Results 1 to 6 of 6
    Senior Member YusufCanBingol's Avatar
    Nickname
    JuoJouJuu
    Class
    Priest
    Clan
    NoEasyWayOut
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad

Question Tarot reader mekin npc açiklamasi yapar misiniz ?

sayin gm'ler bu tarot npc'sinin özelliklerini işleyişini bize güzel bir şekilde hurafesiz anlatabilecek bir yetkili var mi acaba ? Bunun cevabini merakla bekliyorum lütfen bir cevap veriniz...

o npc çalışmıyor uzun zamandır

Member ttolgall93's Avatar
    Nickname
    Watch0utM0rtals
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Her gün kullanmaktayım nasıl çalışmıyor ? Game Master yetkisindeki arkadaşlarımızı konuya davet ediyorum. Herhangi bir bilgi verseniz de olur. Süs için var diyebilirsiniz, gelen kartın yıldızının bir etkisi var diyebilirsiniz, kartı kabul ettikten sonra sağ altta çıkan "tarot card effect 7 failed"(sayıyı attım) yazının anlamı vardır diyebilirsiniz. Lütfen teşrif edip herhangi bir cevap verin.
    Yiğit ordu içinde, bilgin mecliste belli olur.

Senior Member
    Harbi O npc ne işe yaradığını yıllardır bilmiyorum bende anca 10k yiyior başka bi halt yaptığı yok :d

Quote Originally Posted by ttolgall93 View Post
    Her gün kullanmaktayım nasıl çalışmıyor ? Game Master yetkisindeki arkadaşlarımızı konuya davet ediyorum. Herhangi bir bilgi verseniz de olur. Süs için var diyebilirsiniz, gelen kartın yıldızının bir etkisi var diyebilirsiniz, kartı kabul ettikten sonra sağ altta çıkan "tarot card effect 7 failed"(sayıyı attım) yazının anlamı vardır diyebilirsiniz. Lütfen teşrif edip herhangi bir cevap verin.
    orda tarot kartının efekti başarısız oldu yazıyor. çalışmıyor yani

Senior Member
    buna inanan item yakmayada inandı