde, ölen kişinin takım arkadaşına geçmediğinde kameranın öldüğü yerde kalması kaldırılmadı otomatik olarak takım arkadaşına geçmeli 1-2 sn içerisinde.Taktik yapısını tamamen bozuyor.Bu düzenlemeyide yapımcı firmaya iletmelisiniz.
    Son olarak bu düzenlemeler bu AY içerisindemi getirilcek yoksa 2-3 AY gibi bir süredemi gelicek.
    Katılıyorum bunu daha önce belirtmiştik.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    oyun hızının da düşeceği eklenseydi ve klan logolarını kendimiz tasarlayıp koyabilsek çok iyi olurdu
    Last edited by HeyMaykx; 10-06-2016 at 02:36 PM.

Member
    Nickname
    ILegend
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Infernal
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Açıkladığınız 15 maddede bizleri umutlandırıyor çok güzel içerikler inşallah en kısa sürede de eklenmesi dileğiyle fakat 15 madde içinde büyük çapta optimizasyon, fps yükseltme adına çalışmalar göremedim bana kalırsa bu yazdıklarınız ' ın daha verimli olması için kesinlikle herkesin eşit şartlar altında oynayacağı bir Phantomers yapmalısınız ben sadece eşit şartların sağlanması adına yapılan çalışma olarak makro ve overclock üzerine olan çalışmaları görüyorum bir oyunda fps sabitlemesi olmadıktan sonra ne yapsanız boş benim çatışma sırasında 60-70 lere kadar düşen fps'im var ben bu sistemle 300 fps lik adamlara karşı ne yapabilirim? Örnek vererek anlatırsam youtubede etkin oyuncularımız var sadece onların mermi akışlarına bakarak p90 silahının şarjölerini ne kadar erken boşalttıklarını inceleyerek adaletsiz bir ortamda oynadığımızı anlayacaksınız en yakın sürede fps sabitlmesini optimizasyon çalışmalarınıda görmek dileğiyle kolay gelsin.
    Infernal
    PHANTOM
    ERS

Member TyMus4llat's Avatar
    Nickname
    Mus4llat /TyMus4llat
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TerriTory
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    Birde şu oylama ile oyundan atma sorununa bir çözüm bulunursa...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TyMus4llat View Post
    Birde şu oylama ile oyundan atma sorununa bir çözüm bulunursa...
    Bunun için de tekrar kendileri ile iletişime geçeceğiz. Hatırlatma için teşekkürler.

Head Hunter Ewilwave's Avatar
    Nickname
    AdeLphA
    Class
    Kingdom -> Wizard
    Clan
    xFoR3VeR
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bu arada bunların arasında en çok görmek istediklerimiz FPS sabitlemesi & Gecikme sorununun çözümleri hatırlatmakta fayda var.

Junior Member FanBingBing's Avatar
    Nickname
    NaNaİmJinAh ♥ AnchoR
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ThunderS
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    2023 de bunlar kesin oyuna eklenecek

Junior Member
    Overclock derken ?7
    bide bu yamalr ne zaman oyuna eklencek

Senior Member oMagnitude's Avatar
    Nickname
    Magnitude
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ThunderS
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tam sürüm kokusu alıyorum. Botların hoplaya zıplaya yeni bir beta oyun arayacağı günler yakındır beyler yakın sigaraları

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Herşey iyi güzel hoş fakat Carbon ve eğil kalk gitmemeli. Zaten çoğu klan sürekli basesine pusup son 20 saniye çıkıyor bizde beklemekten sıkıldığımız için rushlıyoruz eğil kalk kaldırılırsa armut gibi vurulacağız. Ayriyetten ateş edince yavaşlama olayı çok saçma resmen awplere gün doğdu üstlerine bile basamıyoruz yavaşlayıp duruyoruz.

Makroya gelince benim düşüncem makro olmalı çünki bu insanlar mouselar'ı boşa almıyor veya mouse şirketleri boşuna üretmiyor Elbette kişiye üstünlük sağlamalı fakat aşırıya kaçmadan Örneğin awp kullanıyorsun yürüyerek vuramamalı sadece durduğu yerden makro ile vurabilmeli. Bazı oyuncular artık abartıp m4a1 gibi rush atıyorlar sniple.

Bazı arkadaşlar fps kısıtlaması diye ağlamış böyle bir durumun olması fpsye aykırı bir durum ben 6.000-7.000 tl verip pc toplayıpda 500-600 tllik pc ile aynı akışkanlıkta, aynı zevkte oyun oynamak istemem kimsede istemez.

Son olarakda Yaptığınız son güncellemeden sonra ara ara fps bi anda düşüyor (genelde memphis xian ve ephesus haritasında )