Results 1 to 5 of 5

Thread: Haksiz banned!

Junior Member

Haksiz banned!

Karaterime bugün giriş yapmak istediğimde tpt ip match yazmaktadır.Eslantta enemy tutarak bos kesmekteyiz 3 arkadaş.Bizden 2-3 kisi kutu alamıyor ve dün akşam pm atıp bize yarın hesabımızın kapatılacağını söylüyor ve bugün karakterime giriş yapmak istediğimde hesabımın kapatıldığını görüyorum bu nasıl iştir ?
    Neye göre kime göre hesabımızı kapatıyorsunuz siz ? Böyle bi mantık varmıdır allah askına ya çekilen onca premium , cash ne olacak kafanıza göre ban atıyorsunuz ya hiçmi incelemiyorsunuz karakterlerimizi direk hesabımız kapatılıyor ?

Junior Member
    bilet gönder diyorsunuz biz 1hafta ticket cevabınıda beklemek zorundamıyız !
    Last edited by Daeso; 09-29-2016 at 08:24 PM.

Junior Member
    Diğer mağdur kişide benim bugün öğle vakitlerinde karakterim dc oldu sonrasında giriş yapmak istediğimde 'İllegar user' yazıyordu. Ne bi e posta var ne bişey benim karakterim neden banlanıyor hiçbir kanıt yok kafanıza göre banlıyorsunuz ticket atıp kanıt istediğimde inşallah bi kanıt sunabilirsiniz diğer türlüsü herkes için çok kötü olacak

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    "tpt ip match" kafaya göre atılan yada oyun içi atılan bir ban değildir. Bu nedenle yaptığınız işleri tekrar gözden geçirmenizi öneririm.
    Yok eğer ısrarla "benim illegal karakterlerle bir bağlantım yok" diyorsanız destek ekibine bilet göndererek hesabınız hakkında inceleme talep edebilirsiniz.
    Forum üzerinden hesap desteği verilmediği için ticket cevabını beklemek zorundasınız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    "tpt ip match" kafaya göre atılan yada oyun içi atılan bir ban değildir. Bu nedenle yaptığınız işleri tekrar gözden geçirmenizi öneririm.
    Yok eğer ısrarla "benim illegal karakterlerle bir bağlantım yok" diyorsanız destek ekibine bilet göndererek hesabınız hakkında inceleme talep edebilirsiniz.
    Forum üzerinden hesap desteği verilmediği için ticket cevabını beklemek zorundasınız.
    oyunun kurallarını senin kadar bende cok iyi biliyorum hergün kac kisiyi cr ye şikayet edip o3 karus eslantının temiz kalmasını sağlayan biziz! destek bölümünden biletimi gönderdim benim anlamadığım kısım bana dün aksam gelen pm hesabımın kapatılacağı yönde ve bugün hesabımın kapatılmış olması.