Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Haksız Yere Ban

01.10.2016 tarihinde saat 01.00-02.00 sıralarında dc oldum ve hesabıma tekrar girdiğimdi TPT BAN yazısı ile karşılaştım. Hayatımda 1 kere bile koxp kullanmamış birisiyim. Kaldı ki hep pazar yapıyorum slotlarda exp, farm, vs... hiçbir şekilde bulunmuyorum çok nadir görev yapmak için filan. Durduk yere ban yedim. Umarım bunun bir açıklaması vardır. Ticket attım ama cevap gelir mi ne zaman gelir bilmiyorum. Hesapta o kadar para item vs vardı şuan oyundan soğudum. Koxp kullanmadığım halde, genie kullandığım halde, hesapta bronze premium olduğu halde böyle birşey yaptığımın kanaatine nereden vardınız?

benımde karakterim aynısı oldu ticket nereden atabılırm

Senior Member Pochette's Avatar
    Forumda hesap desteği sağlanmamaktadır. Destek bileti göndererek konu hakkında bilgi alabilir , itiraz edebilirsiniz.

Destek Bileti

destek bileti de knight online ı seciyorum ilerlemıyo secılmedi die hata verıo

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ynsbaba20131 View Post
    destek bileti de knight online ı seciyorum ilerlemıyo secılmedi die hata verıo
    Bilet göndermede, bölüm seçiminde yaşanılan sorunlarda CTRL+F5 kombinasyonu kullanarak, tarayıcı çerezlerinizi temizleyerek ya da farklı bir tarayıcı üzerinden deneyebilirsiniz.

dün gece 2 gibi bnim charımda aynı şekilde o4 de dc yedi ve sabah oyuna sokup pazar kurmayı düşündüm aynı hatayı bende aldım ıd pass yazdıktan sonra. ticket atmak istedim ama nttgame seçeneğine tıklanmıyor. oyundaki yine bi sorundan dolayı sebebsiz yere userler yine mağdur oluyor

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ana_7Tu4qSaL View Post
    dün gece 2 gibi bnim charımda aynı şekilde o4 de dc yedi ve sabah oyuna sokup pazar kurmayı düşündüm aynı hatayı bende aldım ıd pass yazdıktan sonra. ticket atmak istedim ama nttgame seçeneğine tıklanmıyor. oyundaki yine bi sorundan dolayı sebebsiz yere userler yine mağdur oluyor
    Konu ile ilgili destek bileti göndererek hesabınız hakkında gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
    Bilet göndermede, bölüm seçiminde yaşanılan sorunlarda CTRL+F5 kombinasyonu kullanarak, tarayıcı çerezlerinizi temizleyerek ya da farklı bir tarayıcı üzerinden deneyebilirsiniz.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Konu ile ilgili destek bileti göndererek hesabınız hakkında gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
    ne yazik ki dedigin şekilde bile yapılmıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by ana_7Tu4qSaL View Post
    ne yazik ki dedigin şekilde bile yapılmıyor
    Chrome kullandığını düşünüyorum firefox, explorer, opera gibi tarayıcıları kullanın.

Junior Member
    Dün gece hemen ticket attım ama ban kaldırılır mı bilmiyorum. Haksız yere birçok kişinin hesabı ban yiyor. Genie ile kasıyoruz bizi video çekiyorlar ban yiyoruz halbuki esas koxp kullanan kişiler hala oyunda cirit atıyor. Umarım bu haksız yere yediğim ban kalkar. O kadar emeğimiz var oyuna para yatırıyoruz, genie kullanıyoruz ama gel gör ki gm bizi banlıyor. Umarım gereği yapılır ve hesabım en kısa sürede açılır.