Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35
    Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Forum Moderatörü ShadowChaser'dan Şikayetçiyim

Olay aslında kısa ve öz

Forumda demokratik olarak tartışılan bir konuyu kişisel problemlerinden ötürü kilitlediği için ShadowChaser'dan şikayetçiyim. Açtığım konu kendisini rahatsız etmiş olmalı çünkü 100 kişinin TBL dediği bir olay kendine göre TBL değil ve kanıtlar yetersiz. Bu durumda ya bu oyunu oynayan insanlar oyunu bilmiyor, ya da ShadowChaser sen haksızsın. Biz bu oyuna ve foruma vaktimizi ve zamanımızı harcıyoruz, bu oyunu ayakta tutan kesim biziz. Bizim görüş ve önerilerimiz sizin için değerli olması gerekirken, tek bir cevap hakkı vermeden bir çırpıda konumuzu kilitliyorsunuz. Benim sunduğum kanıtlar zaten %100'dür. Bu adamın daha videosunu alma imkanım yok çünkü adam oyunu bırakma aşamasında ve itemlerini satıyor. Sizin keyfiniz kanıtları yeterli görecek diye saatlerce bu adamın peşinde koşup video da alamam.

ShadowChaser burdan sana sesleniyorum. Olayı kişiselleştirmenin bir manası yoktur. Eğer bir yanlış yaptıysan bundan dönmek erdemdir. Attığım videoları tekrar inceleyebilirsin, gerçekten videodaki TBL'yi göremiyor musun? Bu seninle benim savaşım değil, legal ile illegalin savaşıdır. Bunca verdiğim emek sadece bir TBL'cinin banlanması için değil, hakkımı aramamdan ötürüdür, haklının kazanma çabasıdır. Sadece bunun değil illegal olarak gördüğüm tüm davaların sonuna kadar arkasında olacağım, ta ki uskoda tek bir illegal kalmayana dek.

Kapatılan Konu Linki
    The games we play are deadly, aren't they?

Forum Kuralları
    Cheat Reports Kullanımı
    Ban Politikası

Senior Member BravoDude's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yok demokratik ortam mış, yok herkesin fikrini özgürce belirttiği platforrm muş. Konuyu kitleyip kurtuldu

Video'dakı priye mod'lar legal diye bilir, 4 4'lük oyundan anlamaları gerekmez. GM'lerin nasıl atladığını anlayamıyorum.
    Last edited by BravoDude; 09-05-2016 at 01:01 PM.

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Tbl playerin haklarını savunan moderotorler cok iyisiniz tebrik ediyorum sizi %100 kanitmiş insanlar size bir taraflarıyla gülüyor artık ve bir şeyi kanıtlamış oldunuz adam kayırıyorsunuz ! ntt gamein basında kim varsa bu kadroyu değiştirmesi lazım umarım en kısa zamanda bu desteklediniz insanlarla birlikte dibe batarsınız TBL PLAYERLARI DESTEKLEMEYE DEVAM NTT GAME GMLERİ VE MODERATÖRLERİ
    Last edited by AngryBird; 09-05-2016 at 01:07 PM.
    #Dexterity

Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    ShadowChaser a göre %100 kanıt nasıl oluyor acaba bu adamla ilgli kac video attım nedense hepsinede ShadowChaser yetersiz kanit dedi acaba neden sana ne kadar daha kanıt sunmamız lazım %100 kanıt lazım diyip bide kendine güldürüyorsun ya oyundan bir gram anlamıyorsun yada adam kayıriyorsunuz 1 kişinin bile konuda farkli dusunceye sahip olmadığı yorum var sen bu kadar bir biri ile alakası olmayan bir cok kişinin tbl demesine rağmen sen ne gördünde tbl değil diyebiliyorsun ?
    Last edited by AngryBird; 09-05-2016 at 06:13 PM.
    #Dexterity

Senior Member Sailor59's Avatar
    Nickname
    1stARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Çalış çabala daha iyisi senin olsun. Fakat bu konunun bunla ne ilgisi var? 1 kere ciddi olmayı denesen?
    oyun kanka bu niye ciddi olayım boşver bak keyfine uğraşma ya at pk nı çık. ha bi de feloların hepsini ben kesicem diye de uğraşma bu kadar kaç sw de char açtın bunun için bilmiyorum. he diyorsan benim geçim kaynağım bu o zaman eyvallah sonuna kadar devam et derim.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Merhaba,

Açtığınız konuyu ilk gününden beri takip ediyorum. İllegalle savaş hepimizin savaşı, sizler de saatlerce bunun için(kanıt toplamak rapor etmek) uğraşıyorsunuz, bizler de saatlerce(incelemek değerlendirmek) bunun için uğraşıyoruz. Sahip olduğumuz en değerli şeyin zaman olduğunu biliyoruz ve sizlerde bizlerde en değerli şeyimizden vazgeçip çalışıyoruz.

Konunuzu kapatma sebebim kesinlikle kişisel değildir, elbet yaptığım hatalar olabilir bunu duymak ve bilmek hoşuma gider bilmeliyim ki bir daha hataların tekrarını yapmayım, konu sadece amacının dışına taşınmaya çalışıldığı için kapatılmıştır.
    Konuda herkesin de gördüğü üzere görmezden gelme diye tabir edilen hileyi kayırma anlayışına çekilmeye çalışıyor . Kimse kusura bakmasın ama hile kayırma olsa CR bölümü olmaz, hile kayırma olsa onca kişi en değerli şeyini(zamanı) CR bölümü için harcamaz. En basitinden kendimden örnek vereyim +7000 konu orada oturup m*l gibi incelemezdim.
    Hile karşısındaki tutumumuz ve çalışmalarımızı siz de daha önceki konularınızdan hatırlayabilirsiniz diğer CR müdavimi arkadaşlar da.

Bahsettiğiniz kişinin hesabı inceleme için kapatılmıştır. Tekrar etraflıca gözden geçirilecektir.

Not: Diğer konuda ayarını kaçıran arkadaşlar olduğu gibi burada da olursa bu sefer konuya değil ayarını kaçıran arkadaşlara müdahale edeceğim.
    Last edited by ShadowChaser; 09-06-2016 at 03:43 AM.

biskuvit kardeşim sakin ol hadi ben oyunu oynamıyorum rahat yazıyorum girsemde arkadaşlara para kasıyorum Forumda Moderatörler şikayetci olduğum için 1 sene ban attılar ama üyelik her zaman alınır Ip ban atılırsa farklı Ip yine girilir neyse konum o deyil kardeşim boşver sen ban yeme forumda sen temiz oyuncusun hadi ben oynamıyorum
    Vaktimi arkadaşlarımı eski abilerime para kasarak ve en cokda pwp ve löl oynarak geciriyorum Sana da 1 sene ban atarlar sakin ol

Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    ayarını kaybeden kişi benim cunku haksızlıga gelemeyen bir kişiyim ve bu kisi ile actım konuların tarihine bakarsanız aylardır ugras verdimi gorurusunuz . bu olayda emin olmasam inan bu kadar uğrasmam ve emek ne demek hak nedemek bunları çok iyi bilen birisiyim. ama işin içinde haksızlık varsa bunada gelemeyen ve haksızlıgı engellemek için elimden gelenide yaparım sonucu ne olursa olsun bu arada şunuda hatırlatmak isterim bu tbl playeri suanda itemlerini satma uğraşında ve ne zamandır pk alanlarına cıkmadını itemlerini satmaya calıstınıda bildirmek isterim iyi günler
    Last edited by AngryBird; 09-05-2016 at 01:42 PM.
    #Dexterity

Tbl olan oyuncu Şimdiye itemlerini satmışdır neyse bir bardak soğuk su içilelim İş işden gecti artık karaktere ban atılsa bile adam zarar 100 tl yırtcak sattığ itemlerle yine baska charı alıp tpl oynuycak bu sefer baska serferda temenimiz bu admlar oyunda kurutmak ama destek lazım

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Quote Originally Posted by AngryBird View Post
    ShadowChaser a göre %100 kanıt nasıl oluyor acaba bu adamla ilgli kac video attım nedense hepsinede ShadowChaser yetersiz kanit dedi acaba neden sana ne kadar daha kanıt sunmamız lazım %100 kanıt lazım diyip bide kendine güldürüyorsun ya oyundan bir gram anlamıyorsun yada adam kayırma ustasısın merak ediyorum bu adamlarla ne ilişkin var ? 1 kişinin bile konuda farkli dusunceye sahip olmadığı yorum var sen bu kadar bir biri ile alakası olmayan bir cok kişinin tbl demesine rağmen sen ne gördünde tbl değil diyebiliyorsun ? bunun altında art niyet var
    24 saat içinde ithamlarınız hakkında kanıt sunmamanız durumunda forum hesabınız kapatılacaktır.

Page 1 of 4 123 ... LastLast