Results 1 to 6 of 6
    Senior Member ObezMurzi's Avatar
    Nickname
    AngelChainless
    Class
    Priest
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus

[IONIA] AngelChainless Return back...

Arkadaşlar selamlar yazıyı kısa tutucam ne sizleri sıkmak nede kendimi yormak arzusundayım
    Bendeniz HAKAN 24 Yaşındayım eskinin de ötesinden çağlar öncesinden gelmeyim Knight ile patch 1100 lerde tanıştım sanırım o kadar çok yıl geçti ki üstünden kaç yılında başladım kaç yaşındaydım inanın ben bile unuttum bilen eden varsa konunun altına yazarsa sevinirim patch 1100 ler hangi yıldaydı? 2002 2003 diye hatırlıyorum ben

Neyse uzun yıllar boyunca Ares'Te Warior [TheWomanizer] ve Priest [Zeboim] oynadım...
    Karakterimi bir gaflet sonucu caldırdım uzunca bir süre ara verdim sonra tekrar arkadaşlarımın daveti üzerinde
    GIRAKON da Rogue [Transporting] ile oynadım.
    Daha sonra bu illegalitenin artması üzerine karakterimi Abime emanet edip elimi eteğimi çektim
    Gel zaman git zaman ara ara o pvp senin bu home ko benim derken baktım gördüm daha çok duydum diyelim ki Usko da birşeyler değişmeye başlamış iyi şeyler olmaya bir takım insanlar (yeni yönetimi kast ediyorum) biz bu oyunu nasıl kurtarırız diye kafa patlatmaya başlamış...
    Dedim ki hakan artık zamanı geldi geri dönmenin ^^
    Sw konusunda Destan a başlamaya düşünüyordum ancak biraz araştırdım Tren falan konusu beni pek bi huzursuz etti bende sessiz sakin bi Sw olan IONIA yı seçtim Umarım hayırlı bir seçim olur hem benim hem siz oyunda tanışacağım arkadaşlarım için

Saygılar Sevgilerle...
    Alemin En SAYGILI en SEVİYELİ en SEVECEN en BABACAN en YARDIMSEVER useri olmaya göz dikmiş bulunmaktayım

AngelChainless
    Last edited by ObezMurzi; 07-14-2013 at 11:29 AM.

Senin adına sevindim iyi oyunlar...

Junior Member bizefsaneyiz's Avatar
    Nickname
    lBizEfsaneyizll
    Class
    Rogue
    Server
    US->Diez
    Race
    El-Morad
    alttada yazıyor 2005 de başladı

Nickname
    AngelChainless
    Class
    Priest
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bizefsaneyiz View Post
    alttada yazıyor 2005 de başladı
    anlamadım?

Junior Member bizefsaneyiz's Avatar
    Nickname
    lBizEfsaneyizll
    Class
    Rogue
    Server
    US->Diez
    Race
    El-Morad
    Copyright © 2005-2012. Mgame Corp. & Noahsystem Co.,Ltd. All Rights Reserved And © 2012 Licensed and published by Game Café Services, Inc
    Registered in California, United States No C3258553

Nickname
    AngelChainless
    Class
    Priest
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    oradaki tarihlerin ne olduğu hakkımda bir fikrim yok belki oyunun bu firmalara geçiş tarihidir ancak biraz araştırma yaparsan oyunun 2001 yılından beri TR de olduğunu görürsün