Results 1 to 2 of 2
    Junior Member
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (14)

Char soyuldu hemde otp li vs

Selam arkadaşlar. allah bilir kac kişi aynı şekilde soyuldu,hacklendi vs. eskiden trade yontemiyle vs buga dusurur char soyarlardı( başıma geldi ordan biliyorum). yıl olmuş 2016 bılgısayarda ne bır vırus ne bır yasadışı illegal program vs hic bir b..k yokken 2 tane antivirüs kuruluyken ve ÖZELLİKLE OTP KURULUYKEN bu char aksam exp flash ıcın doda kapmta balıga bırakmıstım sabah uyandıgımda oyun kapanmıs ekranda hıc bir sey yok bende bılgısayar oto guncelleme felan yapıp oyunu kapatıp reset atmıstır kendıne dıye hıc oyuna gırmeden işe gittim az once eve geldigimde oyuna girdim ve bütün old takılar uzerımde bulunan 30 40m para kasada bulunan 2gb hepsı gıtmıs. şimdi asıl soru bu kadar reklamı yapılan OTP Guvenlik sistemi nasıl olurda bu soyulma olayına engel olamaz. ya NTTGAME charı soydu sırf para yatırıp oyuna tekrar baglanalım dıye. yada allahsız gm in biri charı soydu resmen sinirden çıldırıyorum. 2012 de 1.5 milyarlık charım soyuldu oyunu bıraktım bidaha oynamamaya yemin ettim. olympia acılınca tekrar aynı hesapla oyuna basladım sıfrelerı maıllerı telefon numarasını hepsını degıstırdıgım halde bu s.kt.mn charı nasıl soyuluyor ben anlam veremedım. charı soyanında buna ızın verenınde besıkten tut mezardakı yatanına kadar ...... baskada bısey soylemıyorum.

Olayı inceletmek yerine terbiyesizlik yapmaya gelmişsin nihayetinde ellerine sağlık banlanmışsın.
    Kendi yaptığın yanlışları burada ki saygıdeğer insanlara yükleme kesinlikle ya telefonunu yada pcni yada teamwiewerini birine kaptırdın
    ve bu iş oldu bitti. Kim senin ne yapsın old takılarını 30-40m paranı biz +2 setlerle bir şey olmuyor size nasıl oluyor anlamıyorum.

Tags for this Thread