Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Unhappy Merhaba iyi günler yardım edebilirmisniz.??

Karakter Adı : Giriiş Id: B0rumu54

Aradan baya bir süre geçtigi icin hatırlayamadım lütfen

Battle Priest

Oldukça item yüklü çok pişmanım

Sunucu : Olmpıa

Çarın kapanış tarihi:07.28.2012

Hesabın kapatılma nededi :Koxp programı

Savunma:Merhaba,
    Öncelikle iyi çalışmalar dilerim zamanında kullanmış olduğum illegal program yüzünden ban yedim. Geç te olsa hatamın farkına vardım ve pişmanım. Karakterimi illegal yöntemlerle kastığım için kendimi haklı görmüyorum. Fakat takdir edersiniz ki serverlarda yüzlerce illegal yazılımlarla kasan oyuncular var. Bi cahillik yapıp bende hızlı yoldan level almak istedim fakat gördüm ki karakterimin banlanması ile emek verip dizdiğim itemlerim de gitti. Sizden isteğim pişmanlığıma samimiyetime inanmanız ve bir ceza verilecekse eğer yine de hile ile kastığım levellerin düşürülmesini talep ediyorum. Takdir tabikide sizin. Saygılarımla…

Junior Member
    Tekrardan başlayıp düzgünce oynıyacağıma söz veriyorum şeytana uyduk çok pişmanım

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Üzülerek belirtmeliyim ki forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Durumunuz ile ilgili itiraz etmek ve ayrıntılı bilgi almak için destek ekibine bilet gönderebilirsiniz. Bilet göndermede, bölüm seçiminde yaşanılan sorunlarda CTRL+F5 kombinasyonu kullanarak, tarayıcı çerezlerinizi temizleyerek ya da farklı bir tarayıcı üzerinden deneyebilirsiniz.

Oyuncu mahkemesi fırsatı daha önce 2 defa sunuldu, fakat 2. oyuncu mahkemesi uzun süre önce sona erdi. Şu an için herhangi bir mahkeme planlanmamaktadır.

Junior Member
    Teşekkürler Geç kaldık birdaha ne zaman olabilir ban açılma haberleri veya nerden haberim olabilir çok ihtiyaçım vardı o çara

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JelibonuMm View Post
    Teşekkürler Geç kaldık birdaha ne zaman olabilir ban açılma haberleri veya nerden haberim olabilir çok ihtiyaçım vardı o çara
    Böyle bir durum söz konusu olduğu taktirde gerek resmi sosyal medya hesaplarından gerekse resmi forum üzerinden bilgilendirme de yapılır.

Tags for this Thread