Results 1 to 3 of 3

Olympia maradonda pazar tutma olayı

Arkadaşlar bu ne saçmalıktır ya pazar yapamıyoruz 7 shard buy pazar kurduğumuz zaman hemen tutuyolar, buna nasıl bi çözüm getirmeleri gerekiyor bilmiyorum ama bi an önce bu konuya el atılması lazım.

Senior Member
    Nickname
    ARACHNID
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Kanıtları ile birlikte cr ye konu açarsan gereği yapılıyormuş öyle diyorlar Benim anlamadığım birinin tezgah tuttuğunu nasıl kanıtlarsın? Hadi diyelim ikinci bir bilgisayarın var, kendi kurduğun tezgahın başına geldin. Sağ tıkladın ama giremedin haliyle Tezgahın etrafını videoya aldın hadi diyelim npc açma mesafesinde 1 kişi var orda, ondan başka kimse olmadığı için o tutuyor yani bu mu kanıtı? Ya adam tutmuyorsa? Ya herifler başka bir yolunu bulduysa? Ha şunu yapabilirsin. Tezgah tuttuğundan şüphelendiğin adama pm atıp "kardeş sen mi tutuyosun?" diye sorarsın. Oda tutuyosa tabiki "evet" der sende videoyu alırsın

Bu işi yönetim çözemez ancak yapımcı firma çözer. Bir tezgaha girdikten sonra en az 2 dakika aynı karakter ile girilememeli. Bir de bu işin bugını bulmuşlar, itemi çekmek için sürüklerken, bırakmadan alt + tab yapıyorlar. Böylece tezgahtan hiç çıkmıyor. Bu tür bugların fixlenmesi ve cooldown getirilmesi gerekir. Belki 2-3 sene sonra yaparlar
    Gerçekçi ol, imkansızı iste.

Kardeşim adamın biri bugün gelmiş sen mi tutuyosun pazar yok senin videonu aldım el salla falan saçma saçma şeyler yazmış ben md satıyorum orda sürekli al sat yapıyorum bendeki itemler bitmiş pazarda bozulmuş haliyle adam benim videomu almış pazar tutuyorum diye sabah gittim 7 shard buy açtım akşama kadar tutmuşlar pazarı böyle adamları bulunca hemen CR ye atmak lazım ama işte adamlar sistemi oturtmuş.

Tags for this Thread