Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

(Cheat Reports)' A BAKIN LÜTFEN

KES, KÜÇÜLT, YÜKLE VS SAATLERCE UĞRAŞALIM ADAM HALA ONLİNE, ŞU (Cheat Reports)' U Bİ KONTOL EDİN ARTIK DÜNDEN BERİ HİÇ BAKILMIYOR

bende kosber vıdeosu cektımde nereye atıcagımı bılmıyorum yardımcı olabılırmısınız lutfen

Banned
    Nickname
    JustOGZ
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ebt02 View Post
    bende kosber vıdeosu cektımde nereye atıcagımı bılmıyorum yardımcı olabılırmısınız lutfen
    Türk Topluluğu'na değil de English Community'e girersen orda Cheat Reports diye bir başlık var. Ona tıkla, ordan yeni konu aç.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Cheat Reports bölümüne açmış olduğunuz şikayet raporunuz sırası geldiğinde bölüm yetkilileri tarafından sonuçlandırılacaktır, takibini yapınız.
    Geçen zaman zarfında sabırlı olmanızı ve çoklu konu açmamanızı rica ediyorum.

Quote Originally Posted by ebt02 View Post
    Bildirimlerinizi kanıtlarınız ile birlikte üzerinde oynama yapmadan Cheat Reports bölümüne yapınız.
    Oyun içerisinde almış olduğunuz ekran görüntülerini www.hizliresim.com gibi sitelere yükleyerek Direkt URL kısmını bizimle paylaşın.

Cheat Reports Kullanımı adlı konuyu incelemenizde fayda olacağını düşünüyorum.

İyi forumlar.