Page 9 of 13 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 129
    Junior Member
    Nickname
    LaurenChristensen
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    #ZZE-206-53506 no lu ticketim 4 gündür bekliyor. 3 gün süreden bahsediyordunuz.Ne oldu ?? Eee hala bakan yok cevap veren yok!
    Para verip 2800 cash aldık.Css çektik.Magic bag yüzünden basamaıyoruz.Bu ayrı bir saçmalık!!!Ticket atın dediniz attık.Cevap yok!!
    Paramızla REZİL Olmanın Bir Alemi Yok.User kaybetmeye mahkumsunuz Sayın Yönetim.Bu oyun için USKO için hiçbir şeye can havliyle atılmıyorsunuz!!

Junior Member
    Nickname
    LaurenChristensen
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tmy1949 View Post
    BİRDE DESTEĞE BİLET GÖNDEREREK YAZMIŞSINIZ YA ... KEŞKE DESTEK BİLETLERİNE BAKAN İNSANLAR'DA BİRAZCIK ÖZVERİ ,BEYİN VE KOL OLSA . 4 GÜNDE 2 MAGİC BAG SİLMESİ GEREKİRKEN TEK BAGI SİLİP 3 GÜNDÜR HALA EKSİK YAPTIĞINIZ İŞLEMİN TAMAMLANMASINI BEKLİYORUM . DESTEĞE BİLET ATMAK YERİNE DUA FELAN ETSEK BELKİ DAHA GARANTİ BİR SONUÇ ALIRIZ . YAPICANIZ İŞİN TAAAAAAAAAAAAAAAA !!!
    Sonuna Kadar Haklısın Başkannnnn SANA KATILIYORUM. Bunların Yapacağı Hiçbir şey Yok Veyahut Becerebileceği. PARAMIZLA REZİL OLUYORUZ

Quote Originally Posted by Primer_DarkC00L View Post
    En azından böyle bir karar aldıktan sonra Voucher for Magic Bag iteminin kırıldıktan sonra silinmesi(Çöpe atılması) gerekirdi.Bilet göndermek gerekmeseydi keşke.Bilet gönderdim özel msj ilede yazdım ilgilenirseniz sevinirim.
    bilete cevap aldn mı kardeşim ?

Yazıklar olsun ya böyle bir sistem olamaz yapıyorsunuz bari ring basıldıgında otamatik olarak üstünde ki herşeyide silsin nedir bu bi bag için ticket atp cevap bekliyoruz böyle saçma birşey olamaz.

charımı biriyle takaslayacaktm adamla anlaştk adam cash cekip charını ringe koydu ben koyamadm bu magic bag olayndan haberdar değildim adamada mahcup oldum..

bu konuyla ilgili hiç bir şekilde cevap alabilen var mı beyler ? sildirebilen ?

Merhaba acil magic bag sildirmem lazım karakterime lütfen acil ilgilenirseniz sevinirim..

Hesap ismi Alwaysthebest34

Sunucu : Olympia

Magic Bagi silinecek karakter ( Rogue ) : LegendsNeverDi3

Junior Member
    İnsanlarla dalga gecmeyi bırakın artık. Quest itemlerin ya tradesini kaldırın yada pontus ring vs için ozel bir acma yontemı bulun bukadar sacmalık olmaz quest itemi olan onca insan varken

Junior Member
    Merhabalar..
    Character Seal Scroll kullanamıyorum acil olarak desteğinizi rica ediyorum.
    TİCKET NUMARAM #HVE-552-23289
    İyi Çalışmalar..

Junior Member
    Ben de Ticket attım ve cevap bekliyorum, bu magic bag yüzünden ring basamama durumuna acil bir çözüm bulunması gerekiyor..

Senior Member Bizarro's Avatar
    ben de karakterime css basıcam üzerinde 60dk genie var. porblem olur mu?

Senior Member
    yaptığınız büyük saçmalık , oyun devir alındığğında 1 slot az 2 slota çıkartıcaz dediniz , şimdi yaptıgınız item aktarımını engelliyorsunuz , biraz uğraşıp sadece non tradeleri aktarabilecek sistem getirebilirdiniz , questleri +8/+9 ları çöpe attırtmak nedir