Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Eslant Boss Kesme Hakkında

Selamlar
    Olympia Serverinde oynuyorum. Server bir harika fakat serverde başlıca sorun hatta tek sorun diyebilirim, Eslant Boss larından Deruvish Founde, Harpy Queen, Snake Queen, Talos, Troll King bunların defansları cok yüksek resistansları cok düşük. Böylece ne oluyor benim 150 gb lik Warriorum bu bossların HP sini oynatamazken Priest desteği ile, Hiç priest veya 2.bir kişi olmadan 5 gb lik bir mage tek başına bu bossları kesebiliyor bu adaletsizliktir.

Ayrıca siz böyle bir adaletsizlik yapınca kendine illegal bir boss taratıcı alan her mage boss u bulup kesiyor kolayca ve burdan elde ettiği itemi önce Gold Bar sonra paraya çevirerek malum sitelere satıyor. Siz banlasanızda Sitede parası garanti altında. Burda illegallik, adaletsizlik ve oyunu olumsuz etkileyen şeyler mevcut durum ortadadır.

ÇÖZÜM :

Eslant Bosslarının resistansı arttırılıp, defansları ve HP LERI YUKSELTILMELI. Neden hp leri diyorum çünkü bir boss u kesmek her şartta takım calışması en az 5 karakterin bir araya gelmesi ile olmalı. Öyle bir mage açıp 5 Gold Barlık item alıp koca Talosu tek başına kimse kesememeli.

Tekrar altına çizeyim Resistansı yükseltilip defansı azaltılmaz ise ve Hp leri yükseltilmezse, bu oyundaki her boss bir taratıcı programı bir kosp ve bir mage acana kurban gider.

Hoşçakalın

Member NoBodyCantStopMe's Avatar
    Nickname
    Nokrasa
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bu konuda sana hak verıyorum ve destekliyorum dostum

Banned
    eskiden de bosları sadece warriorlar kesebiliyordu

bir zamanların en ezik karakteri olarak görülen mageler şimdi kıymete bindi

150 gb lik warriorsan zaten bosslarla işin olmamalı
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 09-20-2016 at 04:24 PM.

Senior Member
    Nickname
    ARACHNID
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    21341516. kez açılan bir konu. Haklısın ama yapımcı firma ilgilenmiyor. NTT eminim iletmiştir ama yapımcı firma umursamıyor.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 09-20-2016 at 04:25 PM.
    Gerçekçi ol, imkansızı iste.

Senior Member
    150 gb mi olympia da 1 gb kaç liradır acaba bilen bilgilendirsin o fiyatıda 150 ile çarpalım

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    150 gb mi olympia da 1 gb kaç liradır acaba bilen bilgilendirsin o fiyatıda 150 ile çarpalım
    150 GB'lik warrior da ne itemler var ?
    150 GB'lik itemle sen bir bosss kesemiyorsan Eğer zaten oynama bu oyunu. Hemen hemen boss kovalayan bir asas veya warrior, arkasına bir priest aldığı zaman rahatlıkla kesebilir. Bi, ıki arkadaş böyle kesiyorduk. O kadar sorun yaratmaya gerek yok.
    Üstte ki arkadaşın da dediklerine katılıyorum. Bu aralar mageleri bi çekememezlik başladı. Def ve HP konusunda zaten düşük karakterler. Party olmadan sıkıntı yaşayan karakterleri çekememezlik yapmayın. Cz de warriorlari görüyoruz 2-3 warrior 1 DB priestle yere vura vura 2-3 partynin içinden geçiyor. Tepeye nova yendiği zaman magelere düzenleme gelsin . Saçmalıktan başka bir şey değil .

Senior Member
    bilemiyom da herşeyi kesebilmesi lazım 150gb olsa ahh ama hiç olmadı benim 150gb gibi bir miktar

Junior Member
    Nickname
    LaurenChristensen
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Başkan Haklsıın Sana Katılıyorum Ancak Magenin Yaptığı Çok Bir Şey de Yok Oyunda Bir Eslant Bossu Keser Bide Felankor Keser ( ( pK yı dahil etmedim )
    kosperlara gelince bu oyunun bir çare bulacağı falan da yok oyunun kendi kospu var!!!! Geniee!! Genie kalkmadığı sürece kosp programının açığı devam edecektir

İyi Forumlar..

Senior Member Sailor59's Avatar
    Nickname
    1stARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HatunnTomris View Post
    Başkan Haklsıın Sana Katılıyorum Ancak Magenin Yaptığı Çok Bir Şey de Yok Oyunda Bir Eslant Bossu Keser Bide Felankor Keser ( ( pK yı dahil etmedim )
    kosperlara gelince bu oyunun bir çare bulacağı falan da yok oyunun kendi kospu var!!!! Geniee!! Genie kalkmadığı sürece kosp programının açığı devam edecektir

İyi Forumlar..
    bu oyuna getirilmiş en mantıklı şeydir genie. hatta hızı bile düşüktür sırf koxp gibi anlaşılmasın diye.

arkadaşın dediklerine harfiyen katılıyorum ancak ben okçuyum bi db ile estlanttaki her bosu 3-4dk içerisinde kesebiliyorum. bence warior karakterlerine bi düzenleme getirilebilir bosslara olan damageleri konusunda.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhabalar;
    Her karakterin farklı özellikleri vardır kendimden örnek verecek olursam;Asas karakterimle rahat bir mageye tek atıp ve bir priest dblendikten sonra kalkanı patlamadığı sürece rahat kesmekte ve bir waryor minör sağlam yapıp wsde kesmekteyim.
    Bir mage karakterim var evet rahat bos kesmekteyim ve sağlam 7 bin TL bir asasdan 2 skille ölmekteyim bu durum cok sıkıcı ve Bersekker waryor rahat kesmesi koşarken yere zehir vurması uzak mesafeden bu durumlarda benim mage karakterimi sıkmakta demek istediğim sonuç itibariyle her karakterin ayrı bir özelliği var biz oyuncuların hangisinden mutlu oluyorsak o karakteri oynamamız lazım

Tags for this Thread