Results 1 to 9 of 9

Thread: artık yeter.

Senior Member

artık yeter.

phantomersi bırakmak için yeterince sebep var, oyun hızı, silahların dengesizliği, sürekli laglı oyuncular, çatışma anında oyunda donmalar bunlar katlanılabilir, zamanla düzeltilebilir sorunlar. phantomersi sorunlarına katlanarak, yeterince tahammül ederek, bu kadar süredir oynadığımı düşünüyorum.

phantomersten kaynaklı tüm sorunlara katlanarak oynadığım halde, oyundaki levelli b0tlarla uğraşmaktan bıktım. sözüm o levelli b0tlara, phantomerse b0t modu getirildi, b0tlarla oyun odası açın oynamaya çalışın, anca playerliğiniz b0tlara yeter. belki b0tlarla oynayarak phantomersi oynamayıda öğrenirsiniz. phantomerste olduğu gibi, düzgün davranmayan bir oyuncu topluluğuna sahip bir oyunu daha fazla oynamaya gerek yok.

levelli b0tlar, oylama başlatıyor, odadan atılmamı istiyor ve istediği oluyor birde pm den, zaaaaADASDa yazıyor. :d bu kadar zamandır yeterince katlandım bu duruma, artık yeter, phantomerste bir sürü sorun varken, phantomersi tüm sorunlarıyla birlikte kabullenip oynayan oyuncu olarak, birde bu gibi userlerle uğraşmak yerine, oyun oynarken zevk verecek, oyuncu topluluğu düzgün karaktere sahip oyunculardan oluşan, başka oyunlara yöneliyorum. phantomersin zevki kalmadı. en azından bana zevk vermiyor. her gün bu gibi oyuncularla uğraşmak çok sıkıcı.

hiç zevki kalmadı phantomersin, ben bıraktım, phantomers oyuncularına iyi oyunlar.
    Last edited by izmirliiiiiii; 10-05-2016 at 04:41 AM.

Senior Member IFatal's Avatar
    Nickname
    IFatal
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Infernal
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Biz de oyuna turnuvadan sonra ara vermiştik. Fps sabitleme geldi tekrar gitti felan umutlandık oyuna döndük. Dediğin konuda haklısın yaşı büyük ama aklı küçük, laubali çok oyuncu var. Oyun oynamak yerine genelden maydanoz olanları odadan atanları hazmedemeyenler makro diyenler vs. Ben 1 yılı aşkındıt bu oyuna forumdan elimden geldiğince emek verdim, sorunları dile getirdim. Artık oyun şu optimizasyon anlamında kendine gelmezse iş zor. Benim tavsiyem oyuna tam bir ara vermemen arada girmen ve oyunun oynanışını unutmamak. Çünkü gelişebilecek bir oyun. Laubali kişiler için kendine zarar verme gül senin adına üzülüyorum de çık. İçi içlerini yesin

Senior Member Mikadoxs's Avatar
    Nickname
    Mikadoxs
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TerriTory
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bu çocuk nataja nick değiştirmiş yaşı max 15 zaten

Professional FPS Gamer.

Hak Yiyen Hack Yer

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by izmirliiiiiii View Post
    phantomersi bırakmak için yeterince sebep var, oyun hızı, silahların dengesizliği, sürekli laglı oyuncular, çatışma anında oyunda donmalar bunlar katlanılabilir, zamanla düzeltilebilir sorunlar. phantomersi sorunlarına katlanarak, yeterince tahammül ederek, bu kadar süredir oynadığımı düşünüyorum.

phantomersten kaynaklı tüm sorunlara katlanarak oynadığım halde, oyundaki levelli b0tlarla uğraşmaktan bıktım. sözüm o levelli b0tlara, phantomerse b0t modu getirildi, b0tlarla oyun odası açın oynamaya çalışın, anca playerliğiniz b0tlara yeter. belki b0tlarla oynayarak phantomersi oynamayıda öğrenirsiniz. phantomerste olduğu gibi, düzgün davranmayan bir oyuncu topluluğuna sahip bir oyunu daha fazla oynamaya gerek yok.

levelli b0tlar, oylama başlatıyor, odadan atılmamı istiyor ve istediği oluyor birde pm den, zaaaaADASDa yazıyor. :d bu kadar zamandır yeterince katlandım bu duruma, artık yeter, phantomerste bir sürü sorun varken, phantomersi tüm sorunlarıyla birlikte kabullenip oynayan oyuncu olarak, birde bu gibi userlerle uğraşmak yerine, oyun oynarken zevk verecek, oyuncu topluluğu düzgün karaktere sahip oyunculardan oluşan, başka oyunlara yöneliyorum. phantomersin zevki kalmadı. en azından bana zevk vermiyor. her gün bu gibi oyuncularla uğraşmak çok sıkıcı.

hiç zevki kalmadı phantomersin, ben bıraktım, phantomers oyuncularına iyi oyunlar.
    Selamlar İzmirlii,

Oylama sistemi yapısının değiştirilmesi adına kendi yapımcıya önerilerimizi göndermiştik, top artık yapımcıda. Bu hafta içerisinde tekrar hatırlatmamızı yapacağız kendilerine.

Ek Bilgilendirme: Oyuna devam edip etmemek tabi ki sizin takdirinizde olan bir durum ama yine de belirteyim; paylaştığınız görselde yer alan oyuncuya uyarı maksadıyla 1 günlük uzaklaştırma cezası verildi. Phantomers'ta kimsenin diğer oyuncuları rahatsız etme gibi bir hakkı yok.

Head Hunter Ewilwave's Avatar
    Nickname
    AdeLphA
    Class
    Kingdom -> Wizard
    Clan
    xFoR3VeR
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mikadoxs View Post
    bu çocuk nataja nick değiştirmiş yaşı max 15 zaten
    AaAaAaAa Primci tavuk+işssiz gene iş başında bunun filmini yapsak IMDB +8 kesin alır odalara gelip sürekli beni oylayan yaşı büyük ama aklının henüz o yaşa erişemediği insan

Bu işsiz arkadaş sabahları odalara gelip sürekli beni oylamaya çalışıyor Ben odadan atıldım diye üzelmem ben senin haline üzülürüm

Bu arada yaşımı düzgün öğren bundan sonra benden cevap alamıyacaksın ona göre yaşım 19 benim aram birileri ile kötü olsada biraz insan olan arakadaslarla ben sizin clanın ts gelip muhabbet sohbet ediyorum.Ama sen bunu hak etmiyorsun

R3M3 konusuna gelirsek arkadaşın pinginin Sarı olduğu halde bende lag yok diyor.Kasıtlı yaptığını düşünüyorum oyuna girdikten sonra bilerek TORRENT açanlar var.

Gözümüzün önünde adeta buz patenindeymiş gibi kayıyor pingi zaten sarı+bu insana lag diyen sadece ben değilim.Ve bakın buna lag dedik diye bize neler söyliyor ne hakaretler ediyor arkadaş keşke onun SS de alsaymış.

Oraya eklemişler Troll/Hakaret benimde bana ve odadaki diğer oyunculara hakaret edeni atmam en doğal hakkım çünkü oyun bunu bana sağlamış.

Banned
    Bende karşıyım bu oylama işine sevkine göre oyuncu atıyorlar odalar dolduğunda clandaki adamı almak için sevkine adam oyluyorlar veya yeni bir oyuncu veya kötü oynayan bir oyuncu olsun oyluyorlar hakaret veya hile olmadığı halde oylama sistemi dursun ama böle durumda reg kaydı alınsın laglı hileli veya küfür etmeyen oylanırsa oylayana buna onay verene gecici banlar verilsin.
    Bunu yapamıcaksanız komple kaldırılsın.

Banned
    Birde şu var ölüyken biri oylandığında harbi zorlanıyoruz okumakta kim kimi oyladığını bunu da dile getirmek istedim.

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Orkun1980 View Post
    Birde şu var ölüyken biri oylandığında harbi zorlanıyoruz okumakta kim kimi oyladığını bunu da dile getirmek istedim.
    Selamlar Orkun,

Sorunla ilgili gerekli notları aldım, teşekkürler.

Evilwave; hitap şekli önemli. Bu tavrınızı sürdürmemenizi öneririm.
    Last edited by Khaliz; 10-05-2016 at 03:27 PM.

Member MertBaskesen's Avatar
    Nickname
    Navajo
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Elementrix
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    adelpha bildigim kadarıyla nataja olması lazım seni atıp üstüne özelden dalga geçerek yazması zaten kişiligini belli eden bi tavır izmirli banada bazen yapıyolar hiç yazmıyorum cevap olarak sende yazma en iyi cevap zaten senin yazmaman onun kendi kendine söylenmesi anladın sen
    Royal Halı Gaziantep Sk Volleyball Player
    İnstagram:Mba1Volley
    Facebook:Mustafa Mert Başkesen