Results 1 to 10 of 10
    Member ferdiyilmazz's Avatar
    Nickname
    TatvanLII
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Gm veya moderator arkadaşlara preminyum hakkında soru

Ben gold preminyum yukledim memnun kalmadım bu gold preminyum ustune swic pre kıra bilirmiyim

yada preminyum sile bilirmiyim lutfen bi yardımcı olurmusunuz

Nickname
    TatvanLII
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Konu gunce @Rhales lütfen bi cevap ver

Senior Member T_8's Avatar
    Nickname
    T8
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    merhaba ,

maalesef yuklenen premium silme kaldırma gibi bir işlem mevcut değildir. premium sürenizin bitmesini ve keyfini çıkarmanızı tavsiye ediyorum . iyi oyunlar

Member
    Nickname
    AdbA
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by azyakar_cokkacar1 View Post
    merhaba ,

maalesef yuklenen premium silme kaldırma gibi bir işlem mevcut değildir. premium sürenizin bitmesini ve keyfini çıkarmanızı tavsiye ediyorum . iyi oyunlar
    Lütfen yanlış bilgi vermeyelim. Gold Premium üzerine Switch Premium Kırdırılıyor. Herhangi bir Premium üzerine yeni Premium kırdırabilirsin. Lakin sadece Switch Premiumun üzerine başka bir Premium kırdıramazsın. Gold Premiumun hala aktif olur ama seçmen gerekir aktif etmek için . Tabi switch varken seçmezsin oda sana kalmış. Bana Gelen ticket bu yöndeydi bende Bronze üzerine DC kırmıştım. Yinede şüphen olursa Sevgili Rhales bu konuda daha iyi bilgi veericektir. iyi günler.

Nickname
    TatvanLII
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AAdbAA View Post
    Lütfen yanlış bilgi vermeyelim. Gold Premium üzerine Switch Premium Kırdırılıyor. Herhangi bir Premium üzerine yeni Premium kırdırabilirsin. Lakin sadece Switch Premiumun üzerine başka bir Premium kırdıramazsın. Gold Premiumun hala aktif olur ama seçmen gerekir aktif etmek için . Tabi switch varken seçmezsin oda sana kalmış. Bana Gelen ticket bu yöndeydi bende Bronze üzerine DC kırmıştım. Yinede şüphen olursa Sevgili Rhales bu konuda daha iyi bilgi veericektir. iyi günler.
    ustam bide rhales reizi bekliyelim magdur kaldım 83 gidicem kasmaya başlıcam simdide yok exp vermio bu pre

Senior Member Rhales's Avatar
    Merhaba,

Premium silme/sildirme gibi bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Ancak Gold Premium üzerine Switch Premium yükleyebilirsiniz.

Bir kaç ay önce yapılan güncelleme ile birlikte bu özellik aktif edilmiştir.

Bilginize,

Nickname
    TatvanLII
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Merhaba,

Premium silme/sildirme gibi bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Ancak Gold Premium üzerine Switch Premium yükleyebilirsiniz.

Bir kaç ay önce yapılan güncelleme ile birlikte bu özellik aktif edilmiştir.

Bilginize,

ustam peki sadece exp pre yukleme gibi bişi varmı yoksa sadece swic mi yukleniyor
    Last edited by Rhales; 09-24-2016 at 06:32 PM.

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by ferdiyilmazz View Post
    ustam peki sadece exp pre yukleme gibi bişi varmı yoksa sadece swic mi yukleniyor
    İstediğiniz Premium'u yükleyebilirsiniz.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by ferdiyilmazz View Post
    hepsi yükleniyor yanlış bilmiyorsam cünkü eslantta camp degisir gibi golddan expe dönersin

Hepsi oluyor yakın tarihte plat pre yükledim yanlışlıkla üzerine başka pre olur mu diye araştırırken öğrendim sıkıntı olmaz sende de