Results 1 to 7 of 7

Angry 3 prt program kullananlari savunan moderatörler !

ARKADAŞLAR BENİM TANIK OLDUĞUM TEK KONU VAR ODA RHALES VE DAESO MODERATÖRÜ OYUN İÇİ PLAYER SAVUNMASI NEDEN DİYE SORACAKSANIZ KANIT OLARAK ŞUNU SİZE SUNABİLİRİM VE TEK RİCAM TAKIM LİDER SCORPİON_LİONUN İLGİLENMESİ

arkadaşlar Lütfen 2 Dakikanızı ayırıp konuyu okuyun lütfen Bakın

şu nickler

Şu Görmüş Oldugunuz Nickler Hakkın da sürekli Atılan Kanıtlı Cheat Report's Larda Aldığımız Cevap ( GEREKİLEN İŞLEM YAPILACAKTIR BİLDİRİMİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER DENİLİYOR ) Ve ne Yazık ki Yapıldıgını görmüyoruz Yani Açıkca Görüldüğü Gibi Daeso Ve RhaLes Adlı Moderatörlerimiz Bu Oyun içi PLayerleri Savunmakta !

ve ek olarak bildirmek istiyorum bu adamların Radar Olduğunu bi ben söylemiyorum Görenler ve bilenler wardır Adamlar Townda Duruyor Boss cıktıgında direk npcden Buff ve Sw Alıp boss'a koşuyor !
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 09-27-2016 at 08:55 PM.

2 ci Sıkıntı ne biliyormusunuz Bugün Şu ErnestoCheGuevara Bana pm den Şunu Yazdı Ben senin Radar Kullandıgını biliyorum Seni Hemen Rhalese Bildirecem ! ????? Kafamdaki Soruları Alırmısnız ???

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Yorumları Hemen Kaldırıyorlar ama bunlar için yılmayacagız biz para veriyoruz bu oyuna hakkımız arayıncamı suc oluyorrrr.. yaptıgımız yorumlar kaldırılıyor.

Gelen Yorumları ve Attığım Kanıt videoları neden Siliniyor !! Moderatörleri Şikayet ettim diye !!

Junior Member
    Rhales !!! daha ne kadar koruyacaksın arkadaşlarını Yok mu kimse bıktık bu koxperlerden. Utanmadan birde bizi tehdit ediyorlar sanki hile kullanan biziz seni Rhalese söyleyeceğim diyorlar yok mu yetkili kimse zaten levelleri 71 76 arası değişen hilecileri bizi oyundan sogutanları özellikle bu rhales ortaklarını bunlarla kim ilgilenecek

Neden attigim konu siliniyor !!!

Senior Member
    Raporunuz sırası geldiğinde sonuçlanacaktır, ortada hiçbir şekilde iddianızı kanıtlayacak bir delil yok iken kanıtsız ithamlarda bulunmaya devam ederseniz, forum hesabınız ile ilgili işlem uygulamak zorunda kalacağım. Lütfen bu tarz ithamlarla daha fazla konu açmayınız, varsa somut bir deliliniz paylaşabilirsiniz.

Tags for this Thread