Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 119
    Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bir gelişme söz konusu mu ?

Senior Member MadneSs's Avatar
    Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Görmemiştim attığınzı videoları güncellediğiniz için teşekkür ederim. İndirip gerekli bildirimleri halledeceğim, diğer yüklemeleri yaptığınız zaman tekrar güncellemeyi unutmayın.
    Merhaba CluTaah, 4 yıl önce videoları indirip gerekli bildirimi yapacağınızı söylemiştiniz ama 4 yıldır konuya hiç bir cevap yazmamışsınız. KOSKOCA 4 YIL. Ne konuyu ilettiğinize dair, ne onlardan gelen herhangi bir cevabı ne de konuyu onlara hatırlattığınıza dair en ufak bir şey. Aynı satırları dark knight shield konusuna da yazdım direk ctrl v yapıyorum belki bir yere bakmaya buraya bakar. Bence bu konuyu hiç umursayıp bildirmediniz bile. Neden bildiresiniz ki? Bir kaç oyuncu harici sesini çıkartan mı var? Bugün dark knight spear'da bir problem olsa forum yıkılır onlarca konu sayfalarca yazı yazılırdı, sırf item için harcadıkları binlerce tl'nin hesabından tutun her ay harcadıkları cash fiyatından her şey yazılırdı. Eminim ki sırf bu yüzden en kısa sürede itemde ki problem düzelirdi. Bu mesajı açmadan bir bakayım istedim +1 Rebirth Krowaz Priest parçalarında normalde 20 açma itemi istemesi gerekirken 30 istediği hatayı düzelttirdiniz mi diye tabiki düzeltilmemiş.

Oyuncular bu oyundaki en değerli itemi bin bir zorlukla haftalar süren uğraşıyla parçalarını toplayıp elde edip birde +7'e basıyorlar. Kaldı ki zamanında aktif bir şekilde oynadığım steamko Cypher'ı bırakmamın en başlıca sebebi de dark knight mace'imin +7e basarken yanmasıydı. Sonra bakıyorlar ki bir dünya sorunundan dolayı kullanamıyorlar bile. Bir sorun 4 yıl boyuncu düzeltilmediyse kusura bakmayın ama sorunu sadece yapımcıda aramam. Bir priest oyuncusu olarak bu 2 itemdeki sorunun en kısa sürede düzeltilmesini talep ediyorum ve elimden geldiğince konunun güncel kalıp görünmesi için çabalayacağım.

Cidden tek söylenecek kelime "yazık". Oyuncuların harcadığı emeğe, paraya, saatlere yazık.

Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Konu günceldir

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Dark Knight Mace eşyası ile ilgili çözümlenen ve hala çözüm bekleyen bazı konular var. Genel olarak toparladıktan sonra konu içerisinde tekrar bilgi vereceğim

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    1-Mace clansız çalışmıyor.Royal 1 yanar kolluklu clanda ve A5 allyli clanda çalışıyor.A5 allyli clanı video çekmedim.Siz test ederseniz görebilirsiniz.Zaten macenin clana bağlı olmaksızın çalışabilmesi gerekir.Gerçekten çok nazlanıyor bu silah

2-Karşı tarafı bastığımızda ya da basıldığımızda Mace heal ile damage atmak yerine düşmanın canını dolduruyor.

Karşı tarafı bastığımızda ;

Bu videodaki adam koxpermış.Sonradan fark ettim.

Basıldığımızda ;

Diğer 3,4,5,6,7,8 ve 9. hataları da video çekince koyacağım.
    Şu sana yapılan, video çek gönder terbiyesizliktir

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Dark Knight Mace eşyası ile ilgili çözümlenen ve hala çözüm bekleyen bazı konular var. Genel olarak toparladıktan sonra konu içerisinde tekrar bilgi vereceğim
    Muhtemelen 25.02.2024 tarihinden önce gelmez o cevap Hepsini geçtim adamın video çekmesi ile ilgili emeklerine yazık yani. Biraz oyuncuya saygınız olsun.

Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

4 yılın sonunda bir cevap alabildik sonunda. Merakla bekliyoruz Khenarth, umarım bir 4 yıl daha sürmez.
    Last edited by MadneSs; 02-25-2020 at 08:52 PM.

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Khenarth beklemedeyiz.

Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Sabah patch notlarında açıklaması yazmıyordu. Bu yüzden bende olumsuz düşünerek genel bir hatayı değil sadece monument'a atak yapmayı düzelttiler sandım ama ayrıntılı açıklama yapılınca gördüm ki işin aslı öyle değilmiş. Ayrıca elbette monument'a atak yapmak bir hata olarak görüyorlarsa düzeltebilirler. Zaten bizim isteğimiz tüm hataların bir an önce düzeltilmesi.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta yapılan sunucu bakımı ile birlikte;

- Delos haritasında yaşanan karşı ırk'a saldırı yapılmasını engelleyen Dark Knight Mace sorunu giderildi.
    Last edited by MadneSs; 02-27-2020 at 06:29 PM. Reason: yanlış anlaşılma

Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    Khenarth beklemedeyiz.
    Merhaba SkCZ0cK ve diğer Dark Knight Mace kullanan arkadaşlar, son patch ile birlikte düzeltilen hatayı deneme fırsatınız oldu mu acaba?