Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Junior Member

Arkadaslar Dikkat

Arkadaslar merhaba alisveris yaptigim bir site ürünümü teslim etmedi.
    Lütfen sizde ayni hataya düsmeyin. www.thepowerlevel.com Bu siteden daha önce bir cok kez alisveris yaptim hatta Vip Memberligim var.
    Son zamanda yönetim ve saticilarda degisiklik olmus, Ödememi yaptigim halde ürünüm teslim edilmedi.
    Lütfen dikkatli olun...
    Last edited by Lord40589; 07-04-2013 at 04:36 PM.

Senior Member ObezMurzi's Avatar
    Nickname
    AngelChainless
    Class
    Priest
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    gülermisin ağlarmısın adam real parayla gitmiş gb almış sonrada gelmiş bunu resmi forumda şikayet ediyor
    pişkinlikte yüzsüzlükte son noktadasınız birader tebrikler

Junior Member
    Obez sen ezikmi dolasiyorsun oyunda cogumuz parayla item gb vs aliyoruz hepimize olabilir, adam bilgilendirmis sana iyilik yaramazki. ingilizce forumdada var arkadaslar dikkat edelim...

Senior Member ObezMurzi's Avatar
    Nickname
    AngelChainless
    Class
    Priest
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by luluw View Post
    Obez sen ezikmi dolasiyorsun oyunda cogumuz parayla item gb vs aliyoruz hepimize olabilir, adam bilgilendirmis sana iyilik yaramazki. ingilizce forumdada var arkadaslar dikkat edelim...
    bak kendin demişsin Çoğumuz

Siz mi kendinizi çok zeki sanıyorsunuz yoksa milleti mi çok salak sanıyorsunuz bilemedim ki?
    Oyun kurallarında açıkça belli değilmi kardeşim oyun içi herhangi bir item eşya para yada karakter satışı (reel ile) YASAK! sen adamın yasak dediği şeyi yap ondan sonra gel adamın resmi forumunda ağlaş gb mi vermedi diye azcık ya azcık mantıklı düşünün
    neyse boşa nefes tüketiyorum aferin iyilik yapmış size bak dolandırıcı bir site söylemiş sizde gider güvenli sitelerden alırsınız gb nizi +9 +10 iteminizi
    Sonra da ben bu itemi +10 a kendim bastım yok efendim o kadar emek verdim sıfırlanmasın dersiniz

Junior Member
    Arkadaslar herkese saygim var, isteyen dikkate alir isteyen almaz bilincli olursak dolandiriciligin önüne geceriz.

Senior Member mrthekidd's Avatar
    Nickname
    purgatoryporutu
    Class
    Portu
    Clan
    GARGOYLEs
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    hocam, gb almak yasaktır ama şu da var bilmiyor olabilirsiniz bu da olabilir(herkes bilmek durumunda değildir, bilmeden yapılan hatalara da ağır yaptırım uygulamazlar umarım) ve niyetiniz de iyidir(insanların dolandırılmamasını istiyorsunuz). Umarım sorununuz sadece bu kadarla kalır(banlanmazsınız). Geçmiş olsun, umarım her şey iyiye gider(kastım gbyi almanız değildir bu tamamen illegaldir ama artık öğrendiniz ve daha da yapmayacağınızı ümid ediyorum, umarım oyunda iyi para kasarsınız da gb fikrini düşünmezsiniz bir daha). İyi oyunlar dilerim.

Senior Member AzBuGA's Avatar
    Nickname
    AzBuGA
    Class
    Priest
    Clan
    TheTitans
    Server
    US->Carnac East
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Lord40589 View Post
    Arkadaslar herkese saygim var, isteyen dikkate alir isteyen almaz bilincli olursak dolandiriciligin önüne geceriz.
    Bilincli bir insan olsan zaten sen bunu yapmazdın ...

Nickname
    purgatoryporutu
    Class
    Portu
    Clan
    GARGOYLEs
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AzBuGA View Post
    Bilincli bir insan olsan zaten sen bunu yapmazdın ...
    hata yapmak insana mahsustur mühim olan hatada ısrar etmemek bir de onu yüzüne vurmamak. Oldu bir kere geçmiş olsun demek daha makul değil mi?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    En çok gb'yi gb almak yasaktır diyenler alıyor.

Ama zaten cash alıp sc satmak daha mantıklı hem ne kadar esn kodu kullanırsan o kadar iyidir.

Nickname
    purgatoryporutu
    Class
    Portu
    Clan
    GARGOYLEs
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AgeLessK1ng View Post
    En çok gb'yi gb almak yasaktır diyenler alıyor.

Ama zaten cash alıp sc satmak daha mantıklı hem ne kadar esn kodu kullanırsan o kadar iyidir.
    O vakit şuan diyorsun ki "gb yasaktır diyenlerden illa biri/birkaçı gb alıyor" pekala şuan sen onları zan altında bıraktın buna kanıtın varsa şuan örnek verirsen aydınlatırsın bizi. Yoksa şayet niye böyle bir şey dediğine anlam veremiyorum burada bir bilgi sunuyoruz zarar gören(bilgisi olsaydı gb dahi almazdı) arkadaşa. Ama 2. kısımda haklısın sc alıp sc satsan fazlasıyla kâr edersin hem legal bir yöntem.