Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

7 Günlük Ban Sebebi ?

Merhaba Öncelikle ..

Bugün sabah oyundaydım ve hiç bir şekilde kimseyle problemim olmadı ve işten döndügümde carımın ban yedigini gördüm neden ama sebebi nedir bilmiyorumda ve benim yeni cektigim ve kunlanıcagım premium carımın 7 gün ban yemesi bizim zorumuza gidiyor ve sürekli legal car hiç bir şekilde problemi olmayan bir karakter ban yiyor o kadar insan var koxp içinde onlar banlanmıyor küfür edilince direk 7 gün mü atıyorsun örnek olarak söylüyorum ! Lütfen İlgilenirseniz sevinirim bu konu üzerinde tıcket atamıyorum ve tıcket seçeneğini sunamıyorum yardım ederseniz mutlu olurum carımın bu şekilde haksız yere askıda kalmasına göz yumamam ...

Nick : KingFir3Style
    Job : Mage
    Level : 80
    Server : Olympia
    Last edited by Daeso; 09-01-2016 at 11:57 PM.

Senior Member
    Merhaba,
    Site üzerinden Hesabım -> Genel Bakış -> Oyun Hizmetleri -> Hesap Durumu kısmından ya da oyuna ilgili hesap ile girmeye çalıştığınızda çıkan bilgiden ceza sebebinizi öğrenebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Merhaba,
    Site üzerinden Hesabım -> Genel Bakış -> Oyun Hizmetleri -> Hesap Durumu kısmından ya da oyuna ilgili hesap ile girmeye çalıştığınızda çıkan bilgiden ceza sebebinizi öğrenebilirsiniz.
    Ceza sebebi küfür ama küfür etmedim ben kimseye onu anlayamadım bir tek ve 7 günlük yedim 7 günlül ne demek siz biliyormusunuz ?

Quote Originally Posted by KingOrder View Post
    Merhaba Öncelikle ..

Bugün sabah oyundaydım ve hiç bir şekilde kimseyle problemim olmadı ve işten döndügümde carımın ban yedigini gördüm neden ama sebebi nedir bilmiyorumda ve benim yeni cektigim ve kunlanıcagım premium carımın 7 gün ban yemesi bizim zorumuza gidiyor ve sürekli legal car hiç bir şekilde problemi olmayan bir karakter ban yiyor o kadar insan var koxp içinde onlar banlanmıyor küfür edilince direk 7 gün mü atıyorsun örnek olarak söylüyorum ! Lütfen İlgilenirseniz sevinirim bu konu üzerinde tıcket atamıyorum ve tıcket seçeneğini sunamıyorum yardım ederseniz mutlu olurum carımın bu şekilde haksız yere askıda kalmasına göz yumamam ...

Nick : KingFir3Style
    Job : Mage
    Level : 80
    Server : Olympia
    Kardesım bende 7günlük ban yedim neymiş lüre yapmısım. Bu sadece Kxperllerin bizi sıkayet edip banlatması cr ye attıgım wideoda benı banllatırsan sende banllanırsın dıyen kxperı banlattım 2 saat sonra ben ban yedım. Yani burda bıze dıyorlar ki kxperlerle ugrasma rahat bırak yoksa banı yersin.
    LiwinLoudTheBoss

Junior Member
    Quote Originally Posted by jj33fedgasd View Post
    Kardesım bende 7günlük ban yedim neymiş lüre yapmısım. Bu sadece Kxperllerin bizi sıkayet edip banlatması cr ye attıgım wideoda benı banllatırsan sende banllanırsın dıyen kxperı banlattım 2 saat sonra ben ban yedım. Yani burda bıze dıyorlar ki kxperlerle ugrasma rahat bırak yoksa banı yersin.
    LiwinLoudTheBoss
    bende k0xperları şikayet ettim orda alta o... yazdm koxperlara ona küfür ettim diyemi banladılar acaba bende anlamadım ama bu oyunu bırakmak en iyisi kendileri kaybederler nasıl starbucksta calısıp müşteri memnun ediyorsak ilgileniyorsak burasıda kat kat iyi olucak bunlarda ilgi sıfır ilgilenen yok koxpera sövüyorsun ss alıp ban atacagına bizi banlıyorlar anlamıyorlar ki ben o adama durduk yere küfür etmicegimi adam 60 level iki mage gelmiş tk kesiyor biz suçluyuz camp1 camp2 ' de oturuyor

kardesım yemın edıyorum bak benım konumun altına gır adam feys ıstedı verdım smdi. butun ksclerde elımde benı banlatan karaktersiz kxper cıktı. Llanet olsun kafayı yıyecegım.