Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus

Exceptional Mytrill ve exceptional dragon ve exceptional Rons kıyafetlerin durumu

Merhaba ;

hata listesinde Eşya bölümünde bulunan bu kıyafete reverse scrol basılamaması bugu için , takip ettiğim kadarı ile bir çok oyuncu,
    konunun çözümlenmesi için , yazılar yazıp konular açtı , bir çok bugu çözümleyen ani durumlarda müdahale eden , ekibin neden 3 yıla yakın
    süredir süren bu bugun düzelmesi adına yardımcı olmuyor. ben mevcut yönetiminizi herzaman eskiye kıyasla başarılı bulan bir oyuncuyum ,
    eğer bu bugu düzeltemiyorsa yapımcı firma enazından bilgi verilmelidir , bir bug bukadar uzun sürmesi inanın can sıkıcı durum , konu hakkında bu bugun sıralamaya koyulması bile bana ilginç geliyor , tabiki herkezin kendi istediği bugun çözümlenmesini bekleyemeyiz , fakat gerçekten bu çok uzun bir bug , lütfen konu hakkında bir üst düzey yönetici bu işi bitirsin , ben ticket atmıyorum bu konu için çünkü baya attım .

iyi çalışmalar
    [PHP][/PHP]

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    nedenini söyleyim gm'lere göre önemsiz bir bug oyüzden umursamıyorlar ve mgame düzeltilmesi için bildirimde bile bulunulmadı daha önce gm demişti önem listesine göre sırayla bildiriyoruz exp dragon bugu 4-5 yıl sonra anca düzelir mgame bu hızda bozmadan 4-5 yıla bitirse güncel bugları ozaman buna sıra gelir oysaki belkide 10dk düzeltilebilcek bir bug ama önemsenmiyor oyuncuların istekleri önemsenmiyor

burda mgame'i suçlu görüyorum (nttgame ekibi gerekli baskıyı yapamıyor malesef)

Senior Member
    Bu kadar zor bişey değil bugları fixlemek ama mgame malesef önemsemiyor olacakki fixlenmiyor.

Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    bazen acele etmemek gerek diye düşünüyorum , ama bunu sonuçlandırmak gerek bu Görev bugu değil , bu tamamen kıyafet bugu , benzer problem krowaz kıyafetlerinde olmuştu , reverse basınca def düşüyordu ondada çok beklenmişti , kullanıcının karaktere bire bir yansıyan sorun , oyun görsellik ve heyecan ,aksiyondan ibarettir .bunlardan birkaçı eksilmeye başlıyınca itici oluyor , tekrarlıyorum bu bug görev veya exsp bugu felan değil , tamamen kullanıcının zevkini ve heyecanını burkan bug , zaten bir eşya bugu var listede bunu sona almak , daha önemli konular var demek burda üzücü olur.
    [PHP][/PHP]

Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    konu güncel
    [PHP][/PHP]

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Süreç devam etmektedir.
    Last edited by Death_Stroke; 03-27-2018 at 05:10 AM.

Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Merhaba Konuyu yakından takip etmeye devam ediyorum Güncel .
    [PHP][/PHP]

Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Güncel ,
    İyi çalışmalar
    [PHP][/PHP]

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Konu güncel uzun zamandır olan bir bug düzeltilmeli artık.

Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    sayın GM ve Mod arkadaşlarım , bu konu için bildirim yaptınızmı rica etsem bilgi verebilirmisiniz. çok basit olan bir bugun çözümü neden 4 yılı geçti , fix lenemeyen oyunun veri tabanlı açığı olan yada imkansız bir bug olduğunu düşünmüyorum . kıyafete reverse basılamamasının sebebi nedir .
    [PHP][/PHP]