Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 35
    Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Biskuvit adlı arkadasın paylastıgı videoları ceken kişi benım kanit istiyorsan kanıtlarım bunlar. Videolar ortada dedim gibi you tube kanalımda diğer tblye karsı ccektım videolarıda izleyebilirsin forum hesabımı kapamak istiyorsan buyur kapat yine olsa hakkımı savunmak icin yine aynısını yaparım iyi günler
    Last edited by AngryBird; 09-05-2016 at 01:04 PM.

Haklı oyunculara ban çözüm deyildir ban atılır hesap kapatılır ama hesap acılır Burda forumda Moderatör Arkadaşlar belki benden büyüksünüz abi diyerek hitap ediyim Oyuncuları kazanmak yerine eski oyuncuları soğuttuyorsunuz Elinizden birşey gelmiyorsa burda oyuncular tehdit etmenin anlamı yokdur veya sürekli ctrl v yapmanız önemi yoktur biz sorunu sizde çözemiyorsak Nttgame sahiplerin adresini verin veya sekreter numarasını onlarla bizzat sorunlarımızı iletelim olmassa şayet bizzat istanbul gidip nttmage sahiplerine ulaşırsam kendilerine şikayetlerimi dile getircem

Senior Member Rhales's Avatar
    Moderatör arkadaşlarımız gerekli bilgi ve açıklamaları tarafınıza yapmıştır. Eğer oyuncu ile ilgili elinizdeki kanıtların yeterli olduğunu düşünüyorsanız tekrar konu açabilirsiniz ya da farklı kanıtlar olması durumunda tarafımıza CR üzerinden iletebilirsiniz.

Açılan konuların amacından sapması ve gereksiz/yanlış ithamlarda bulunmanız nedeniyle kapanmaktadır. Forumda bizden almış olduğunuz cevaplara karşılık yanlış üslupla yorumlar atmanız halinde forumdan uzaklaştırma ya da konuyu kapatma yetkisi moderatörlere aittir.

Quote Originally Posted by JungleBook View Post
    Haklı oyunculara ban çözüm deyildir ban atılır hesap kapatılır ama hesap acılır Burda forumda Moderatör Arkadaşlar belki benden büyüksünüz abi diyerek hitap ediyim Oyuncuları kazanmak yerine eski oyuncuları soğuttuyorsunuz Elinizden birşey gelmiyorsa burda oyuncular tehdit etmenin anlamı yokdur veya sürekli ctrl v yapmanız önemi yoktur biz sorunu sizde çözemiyorsak Nttgame sahiplerin adresini verin veya sekreter numarasını onlarla bizzat sorunlarımızı iletelim olmassa şayet bizzat istanbul gidip nttmage sahiplerine ulaşırsam kendilerine şikayetlerimi dile getircem
    Yapılan yorumlar ve açılan konular tarafımızca takip edilmektedir.

Junior Member geliyoooom's Avatar
    Nickname
    lKinGl
    Class
    Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    %100 kanitdan kastin tbl açan kişinin kendi ekranindan görüntü bulup sizinle paylasmakmidir? Nasil yapacagiz bunu shadowchaser kardeş

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    Merhaba,

Açtığınız konuyu ilk gününden beri takip ediyorum. İllegalle savaş hepimizin savaşı, sizler de saatlerinizi bunun için(kanıt toplamak rapor etmek) uğraşıyorsunuz, bizlerde(incelemek değerlendirmek) bunun için uğraşıyoruz. Sahip olduğumuz en değerli şeyin zaman olduğunu biliyoruz ve sizlerde bizlerde en değerli şeyimizden vazgeçip çalışıyoruz.

Konunuzu kapatma sebebim kesinlikle kişisel değildir, elbet yaptığım hatalar olabilir bunu duymak ve bilmek hoşuma gider bilmeliyim ki bir daha hataların tekrarını yapmayım, konu sadece amacının dışına taşınmaya çalışıldığı için kapatılmıştır.
    Konuda herkesin de gördüğü üzere görmezden gelme diye tabir edilen hileyi kayırma anlayışına çekilmeye çalışıyor . Kime kusura bakmasın ama hile kayırma olsa CR bölümü olmaz, hile kayırma olsa onca kişi en değerli şeyini CR bölümü için harcamaz. En basitinden kendimden örnek vereyim +7000 konu orada oturup m*l gibi incelemezdim.
    Hile karşısındaki tutumumuz ve çalışmalarımızı siz de daha önceki konularınızdan hatırlayabilirsiniz diğer CR müdavimi arkadaşlar da.

Bahsettiğiniz kişinin hesabı inceleme için kapatılmıştır. Tekrar etraflıca gözden geçirilecektir.

Not: Diğer konuda ayarını kaçıran arkadaşlar olduğu gibi burada da olursa bu sefer konuya değil ayarını kaçıran arkadaşlara müdahale edeceğim.
    Değerli vaktinizi CR bölümüne ayırdığınız için teşekkür ederim. Video hazırlama hususunda biz ne kadar özverili davranıyorsak, inceleme hususunda da sizden aynı özveriyi bekliyoruz. İncelemelerinizin sonucunu sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

Takdir edersiniz ki, bu TBL'ci oyuncularla aynı havayı solumak insanı geriyor. Aynı hileciyi oyunda banlanmamış halde görünce doğal olarak tepkinizin dozu artabiliyor. Bu dediğim olay en az 6 aydan beri süregelen bir TBL vakası. Oyuncuların haklı yakarışı bazen isyan boyutuna ulaşabiliyor çünkü herkesin bir patlama noktası var. Fakat bu dakikadan sonra forum içi gerginliklerin ve fevri hareketlerin yerini hoşgörü ve sabıra bırakacağını düşünüyorum. Tekrardan incelemelerinizde başarılar dilerim.

Ayrıca videoların yeterli kanıtlar içerdiğini düşünerek tekrar CR bölümüne atıyorum.
    The games we play are deadly, aren't they?

Senior Member
    Dark Knight Crossbow özelliği 2sn boyunca hareket edemez video görüleceği üzere defalarca Prieste dtc tuttuğu halde koşmaya devam ediyor. Buna %100 kanıt denmiyorsa cr bütün konular hileye kanıt olamaz.

Oyuncuların bu tarz tepkileri gayet normal tbl yüzünden oyun oynayamıyorlar.

Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Bullett View Post
    Dark Knight Crossbow özelliği 2sn boyunca hareket edemez video görüleceği üzere defalarca Prieste dtc tuttuğu halde koşmaya devam ediyor. Buna %100 kanıt denmiyorsa cr bütün konular hileye kanıt olamaz.

Oyuncuların bu tarz tepkileri gayet normal tbl yüzünden oyun oynayamıyorlar.
    Bu bile başlına başına %100 kanıttır zaten.

Senior Member KnightForum's Avatar
    Nickname
    KnightForum
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Mağdur adamın sesi gür çıkar arkadaşım ben onu bilirim.. Bu oyunda düzünelerce açık bug ve hile var. bunlardan yakınmak suç olamaz.

Haklı olarak burda zelzenişte bulunuyor. az önce bende bir isyan ettim sağol sun Gm' arkadaş yorumu görüp müdahale etti ve hileciler gözümün önünde banlandı.

Bende kendisine Teşekkür ettim, iyi dileklerimi sundum.

@Rhales e birkez daha teşekkür ederim herkezin huzurunda.

işinizi yaparsanız bizler melek gibi oyuncularız aslında.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    +++ Konuyu açan arkadaşa destek

Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KnightForum View Post
    Mağdur adamın sesi gür çıkar arkadaşım ben onu bilirim.. Bu oyunda düzünelerce açık bug ve hile var. bunlardan yakınmak suç olamaz.

Haklı olarak burda zelzenişte bulunuyor. az önce bende bir isyan ettim sağol sun Gm' arkadaş yorumu görüp müdahale etti ve hileciler gözümün önünde banlandı.

Bende kendisine Teşekkür ettim, iyi dileklerimi sundum.

@Rhales e birkez daha teşekkür ederim herkezin huzurunda.

işinizi yaparsanız bizler melek gibi oyuncularız aslında.

Quote Originally Posted by Miraselth View Post
    +++ Konuyu açan arkadaşa destek
    Arkadaşlar destekleriniz için teşekkür ederim.