Results 1 to 9 of 9

Thread: Tpt Cr Nedir ?

Junior Member

Tpt Cr Nedir ?

Eslantta sürekli exp arayan Exp kasan birisiyim illegal hiç bir Program kullanmadım
    bugün olimpia Serveri 1'de işe giderken oyunu acık biraktım klan üyeleri titan party kuracak diye ve bekledim işte iken team viver adlı uygulama ile cep telefonumdan bilgisayarımı kontrol ederken charım oyundan düşmüştü Tekrar girmeye çaliştiğimda Tpt Cr yazıyordu ve ne anlama geldiği hakkında bir fikrim yok karakterim 80:80 suanda premium bitmeden 81 seviye yapmak istedim.Haksız yere Tpt Cr yediğimi düşünüyorum Lütfen hesabımın acılmasını istiyorum ve premium bitmeden 81 olmak istiyorum
    dipnot Karakteri 80 level olarak oyun içi Satın Aldım
    Bileti gör: #CJD-119-17567

Videom koyulduysa görmek isterim ne Şuç işlediğim ki ve hesabım sürekli cash cekip oyun oynayan birisiyim

Senior Member Zaachariah's Avatar
    Moderator ler cevap yazmadan bildiğim kadarıyla yazayım.Charı aldıgını söylemişsin.Büyük ihtimal eski sahibi karakterde illegal program kullanmış ve biri video çekmiş bulunmakta .Bu nedenle direk elden çıkarmak istemiş olabilir hesabı.Cheat report a açılan bi konudan ban yemişsin geçmiş olsun ..

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Üzülerek belirtmeliyim ki forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Konu ile ilgili destek ekibine göndermiş olduğunuz bilete cevap gelene kadar sabırla bekleyiniz ve çoklu bilet göndermeyiniz.

Ayrıca, hesabınız, Cheat Reports bölümüne açılan bir şikayetten dolayı, sunulan deliller doğrultusunda 3. parti yazılım kullanımı/parti içerisinde veya klan ile beraber kullanımdan dolayı kapatılmıştır.

Karakterinizi CSS ile de almış olmanız karakterinizin ceza almayacağı anlamına gelmez. Bu durumda almış olduğunuz karakterin geçmişini kabul etmiş olursunuz.

bende oyun ıcı aldıgım karakter ban yedı ama uygunsuz nıckten dolayı sıkayet edıyorlar cekemeyıp kardsm o yuzden ban yıyorsun

Junior Member
    hile tesbit edilmiş cok merak ediyorum ne kullandım teamviver kullanmak ban sebebi ise haklılar

Junior Member
    o zaman pazardan hiç hesap almayalım neden css geldi nerden bilecez cezali reportlu oldugunu yeni kullancılar oyundan sogutmak için iyi bir amaç
    kullanıcılar bence her serverde 1 adet online Gm destegi olması gerekiyor
    Last edited by ShadowChaser; 08-09-2016 at 09:14 PM.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Quote Originally Posted by Karapanter9 View Post
    o zaman pazardan hiç hesap almayalım neden css geldi nerden bilecez cezali reportlu oldugunu yeni kullancılar oyundan sogutmak için iyi bir amaç
    kullanıcılar bence her serverde 1 adet online Gm destegi olması gerekiyor
    CSS karakter satışı için değil, karakterinizi farklı hesaplarınız arasında aktarabilmeniz içindir. Ticaret yoluyla aldığınız karakterin tüm sorumluluğunu da üzerinize almış oluyorsunuz. Bu konuda daha önce defalarca Forum üzerinden gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
    Hesabınız hakkında itirazlarınız için destek sistemi üzerinden devam edebilirsiniz.

Junior Member
    klasik otomatik cevaplar hesap incelenmeden incelendi hile tespit edildi denliyor pek inandirici gelmiyor artık eslant oturmak party beklemek Sorun Sanirim yeni cıkan bir koxp oldugunu ögrendim ve boss tarıyor bizide herhalde bu hesaplardan sandılar

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Bu tür sistemlerde maalesef dediğiniz gibi varsayımlarla işlem yapılmıyor.
    Anlamadığım bir nokta ise aldığınız geçmişini bilmediğiniz bir karakterden bahsediyorsunuz hemde temiz olduğunu savunuyorsunuz. Ve ban sebebiniz TPT CR.
    CR bölümünde sadece %100 kanıtlar üzerinden işlem gerçekleşir hiç bir şekilde ihtimallerle yada varsayımlarla sonuç verilemez.
    Forum üzerinden tarafınıza yeteri kadar açıklama yapıldığını düşünüyorum. Bundan sonraki işlemlerinize destek sistemi üzerinden devam edebilirsiniz.

**Forum üzerinden hesap desteği verilmediği için konu kilitlenmiştir.