Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member
    1 sn de 11 mermi atılmasını test ettik, bunun makrosuz ve overclock'suz bir pc'de mümkün olduğunu, yapılabildiğini gördük. Eski videoları izlediğimde pc kasmasından dolayı 1 sn'de attığım mermi sayısı şimdi attığım mermi sayısının yarısı kadar.

Makro ile denediğimde takılmalar meydana geliyor, sistem fazla mermi çıkışına izin vermiyor. (Makro konusunda acemiyim belki ben yapamamış olabilirim.)

Banned
    Nickname
    Lumınous
    Clan
    Thunders
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Scharox View Post
    1 sn de 11 mermi atılmasını test ettik, bunun makrosuz ve overclock'suz bir pc'de mümkün olduğunu, yapılabildiğini gördük. Eski videoları izlediğimde pc kasmasından dolayı 1 sn'de attığım mermi sayısı şimdi attığım mermi sayısının yarısı kadar.

Makro ile denediğimde takılmalar meydana geliyor, sistem fazla mermi çıkışına izin vermiyor. (Makro konusunda acemiyim belki ben yapamamış olabilirim.)
    Silahın atış hızına baktığında (silah özelliklerinden) normal yollarla 1 sn de 11 mermi atmasının imkansız olacağını görürsünüz.Ha sen normal pcde makrosuz attım diyorsan da oyunda ya bir bug var ya da yazılan atış hızı hatalı.Ben oyun ilk testinden beri oynuyorum hiçbir silahla hiçbir oyunda 1 snde 11 mermi değil 5 mermi bile sıkamadım buna en iyi pc de dahil.

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Oyunda baya bir kitle var hareketlerinden ve silahla ateş etmelerinden hileci yada 0vc makro tipi çok net.Ve bu davranış oyunun çoğunda yok.Belirli kişilerde var oyunda dikkat edin çok seri ve hep tek atanlar var...
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member Q1903's Avatar
    Nickname
    Quaresma
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    4 saniyede P90 50 mermi bitiyor bende yani 1 saniyede 12,5 civarı mermi atıyorum normal birşey bu overclock yoktur laptop zaten bendeki makro zaten oyunda fps düşürüyor

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar,

Videoyu izledim ve girip bir P90 ile ateş etmeyi denedim. Videodaki atış süresine ve oyundaki ateş sürelerine baktım, pek bir fark yok. Hatta hiç yok. Kaldı ki gözlemci modunda gecikmeler vb. sorunlarda yaşanabilmektedir.

Macro ile ilgili düşüncemi daha önce paylaşmıştım. Her ne kadar macro kullanımını sevmesem de FPS oyunlarının vazgeçilmezi olduğunun ve tamamen iptal edilmesinin imkansız olduğunun farkındayım. Bu farkındalık belki sizlerdeki oyun oynama şevkinizi değiştirmeyecektir.

Bunun yanında az da olsa etkili olacağını düşündüğüm bir açıklama yapayım. Şu an için gündemimizde silah güncellemeleri mevcut. P90 vb. silahların aşırı üstünlüğü bariz bir şekilde görülüyor ve bu da can sıkıcı durumlara gelebiliyor. Bakalım, çalışma bir tamamlansın son hali nasıl olacak.

Tags for this Thread