Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Junior Member

Lütfen Bir yetkili Bakabilir mi Charlarım NİÇİN HAPSEDİLDİ ?

Lütfen bir yetkili ilgilenebilir,
    aşağıda nicklerini verdiğim charların hapse atılış nedenini,
    bu charları hapse atan GM arkadaşa sorabilir mi?

Sayın Gm arkadaş,hapsettiğiniz aşağıdaki charlar
    bir illegallik yaptı ise bunu üst makamınız bir yetkiliye gösterebilir misiniz ?
    Aynı ip den giren legal charların sayısı fazla olduğu için mi illegallik tesbit ettiniz?
    Aynı ip den kaç char oynayabiliriz bildiğim kadarıyla legal olması koşuluyla bir sınır yoktu?
    Pc lerime girerek (teamviewer veya herhangi bir programla)
    pc lerime girerek kontrol ediniz,en ufak illegallik göremeyeceğinizi garanti ediyorum.
    Lütfen bu haksızlığınızı gideriniz.
    Saygılarımla

server Olympia

Haksız yere hapsedilen charların nickleri

BOZGUNCU
    DODURGASARP
    gorbagorgider
    Ozi
    MUCiDiCADiMACiD
    YamukAsasian
    NaneliGazoz
    SERSERiYiMEVENEHEYY
    BERHUDAROL
    KARABELAA
    MAHCUPGURZARET

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by terez View Post
    Lütfen bir yetkili ilgilenebilir,
    aşağıda nicklerini verdiğim charların hapse atılış nedenini,
    bu charları hapse atan GM arkadaşa sorabilir mi?

Sayın Gm arkadaş,hapsettiğiniz aşağıdaki charlar
    bir illegallik yaptı ise bunu üst makamınız bir yetkiliye gösterebilir misiniz ?
    Aynı ip den giren legal charların sayısı fazla olduğu için mi illegallik tesbit ettiniz?
    Aynı ip den kaç char oynayabiliriz bildiğim kadarıyla legal olması koşuluyla bir sınır yoktu?
    Pc lerime girerek (teamviewer veya herhangi bir programla)
    pc lerime girerek kontrol ediniz,en ufak illegallik göremeyeceğinizi garanti ediyorum.
    Lütfen bu haksızlığınızı gideriniz.
    Saygılarımla

server Olympia

Haksız yere hapsedilen charların nickleri

BOZGUNCU
    DODURGASARP
    gorbagorgider
    Ozi
    MUCiDiCADiMACiD
    YamukAsasian
    NaneliGazoz
    SERSERiYiMEVENEHEYY
    BERHUDAROL
    KARABELAA
    MAHCUPGURZARET
    Internet cafe sahibi misin ? 11 Char, 11 hesap nedir? Bu kadar charla chaos, bdw, ft, jr falan giriyorsundur büyük ihtimalle. Charlar oraya girip afk kalıp durduysa Eğer, hapse atılmasına sevinmelisin. Bu gibi etkinliklerde diğer oyuncuların haklarına tecavüz edenlerin cezaları hesap kapatmadır.
    11 charla exp kasacağını da düşünmüyorum. Farm, pazar falan mı yapıyorsun ?
    Fazla önyargılı olabilirim ama cidden şaşırdım. 11 hesap, 11 pc ne demek ? sanal makina da kullanıyor olabilirsin.
    Gerekli işlem ne işe o uygulansin.

İyi Forumlar..

Junior Member
    Yanılıyorsunuz kardeşim,charlar ASLA jr,bdw,ft,chos yüzü görmedi,oralara girmediği gibi herhangi bir slotta farm da yapmadı.Aksini kanıtlasınlar,tüm Knight Türk Topluluğu Camiası önünde yüzüme tükürsünler.
    Charlar Lwl 35 den sonra sürekli maradonda idiler ve maradonda pazarları kurulu halde iken hapsedildiler,hapsedildiklerinde merchant modundaidiler. Hapse atan gm arkadaş yanlarına dahi gitmiş değil.İp den fazlaca char tesbit edip direk hapse atmış,çünkü örneğin 3 char olympia 4 de gerisi 3 de iken tümü direk hapse atılmış
    1 charlar legal maradon al sat yapıyor yasak mı?
    2 amaç sağlam bir char yaratacak parayı kasmak
    3 Legal char ve pc sayı sınırı var da ben bilmiyorsam bu bir suçsa tamam, değilse kasti fauldür dostum.
    4 dilerseniz siz de dilediğiniz sayıda pc ile oyuna girebilirsiniz bildiğim kadarıyla.
    5 sorunumun özeti charlar legal,maradondan çıkmamışlar ama hapsediliyorlar.
    6 ya legal de olsa aynı ip den oyuna şu sayıdan (örn.3-5-15 her ne ise) fazla girmek yasaktır denmeliydi ya da legal charların sayısından ve aynı ip den oyuna girmiş olmalarından ötürü hapsedilMEMEleri gerekirdi.
    Not.1) pc ve char sayısı 11 değil 13, charların 2 si her nedense hapsedilmemiş.
    Not.2) Aynı İp den LEGAL Kaç Char Oynayabiliyor başlıklı mesajımdan detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.
    Last edited by terez; 08-23-2016 at 06:38 PM.

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Yanılıyorsunuz kardeşim,charlar ASLA jr,bdw,ft,chos yüzü görmedi,oralara girmediği gibi herhangi bir slotta farm da yapmadı.Aksini kanıtlasınlar,tüm Knight Türk Topluluğu Camiası önünde yüzüme tükürsünler.
    Charlar Lwl 35 den sonra sürekli maradonda idiler ve maradonda pazarları kurulu halde iken hapsedildiler,hapsedildiklerinde merchant modundaidiler. Hapse atan gm arkadaş yanlarına dahi gitmiş değil.İp den fazlaca char tesbit edip direk hapse atmış,çünkü örneğin 3 char olympia 4 de gerisi 3 de iken tümü direk hapse atılmış
    1 charlar legal maradon al sat yapıyor yasak mı?
    2 amaç sağlam bir char yaratacak parayı kasmak
    3 Legal char ve pc sayı sınırı var da ben bilmiyorsam bu bir suçsa tamam, değilse kasti fauldür dostum.
    4 dilerseniz siz de dilediğiniz sayıda pc ile oyuna girebilirsiniz bildiğim kadarıyla.
    5 sorunumun özeti charlar legal,maradondan çıkmamışlar ama hapsediliyorlar.
    6 ya legal de olsa aynı ip den oyuna şu sayıdan (örn.3-5-15 her ne ise) fazla girmek yasaktır denmeliydi ya da legal charların sayısından ve aynı ip den oyuna girmiş olmalarından ötürü hapsedilMEMEleri gerekirdi.
    Not.1) pc ve char sayısı 11 değil 13, charların 2 si her nedense hapsedilmemiş.
    Not.2) Aynı İp den LEGAL Kaç Char Oynayabiliyor başlıklı mesajımdan detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.
    11 char dememin sebebi yukarıda 11 pm belirtmiş olmanız. Bunun haricinde ise benim bildiğim kadarı ile en fazla 3 Char oyuna giriş yapıyordu. Daha fazla olabiliyorsa Eğer Bunu da öğrenmiş oldum. Sadece pazar yaparak Char neden banlanir bi fikrim yok. Ticket atarak gerekli açıklamaları yaparsan yardımcı olurlar. Eğer dediğiniz gibi charlar tamamiyle LEGAL işe büyük geçmiş olsun.
    Sormak istediğim son şey, Her karakter için ayrı pc mi var ?
    13 Account = 13 Pc mi ?

Junior Member
    Elbette 13 pc var ve elbette her birinden legal tek bir char giriyorum.Öyle olmasa inceleyin teamviewer ile bakın,haksızlık yapıldı,diye ağlaşır durur muyum?
    Tickete gelince "Aynı ip den LEGAL Kaç Char Oynayabiliyor" başlıklı yazımı okudunuzsa orada da belirttim,ticket nasıl atılır bilmediğim gibi ingilizcem sıfır,neyi nasıl yazacağımı bilmiyorum.Yetkililerden bu konuda da o mesajda yardım istedim,henüz cevap gelmedi.Ama eğer siz durumuma uygun bir ticket örneği yazar ve beni yönlendirirseniz size gönülden teşekkür borçlanarak derhal ticket atarım,Yardımınızı bekliyorum.
    Ayrıca sevgili dostum size cevaben charları hapse atan GM arkadaşa sesleniyorum.
    SAYIN GM BU CHARLAR İLLAGELSE NİYE BANLAMADINIZ,MARADONDAN ASLA ÇIKMAMIŞ PAZARLARI KURULU CHARLARI NEYE DAYANARAK HAPSE ATTINIZ,HERHANGİ BİR CHARI CEZALANDIRMAK İÇİN ELİNİZDE BİR SUÇ KANITI OLMASI GEREKMİYOR MU? LÜTFEN CHARLARI VE CHARLARIN OYUNA GİRDİĞİ PC LERİMİ TEAMVİEWER VEYA KENDİ PROGRAMLARINIZLA İNCELEYİNİZ,HERHANGİ BİR SUÇ OLMADIĞI GÖRÜLECEKTİR YAPTIĞINIZ YANLIŞI VE HAKSIZLIĞI GİDERİNİZ
    VE LÜTFEN BU İSTİRHAM EDİYORUM CHARLARIMI HAPİSTEN ÇIKARINIZ !

HAKSIZ YERE HAPSEDİLEN PM LER AŞAĞIDADIR

SERVER OLYMPİA

BOZGUNCU
    DODURGASARP
    gorbagorgider
    Ozi
    MUCiDiCADiMACiD
    YamukAsasian
    NaneliGazoz
    SERSERiYiMEVRENEHEYY
    BERHUDAROL
    KARABELAA
    MAHCUPGURZARET
    Last edited by terez; 08-23-2016 at 07:26 PM.

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Elbette 13 pc var ve elbette her birinden legal tek bir char giriyorum.Öyle olmasa inceleyin teamviewer ile bakın,haksızlık yapıldı,diye ağlaşır durur muyum?
    Tickete gelince "Aynı ip den LEGAL Kaç Char Oynayabiliyor" başlıklı yazımı okudunuzsa orada da belirttim,ticket nasıl atılır bilmediğim gibi ingilizcem sıfır,neyi nasıl yazacağımı bilmiyorum.Yetkililerden bu konuda da o mesajda yardım istedim,henüz cevap gelmedi.Ama eğer siz durumuma uygun bir ticket örneği yazar ve beni yönlendirirseniz size gönülden teşekkür borçlanarak derhal ticket atarım,Yardımınızı bekliyorum.
    Ayrıca sevgili dostum size cevaben charları hapse atan GM arkadaşa sesleniyorum.
    SAYIN GM BU CHARLAR İLLAGELSE NİYE BANLAMADINIZ,MARADONDAN ASLA ÇIKMAMIŞ PAZARLARI KURULU CHARLARI NEYE DAYANARAK HAPSE ATTINIZ,HERHANGİ BİR CHARI CEZALANDIRMAK İÇİN ELİNİZDE BİR SUÇ KANITI OLMASI GEREKMİYOR MU? LÜTFEN CHARLARI VE CHARLARIN OYUNA GİRDİĞİ PC LERİMİ TEAMVİEWER VEYA KENDİ PROGRAMLARINIZLA İNCELEYİNİZ,HERHANGİ BİR SUÇ OLMADIĞI GÖRÜLECEKTİR YAPTIĞINIZ YANLIŞI VE HAKSIZLIĞI GİDERİNİZ

SERVER OLYMPİA

BOZGUNCU
    DODURGASARP
    gorbagorgider
    Ozi
    MUCiDiCADiMACiD
    YamukAsasian
    NaneliGazoz
    SERSERiYiMEVRENEHEYY
    BERHUDAROL
    KARABELAA
    MAHCUPGURZARET
    Ticket atıp durumunuzu bildirin. Neden ban yediginizi falan açık, kısa ve öz şekilde belirtin. Gereken cevabı vereceklerdir.
    Tekrar geçmiş olsun..

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

SERVER OLYMPİA

BOZGUNCU
    DODURGASARP
    gorbagorgider
    Ozi
    MUCiDiCADiMACiD
    YamukAsasian
    NaneliGazoz
    SERSERiYiMEVRENEHEYY
    BERHUDAROL
    KARABELAA
    MAHCUPGURZARET
    Ticket'ı Support.Nttgame.Com adresinden atabilirsiniz. Sağ üst köşeden sitenin dil seçeneğini Türkçe yapıp. Login olun ve sol üst kısımda ki sekmelerden BILET GÖNDER seçeneğini tıklayın. Oradan Knight Online 'ı seçip ilgili bölümden mesajınızı atın.
    Bilet gönder dedikten sonra çıkan seçenekler tıklanmıyor ise sayfayı yenileyin veya cerezleri temizleyin.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    13 PC evin neresine sığdı arkadaş ? Garip vallahi.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Durumunuz ile ilgili itiraz etmek ve ayrıntılı bilgi almak için destek ekibine bilet gönderebilirsiniz. Forum üzerinden bu tür işlemler yapılmamaktadır.

Junior Member
    Pek inanasınız gelmemiş 13 pc nereye sığar demişsiniz
    Buyrun dostum
    http://i.hizliresim.com/rEV0ra.jpg
    işte buraya sığmakla kalmadı 113 pc daha olsa sığabilecek